Skocz do zawartości

[Ari001] Stuff Sylwestrowy 2014/2015


Ari001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Myślę, że nadszedł czas i na mój temat...

Choć zostawię go w połowie, w tajemnicy!

Na razie za mną tylko dwa zamówienia, w planach mam jeszcze dwa.

Oba duże, na dużo kwotę, ponieważ jak na razie te dwa zamówienia to na mała kwotę, trochę zabawy,

trochę konkretów choć na finał nic specjalnego nie planuje.

A więc tak:

Pierwsze zamówienie - MaxSem -

bRPq2C7.jpg

Drugie zamówienie - BigFun -

TXM3vSM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaduje że w środku masz pochodnie, sądząc po długości paczki :)

Cooli, dostałem podobną wielkościowo i w przyśpieszeniu i sklejeniu filmik miał jakieś 10min :D

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super tylko nie nagrywaj dwu godzinnego filmiku z rozpakowywania wink.gif

 

Powodzenia

 

Jakoś nie rajcują mnie takie filmiki. :D

 

 

 

Zgaduje że w środku masz pochodnie, sądząc po długości paczki smile.gif

Cooli, dostałem podobną wielkościowo i w przyśpieszeniu i sklejeniu filmik miał jakieś 10min laugh.gif

 

 

 

 

JacuQM

 

Żadnych pochodni... Po prostu rakiety ogromne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No paczuszki dosyć spore. Może być na prawdę ciekawie. Dodaj już te zdjęcie bo ciekawy jestem.

 

Ale na prawdę, w tych paczkach nic szczególnego nie ma. :) Więcej kartonów niż fajerwerek i prędzej więcej mniejszych piroBajerów.

Może dzisiaj dodam, bądź jutro, zależy w jakim stanie będę dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Tych dociekliwych rozkładam pierwszą tajemnice. Tak jak mówiłem, w paczkach było więcej kartonów niż samych fajerwerków, dlatego też tak na wielkie wyglądały. :)

 

 

 

 

MaxSem:

 

OM1UTw4.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No narazie super. Fajna kątówka 25sh oraz kilka nieco mniejszych. Sporo moździerzy które osobiście bardzo lubie. Są rakiety i petardy. Daj już tą drugą paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś bardzo dobre produkty z MaxSem :D Mam nadzieję że zrobisz jakieś filmiki tych rakiet :D ciekawe co znajduję się w drugiej paczce :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj zdjęcie piro z BF, a nie kartonami mydlisz oczy :P Zamówienie z Maxsema zacne, sam zaopatrzę się w 2 sztuki Rainbowa w tym roku, bo to świetna kostka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślę, że nie zaszkodzi dodać w niedzielny poranek zdjęcia.

Proszę bardzo. Wiem, że początek mizerny, ale nadrobię kolejnym zamówieniem, które będzie już w piątek.

gNUhmRQ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz pokaz w tym roku ??

 

Właśnie od przyjaciela dostałem propozycje na sylwestra by wyjechać pod Jego domek, więc do dyspozycji mam całe wielkie pole... A widzowie na balkonie... Więc chyba wezmę się w tym roku za pokaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź przetestuj petardy cubick thunder bo jestem ciekawy jak one w końu wybuchają. A co do stuffu to na razie są dobre rakiety, dobre wyrzutnie oraz mnóstwo zabawy. Czekam z niecierpliwością na kolejne zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że będzie filmik z pokazu na yt tongue.gif

 

 

Oczywiście, że będzie. Obowiązkowo. :)

 

Weź przetestuj petardy cubick thunder bo jestem ciekawy jak one w końu wybuchają. A co do stuffu to na razie są dobre rakiety, dobre wyrzutnie oraz mnóstwo zabawy. Czekam z niecierpliwością na kolejne zamówienia.

 

Postaram się jak najszybciej to zrobić i zdać relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...