Skocz do zawartości

[Kudłaty] Stuff 2014/2015 - plany, zakupy


Kudlaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jak co roku każdy kupuje fajerwerki. Ja tez w tym roku postanowiłem zakupić i tak jak w zeszłym roku podziele się z wami moimi planami :)

Ci którzy pamiętają z zeszłego roku, wiedzą, że stawiam głównie na zabawę. Jednak zamierzam w tym roku pokupować kilka fajnych kostek czy rakiet. To pierwsze zamówienie które złożę, dopiero 7 Grudnia na BigFunie. Dlatego też nie dodałem pakietów promocyjnych, bo nie wiem czy jeszcze będą ;D.

 

Wyrzutnie:

- Seria BigBang Mars - JW07 x1

- Seria BigBang Kasjopeja - JW06 x1

- Future Game Green - PXB2104 x1

- Future Game Blue - PXB2102 x1

- Future Game Red - PXB2105 x1

- Song of Fight - YHW009 x1

- Miraż - TXB473 x1

- MAGMA - P7050 - x1

- JUKON - P7041 - x1

- DECEMBER - TXB565 - x1

- SHOW OF FIREWORKS - JW66 - x1

- ACHILLES - JW418 -x1

- Rainbow Sky - TXB329 x1

 

Rakiety:

- Perfect - R20072 x1

- Diabolo - JR8 x1

- StarDust - JR70 x1

 

Moździerze/Pirobajery/Ciroblitze

- FIRE BALL - JW24 x1

- Rzymskie Ognie 36 Sztuk 12strz - 22191-36 x1

- Circoblitz - JM01 x4

 

Petardy:

- XENDER - PXP302 2x

- FP3 Small - JC05 10x

- FP3 Big - FP3 2x

- Magnum - P1227 2x

- JEP - P1228 2x

- ChinaBoller D - Megapaka - 22128/20 2x

- Danger RC5 - PXP305 2x

- CRASH - PXP306 2x

- ZRYW - PXP303 2x

- HOT - PXP207 4x

- SUPER KORSARZ - K0201 10x

- EXPLOSIVE V 100 SHOT - JC100 - 5x

- BIG CORSAIR - JC04 - 10x

- ACHTUNG - P1212 - 2x

- ACHTUNG - K0203 - 3x

- FP3 WHITE - FP3-W - 2x

- SUPER BANGS - TXP067 - 2x

 

Razem: 1727zł.

W tym roku na spokojnie dojdę do 2000zł. Wszystko odpalam osobno. Będzie jazda :D

Oceniajcie i komentujcie. Piszcie co zamienić, wyrzucić, lub dokupić :)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będzie miazga. Ja wyrzuciłbym jedną paczke petard china boller D. Straszny szjas ale jedna Ci na pewno wystarczy. Petardy hot są jak dla mnie słabe. Ale to już twój wybór. Reszta stuffu 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrealizujesz palny to stuff będzie na prawdę niesamowity :D Wyrzucił bym jedynie ChinaBoller i kupił cokolwiek innego byle by nie to :P Szkoda że nie zamawiasz teraz bo mógł byś dorzucić sobie kilka zestawów promocyjnych :) ale może kolejna promocja na BF będzie tak samo dobra, albo nawet lepsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak potwierdzi się ten zakup to będzie to jeden z najlepszych stuffów.Nieprawdopodobna ilość petard,fajne rakiety,dobra moździerz i kapitalne wyrzutnie.Dobra ilośc kostek i przede wszystkim efekt.Większości kostek nie miałem,ale są to na pewno fajne wyrzutnie sądząc po opisie czy oglądając filmiki.Myśle tu np.o Mirażu.Jw418 to przepiękny gigant a Song jest niepowtarzalny.Zrealizuj to a będziesz wielki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jukon jest słaby, uwierz mi. Za takie pieniądze można coś lepszego dobrać. Kolega miał Magmę to też taki zniesmaczony był trochę no i JW66 mi się nie podoba w tym stuffie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jukon jest słaby, uwierz mi. Za takie pieniądze można coś lepszego dobrać. Kolega miał Magmę to też taki zniesmaczony był trochę no i JW66 mi się nie podoba w tym stuffie.

Dzięki, przymyśle to jeszcze dokładnie. To są wstępne decyzje. Jeszcze Kilka kostek dojdzie. Sie zobaczy ile wpadnie z Adfly teraz, to co wpadnie leci na stuff ;) Może 2000, może 2500. Kocham piro, w tym roku będzie dużo w następnym mało, bo czas kupić samochód itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko wypali to będzie miazga totalna ;D Dużo zabawy, wyśmienite kostki co chcieć więcej? Jak dla mnie 10/10

Przetestuj petardy JEP i MAGNUM jestem ciekaw jak z ich mocą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała rada ode mnie, zamiast Marsa kup Plutona, o wiele lepsza kostka :)/> stuff świetny ;]

 

Mialem Marsa w zeszłym roku, była świetna. Pluton miał mój kolega i mi nie podszedł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm gdzie jakieś foty??

Ponad 1,5k to juz jest co oglądać hmmm :xmas_dry:/>

 

To są plany. Masz napisane ze ta paczka pojdzie 7 grudnia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że możesz mieć problem z wypaleniem tych petard. Pare lat temu też sie tak przeliczyłem. Ale życze powodzenia i wierze że Ci sie uda, tak poza tym bardzo fajne, przede wszystkim znane piro można znalesć w twoim stuffie. No i JW418 czyli troche zapomniana przez nas o której kiedyś było głośno wyrzutnia. Mogę liczyć na nagrania z tegorocznego sylwestra w twoim wykonaniu? ;)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niestety Panowie. Plany poszły się za przeproszeniem je**bać. Pisze dopiero teraz, gdyż wcześniej byłem lekko zdenerwowany i wolałem nie wchodzić na żadne fora. Otóż, spaliła mi się karta graficzna (3 letnia wiec nie ma co narzekać) oraz dysk twardy, wiąże się to z tym, że musiałem kase z piro dać na sprzęt. Długo myślałem, czy zamówić fajerwerki czy nową kartę. Padło na kartę, ponieważ jestem grafikiem i tak powoli zarabiam jakąś kase, po za tym AdFly itd. Plany kompletnie się zmieniają, mam 200zł i próbuje coś teraz ułożyć w sklepie PiroArt, gdyż mam blisko do niego.

 

Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku ;)

Może w przyszłym roku się uda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry stuffik z mnóstwem zabawy i dużą ilością głośnych petard. A efektu też nie brakło, song nadrabia wszystko, głośne wybuchy, piękne efekty i chmura cracklingu w finale. Napewno nie będziesz się nudził w sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kudłaty u ciebie też jest czym się pobawić :) Gdyby nie ta karta i ten dysk :( ale może w przyszłym roku nic się nie wydarzy i kupisz masę kostek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Song nie kupiony gdyż nie był dostępny w ofercie, gdy zamawiałem :D/> Zamieniłem go na JW90 i Wenusa z BigBang. W Gratisach dostalem jeszcze Birme ;)/>

 

Foto całości pod tymi linkami:

 

o20AVt.jpg

 

WvB0XO.jpg

 

Stawiam na zabawe :D/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [Kudłaty] Stuff 2014/2015 - plany, zakupy

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...