Skocz do zawartości

Mój pierwszy raz


FireMan

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, to ja miałem inaczej. Jak byłem mały, (nie wiem może 6-7 lat), bałem sie fajerwerek. Pamiętam jak w mniej więcej tym wieku tata podpalał rakiety z balkonu, z ostatniego piętra w bloku. Były to o ile pamiętam diabolo. Nigdy też nie zapomnę momentu, kiedy w zestawie były diabełki. Moja mam widząc to, że są one w trocinach mówiła do taty, żeby uważał, bo może to mocne jest skoro w trocinach hah. Tata to podpalał, ale nic z tego nie było : D. A moje pierwsze "większe" fajerwerki, to jak miałem 10, 11 lat. Pamiętam jak wtedy kupiłem z tatą 4 zestawy z biedronki (te małe). Wychodziłem ze sklepu taki szczęsliwy hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...

Ja zacząłem strzelanie w wieku 13 lat. Wtedy i północy miałem tylko i wyłącznie gwiżdżące rakietki :P. Potem jak skończyłem 18 lat i zacząłem pracować na siebie z roku na rok kupowałem co raz więcej i taki prawdziwy zestaw kupiłem w roku 2007/2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja strzelam od 6/7 roku życia, zaczeło się gdy tata odpalił jakieś pięć lat temu rzymskiego z bazarku i fontanne, i jak sąsiad starszy o 5 lat odpalił przy mnie swój stuff. Teraz to jak nałóg. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mój pierwszy stuff miałem w wieku 9 lat :) Składał się z dwóch małych, zielonych rzymskich ogni brz żadnego rozprysku, srebrną fontannę (tata przymocował ją do bramy i się przewróciła :D), kilkunastu petard pokroju Piccolo/Explosive 1, ale były trochę większe, paru bączków i zestawu kilkunastu małych rakiet ze Śmieszka (byłem zawiedziony efektem, bo rozprysk był mały). Pamiętam, że tata zaproponował mi, żebym odpalił rakietę, ale ja się bałem i odmówiłem :D. Szkoda, że w tych czasach 2008-2010, nie myślałem o FP3, które miały wtedy swój "okres świetności" ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Mój pierwszy raz był w sumie nie tak dawno bo na sylwestra 2014/2015 a miałem już wtedy 20 lat. Do wtedy nie interesowały mnie fajerwerki, nie wiem nie przyciągały mnie jakoś, w dodatku nikt w domu nie strzelał nigdy fajerwerkami, jedynie ojciec kupił kiedyś petardy i to wszystko. W 2014 właśnie byłem raz w Biedronce i z ciekawości kupiłem małą kostke za 10zł- mistrzowie ognia chyba. Byłem bardzo wtedy podekscytowany i kupiłem kilka dni później wyrzutnię Cobra z Europyro. W sumie nie wiem dlaczego akurat wtedy zacząłem swoja przygodę z fajerwerkami a nie wcześniej. Może dlatego, że się wtedy jeszcze uczyłem i kasy nie było tyle co teraz. Tak więc w tym roku przypada mój 5 rok z fajerwerkami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie co sylwestra ojciec i wujek naparzali petardami,rakietami i cyrkoblitzami zawsze mnie to ekscytowało więc pierwszy raz odpaliłem petardę za młodego szczona to było picollo na draskę odpaliłem je w domu wyrzuciłem na dwór i zamknąłem drzwi bo bałem się wybuchu :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz na sylwestra za własne pieniądze miałem 2 rzymskie ognie 10 strzałowe od hestii. A w ogóle 1 raz z pirotechniką.... to chyba jak narzekałem tacie że chce petardy (bo jakiś kolega miał xD, miałem w tedy chyba z 9 lat) to wyciągnął z siatki w piwnicy dużego korsarza na draskę od jorge i jakiegoś china bollera. Jak się w tedy cieszyłem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Mój pierwszy stuff w życiu to był w roku 2002/2003 5 paczek piccolo importera Tropic jeden duży achtung lontowy TC5B,fontanno wyrzutnia Fantazja ? motylek Ufo oraz jeden Cyrkoblitz nie pamiętam już jakiego był importera jedynie co pamiętam to że był cały czarny i z boku miał bardzo małe białe napisy i był dość ciężki (i nie nie była to petarda) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...