Skocz do zawartości

seria Jumbo (Kometa)


mefisto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jest temat o serii petard Jumbo, a nie o FP8. Dla twojej informacji: FP8 stoi w granicach 8- 10zł (za 6 sztuk) w zależności od tego gdzie kupujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

Miałem 2 paczki małych jumbo na sylwka 2009/2010 i huk bardzo mocny , głośniejszy niż te wszystkie śmieszne piratki . Przed wybuchem za***iście się lont pali . Polecam . Ja płaciłem 7 zł za 20 sztuk na FM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Babel.' date='08 November 2010 - 20:03' timestamp='1289243021' post='62353']
Miałem 2 paczki małych jumbo na sylwka 2009/2010 i huk bardzo mocny , głośniejszy niż te wszystkie śmieszne piratki . Przed wybuchem za***iście się lont pali . Polecam . Ja płaciłem 7 zł za 20 sztuk na FM
[/quote]

A jak ich huk prezentuje sie w stosunku do FP3/New? Jest duzo slabszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam
Mam problem co z tymi petardami Mega Jumbo w hurtowni u mnie kosztuje 10szt. 60zl czy to jest duzo?? A w sklepie z fajerwerkami 10 szt. Prawie 80zl na fm zamowilem juz paczke i nie nie ma senu kupywac tylko warto kupic za taka cene czy odpusci sobie w tym roku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ostro przesadzili z ceną, za taką ceną można mieć 12 sztuk lepszych HE0008 jeśli się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie to ostro przesadzili z ceną, za taką ceną można mieć 12 sztuk lepszych HE0008 jeśli się nie mylę.



Jezeli chodzi o HE0008 to nigdzie w Gdyni nie dostane a na fm tez nie ma wiec kicha narazie mam tylko tc5b i chyba to mi wystarczy:P
Bo cene tych mega jumbo nie wiem z kad wzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem, niewiem. Z tego co si doczytałem to cena jest jakies 2zł/szt. Nie wydaje wam się że już bardziej się opłaca kupić achtunga z hestii za 3.5 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niewiem, niewiem. Z tego co si doczytałem to cena jest jakies 2zł/szt. Nie wydaje wam się że już bardziej się opłaca kupić achtunga z hestii za 3.5 zł?



oczywiście że Achtung z Hestii mocniejszy, ale najbardziej by się opłacało fp3 new :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na ostatniego sylwestra miałem paczkę jumbo jetów. Petardy wypadły bardzo słabo w porównaniu z P1212. Zero basu i ogólnie huk jakiś taki niewyraźny. Dużo bardziej opłaca się kupić paczkę Czarnych piratów P1215.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj odpalałem Mega JUMBO i trzeba przyznać, że huk ma niezły, chociaż zaraz po tym odpaliłem fp3 small, która spokojnie dorównała ogromnej petardzie ;). Lepiej kupić paczkę fp3 new, chyba że ktoś chce sobie kupić te jumbo dla szpanu (wielkość petardy - a jest naprawdę spora).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dostałem paczkę jumbo jetów (5sztuk) jako gratis od sklepu FM. Nie wytrzymałem i poszedłem jednego odpalić. Huk dobry ale nie taki głośny jak na petardę tej wielkości ale też nie taki w stylu china boller tylko taki przyjemny głośny bas. Nie są do końce warte swojej ceny ale dla odmiany można sobie kupić albo sprzedać kolegom po 3/4zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...