Skocz do zawartości

JM08 Wariat


witus

Rekomendowane odpowiedzi

To ty myśl :lol: jak leży to bokiem to wylecieć do góry nie może no chyba że to wybucha jak achtung i po prostu taka siła wyrzuci to do góry,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No dokładnie Mpi nie ma szans że do góry poleci jak leży bokiem
P.S Nowatek to tak jak byś położył na ziemi normalnego circoblitza bokiem to ciekawe jak by poleciał do góry :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudd weś pisałeś że kupiłeś kilka paczek jeśli możesz to nakręć filmik i daj go tu ;]

połóż na ziemi i odpal bo nie chce mi sie tu kłócić !



miałem odpalałem ale nie Wy wiecie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przecież Nowatek ma racje, co z tego jak się położy gry NAJPIERW wiruje więc napewno się przerówi, a potem sie wznosi!!!


No dobra załużmy że położy bokiem no ale to już się nie unosi widocznie jak circoblitz ponieważ nie ma takiej możliwości a zeby wzleciał do góry prosto to by musiał mieć skrzydła jak motylki :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź ktoś kto ma możliwość ja jeszcze nie mam w sklepach petard kupcie i zobaczcie zamiast tu psoty nabijać puść go i dopiero napisz ! ! :evil:

PJ: OK, ale po co tyle emot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorge dawniej miał coś takiego jak Mini Circoblitz. To właśnie wzlatywało bez względu na swoją pozycję. Nie był to do końca taki circoblitz, tylko bączek, który unosił się jakieś kilkanaście metrów nad ziemię. W sumie zgadzam się z Nowatkiem, że należy najpierw odpalić, a później mówić (pisać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Moglby ktos zreupowac filmik z efektem tej petardy?

Ponawiam prośbę.


Wrzuce swoj jak tylko zgram z kamery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no właśnie nie. ja go stawiałem dobrze, a i tak sie przewraca. ogólnie to wariaty są dośc niebezpieczne bo lecą po ziemi, a jak postawisz pionowo to masz w dodatku niewiadomą w którą stronę polecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłego Sylwestra je miałem. Wszystkie leciały tak na skos, w górę. Przyznam, że są nawet fajne, ale z tym niebezpieczeństwem się zgodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla rozjasnienia wszystkim to powiem, ze to sie rzuca. tak, zeby odpalil w czasie ladowania na ziemii, bo on zaczyna sie krecic, stawia sie do pionu i leci w gore. Przynajmiej ja tak robilem w zeszlym roku i dzialalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być. Faktycznie w tym wypadku nazwa w pełni oddaje "zachowanie" fajerwerki. Rzucałem je, aby spadły na boku, ale nie do końca można przewidzieć w którą stronę poleci ( najczęściej jest to skos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dziadostwo ! Kupiłem na sylwka 2009/2010 2 paczki tych "Wariatów" i nazwa mówi sama za siebie...
Rzucałem to na równą powierzchnię, stawiałem poziomo i pionowo na ziemi różnymi stronami i z 12 Wariatów jakie miałem tylko jeden poleciał wmiarę do góry. Reszta wypalała się na ziemi, 2 lub 3 poleciały w moim kierunku.
Normalnie trochę strach było je odpalać bo nie wiadomo jak ten pseudo Circoblitz się zachowa... ogólnie nie polecam. Juz bardziej bezpieczne sa te wieksze Circoblitze. Ocena (stosunek ceny do efektu i jakości = 3/10 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ja odpaliłem 2 z 6;) i jeden poleciał po przegątnej a drugi kawałek od mojej nogi i od głowy kolegi który stał zamną... prędkosc tego jest ogromna:( napewno gdybym z tego dostał nogę bym miał rozciętą :sad::sad::sad::sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah rozciętą??.......... chyba poparzoną a tak w ogóle dla mnie fajny efekt ale nie za taką cenę. tą petarde najlepiej daleko RZUCIĆ i ona sobie poszybuje ale jak mówiłem za taką cene chociaż nie jest baardzo wygórowana ale nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko jedna z 4 odpalonych wzbiła się jak powinna xD. Dwie wirowały na ziemi, a jedna leciała z prędkością samochodu po chodniku xD. Powiem tak: niewarte swojej ceny, ale dobre do zabawy i uśmiania się xD. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...