Skocz do zawartości

Zabawowy stuff z CinQuXs'em


CinQuXs

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku postanowiłem przenieść się całkowicie na zabawę i tak też został ułożony moj stuff. Jako, że zawsze bardzo miło wspominam czas oczekiwania na godzinę 00.00 to nie może mi zabraknąć zabawek na ten czas. :xmas_laugh:/

Foto:

20141114_165335_jpg_300x300_q85.jpg 20141114_165324_jpg_300x300_q85.jpg

 

20141114_165359_jpg_300x300_q85.jpg

 

Stuff składa się z :

K0201 - SUPER CORSAIR - KOMETA - 60 SZT. - 1 paczka

JC01S - PICCOLO CORSAIR - 8 paczek

P0003 ŻUKI - 9 paczek

JF66 FLASH - 2 paczki

P1215 SZALONY PIRAT- 2 paczki

K0204H EXPLOSIVE IV - 12 szt. - 3 paczki

K0203 Corsair TROPIC - 1 paczka

P2000 - PETARDA SAPER - 5 paczek

TXP841 PETARDA "GROM 4" 10 szt - 2 paczki

PETARDY PXP305 RC5- PIROMAX- 2 paczki

P1203C - KORSARZ 4 x HUK - 4 paczki

JC05 - PETARDY 30 szt. - 14 pazcek

FP3 PETARDY 20 SZT. - 10 paczek

JF02 - FOUNTAINS 5 SZT.- JORGE- 5 paczek

T6238 - RZYMSKIE OGNIE - 12 SZT. - 2 paczki

JW01 - SATURN MISSILES - 6 kosteczek

P7021C - CYRKOBLITZ - KOMETA - 6 paczek

P7025 - CYRKOBLITZ - 6 paczek

W504 MAŁY KAMIKADZE (12 szt.) - 2 paczki

P8008 - GHOST - KOMETA - 4 paczki

WYRZUTNIA P7011 - KAIR - 7 STRZ. - 8 kostek

WYRZUTNIA P7026 - BIRMA - 1 kosta

WYRZUTNIA LDC294 - PALERMO - 2 kostki

WYRZUTNIA P7035 - BOLIWIA - 1 kostka

 

Całość i więcej na filmie(sory za hałas ale chodziłem po kartonach zabezpieczajacych przesyłkę :xmas_biggrin:/ ):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest git, widzę, że z zestawem hukowym będziesz w tym roku wymiatał :)

 

Kair bardzo fajna kosteczka za grosze, bardzo ją Polecam wszystkim :)

Jeszcze jakbyś miał jakieś rakiety, chociażby Perfecty to byłoby jeszcze lepiej :)

 

zapraszam do mnie :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest git, widzę, że z zestawem hukowym będziesz w tym roku wymiatał :)/>/>

Heh, w maju zamówiłem 14 paczek Dum Bum, lecz do sylwestra dotrwały tylko 2 paczki. Co poradzić :xmas_laugh:/> petardy u mnie akurat schodzą w dużej ilości przez cały rok. Muszę poszukać i jak znajde to wstawie jeszcze fotkę z całą, byłą ilościa DumBum.

 

Jeszcze jakbyś miał jakieś rakiety, chociażby Perfecty to byłoby jeszcze lepiej :)/>

Moje plany na ten rok zmianiały się co chwilę. Faktycznie brakuje tutaj dobrych rakiet i jakieś lepszej kostki, planowałem 2 część lecz kasę na ten cel musiałem wydać na inne ważne rzeczy więc nie żałuję aż tak bardzo, choć szoda :xmas_sad:/> .

 

Stuff bardzo fajny i jak stawiałeś na zabawę to będziesz miał aż nadto ;p :xmas_biggrin:/>/>

I oto własnie mi chodziło, żeby zabawy było bardzo dużo i nie móc myśleć aby się ograniczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff super daje 9/10. Dużo masz tego cyrko ale uważaj przy nich bo łatwo z nimi o wypadek. Sam mam trzy kairy a jeden odpalony i mimo małych gabaryrów efekt ma przepiękny ale sama kostka jest niestabilna, lekko wbita w ziemię i tak się przewróciła. A co do reszty to poprostu jak dla mnie miazga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Heh, w maju zamówiłem 14 paczek Dum Bum, lecz do sylwestra dotrwały tylko 2 paczki. Co poradzić :xmas_laugh:/>/>/>/> petardy u mnie akurat schodzą w dużej ilości przez cały rok. Muszę poszukać i jak znajde to wstawie jeszcze fotkę z całą, byłą ilościa DumBum.

 

 

Przeglądając dzisiaj zdjęcia znalazłem je. Mój temat ze stuffem miał się rozpocząć z takim akcentem jak na zdjęciach poniżej. Ale jak już wiem w moim przypadku kupowanie stuffu na wcześniej niż listopad nie ma sensu :D/>.

cb543df96205a77dm.jpg ca9277ef04070497m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość postawiona ewidentnie na petardy.Szokująca liczba cudownych dum bumów. :xmas_smile: Jest jeszcze kilka możliwych kostek.Stuff nie jest w moim stylu,ale tymi petardami zrobisz mega bombardowanie :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...