Skocz do zawartości

S1002 / TXP484 Crazy Robots <NWP>


MANIAK

Rekomendowane odpowiedzi

No domyślam się, że całej :xmas_laugh: Czyli prochu może być mniej w S1002 o jakiś 1g.. Ale i tak trzeba sprawdzić samą mieszankę prochu a nie wagę petardy.

 

To wychodziłoby na to, że wersja txp484 która jest dopuszczona do obrotu NWP na rynku nie spełnia wymagań heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem zły, bo tyle paczek mam S1002 ale strzelaja tak jak dum-bum :xmas_happy:

ale jednak partia txp 484 jest lepsza :xmas_happy:

Edytowane przez MANIAK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem zły, bo tyle paczek mam S1002 ale strzelaja tak jak dum-bum :xmas_happy:/>

ale jednak partia txp 484 jest lepsza :xmas_happy:/>

Po pierwsze, jak byś zobaczył na strony chińskich fabryk które produkują fajerwerki zobaczył byś ilu odbiorców Crazy Robotów jest w Polsce. Te które mają symbol TXB484 są ściągane przez nasz Polski Triplex. Natomiast te z symbolem S1002 są ściągane przez Słowacką firmę Privatex Pyro. Nie ma możliwości żeby aż tak bardzo się różniły od siebie. Co prawda to prawda ale jestem tego samego zdania co MajsterD12, że S1002 są mocniejsze od TXB484.

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca pewny tego co tu piszecie

 

A) W Polsce tylko triplex wprowadza je do obrotu

B) Oryginalne kartony mają oznaczenie "S1002/TXP484"

C) Różnica w huku to kwestia partii z której jest produkt, towar który na dzień dzisiejszy w większości jest w obrocie z partii 2013 mocniejszej, partia 2011/12 była słabsza więc może macie opakowania z 2 różnych partii produkcyjnych (lub na odwrót).

 

 

O partiach produkcyjnych już kiedyś pisałem jak to wygląda więc Ci nieco uważniejsi wiedzą z czym to się je smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem i txp 484 są silniejsze zdecydowanie.... kumple też czują różnice że S1002 są słabsze... :( to jest też jak z innymi petardami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Można gdzieś dostać jeszcze tą starą partię która miała taką moc i wygrywała testy? Jak co to priv oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem specyficzne dość opakowanie bo:

Na pudełku jest txp484

a Na petardach S1002 Crazy "Monster" zamiast "robots". No ale tak to wyglądają tak samo, graficznie, gabarytowo tylko ta różnica między symbolami na pudełku i petardach + trochę odrębna nazwa mnie zdziwiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Wiatm :) Dziś otrzymałem Crezy Monster o symbolu txp484 i sprzedawca powiedział że to Crezy roboty :xmas_ohmy: ale dziwi mnie to że mają NEC:60 a na petardzie jest napisane 5 nec i jest nieco mniejsza od Crezy robot, oco tu chodzi proszę o odpowiedż bo jestem w szoku ! :xmas_smile:

 

Fotki:

http://images78.fotosik.pl/17/622b75a359eceb41.jpg

 

http://images77.fotosik.pl/17/785b2f3b47f7db6a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm :) Dziś otrzymałem Crezy Monster o symbolu txp484 i sprzedawca powiedział że to Crezy roboty :xmas_ohmy: ale dziwi mnie to że mają NEC:60 a na petardzie jest napisane 5 nec i jest nieco mniejsza od Crezy robot, oco tu chodzi proszę o odpowiedż bo jestem w szoku ! :xmas_smile:

 

Fotki:

http://images78.fotosik.pl/17/622b75a359eceb41.jpg

 

http://images77.fotosik.pl/17/785b2f3b47f7db6a.jpg

 

 

edit: sorki niezauważyłem że tak napisałeś. Może żeby było bardziej nieoficjalnie :P A tak serio to jest inna wersja petardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale Crezy robot mają 6g na petardę i te opakowanie jest takie same jak ma Crezy robot, to czyli jest to samo prawie, tylko zmniejszyli dawkę prochu ? Mają niby 5g ale nawet nwp nic nie mają dziwne hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie drąż tematu bo zaraz nigdzie ich nie kupisz i skończy sę sranie. Możesz je kupić dobrze strzelają i to powinno ci wystarczyć reszta jest nieistotna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie drąż tematu bo zaraz nigdzie ich nie kupisz i skończy sę sranie. Możesz je kupić dobrze strzelają i to powinno ci wystarczyć reszta jest nieistotna

Strzelają spoko, więc niech tak zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem rok temu od nich i mają symbol S1002 na kartoniku i na petardzie, troszke słabsze od txp484 chyba że coś zmienili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A jednak drążysz, bez sensu...

Najchętniej zamknął bym ten temat i by był święty spokój

 

Popieramy całkowicie. Na słowo Crazy Robots , ich symbol itp powinno od razu blokować posty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na S1002 / TXP484 Crazy Robots <NWP>
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...