Skocz do zawartości

Co was najlepiej wprowadza w klimat sylwestrowy?


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie co was najlepiej wprowadza najlepiej w klimat sylwestrowy mnie np. filmiki takie jak np klimat i atmosfera 31 grudnia

czy też kolędy :)/> (najlepiej to działa w grudniowe wieczory) lub tez jak ok 20 grudnia już stzrelają wtedy jest najwiekszy klimat :)/> a jak jest u was pochwalcie się :christmascool:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapach dymu z petard, miesiąc Grudzień, reklamy świąteczne, mikołaje poprzebierane, gazetki z fajerwerkami, filmiki z serii X dni do sylwestra. :xmas_biggrin: :xmas_biggrin: :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak jak nie mogę doczekać się sylwestra biore wszystkie fajerwerki wyjmuję i zaczynam je oglądac na Yt a później ide na dwór postrzelać picolaki żeby się pobawić :) A w temacie to reklamy z fajerwerkami i np. ide sobie w tesco i na szafkach piro ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat robi napewno początki strzelania przez innych miłośników gdzieś w pobliżu. Albo ja strzelam a inni odpowiadają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja już na serio zaczynam czuć ten klimat. Jak jechałem do centrum i przejeżdżałem przez parking biedronki to widziałem dwa stoiska. Myśle sobie, pewnie ozdoby na choinkę a tu... większe stoisko zapełnione fajerwerkami. Niestety na ceny dokładniej nie popatrzyłem ale np. JR25 kosztowała 10zł za sztuke więc źle nie jest. Ten dzień zbliża się coraz szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam czuć ten klimat,bo:

-Coraz więcej ludzi na forum,

-Forumowicze coraz częściej pokazują zdjęcia swoich zakupów,

-Piosenki o tematyce świątecznej które już po cichu czasami sobie puszcze doskonała jest chyba ta dzięki niej wprowadzam się w ten stan,tak wiem jestem troche nienormalny ale tak już mam:)

-Świąteczne emoty na forum wszystko mówią,

-Pieczenie pierników przez moją mame i ten zapach (trzeba upiec kilka tygodni wcześniej aby był wystarczająco twardy i dało się go zjeść :xmas_biggrin: )

 

Co mnie nie wprowadza w ten nastrój,a wręcz zniechęca:

-W sklepach już od listopada wiszą lampki,

-Od listopada w telewizjach są już reklamy i to takie jakby za 2-3 dni miało być już Boże Narodzenie,a na polu leżało mnóstwo śniegu którego oczywiście nie ma,

-Brak śniegu,

 

 

To chyba na tyle :xmas_smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mnie nic nie wprowadza w sylwestrowy nastrój, bo czekam na Boże Narodzenie, trzy dni wolnego, choinkę, prezenty, karpia i filmy w telewizji. To że piszę na forum o fajerwerkach nic w tym temacie nie zmienia, nie można przesadzać. Skończą się święta, będę myślał o Nowym Roku, jedynym wyjątkiem jest huk odpalanych petard i fajerwerków...

:67675:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak leci film w telewizji Kevin ! to wiem że już są święta :xmas_biggrin: a potem magiczny 31 to jest masakra :fireworks: pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak leci film w telewizji Kevin ! to wiem że już są święta :xmas_biggrin:/> a potem magiczny 31 to jest masakra :fireworks:/> pozdrawiam.

W wigilię o 20:05 na polsacie poleci Kevin sam w domu :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wigilię o 20:05 na polsacie poleci Kevin sam w domu :christmascool:/>

 

Standart jak co roku, na początku grudnia już leciał :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg którego nie ma, idioci którzy strzelają bez zasad bhp i policja która jeździ na sygnale co dwie godziny żeby ich łapać, kolejki w sklepach jak za PRL-u po mięso, no i wiadomo świąteczne piosenki i wolne oraz zapach prochu w pokoju :D

 

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm na pewno:

 

- Śnieg (chyba najbardziej)

- Aromaty świątecznych potraw, choinki itp

- Zaglądanie na forum

- Zaglądanie na strony sklepów z fajerwerkami

- Odgłosy wystrzałów z okolicy i nie tylko

 

I wiele innych czynników :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzały w okolicy, śnieg, proch w kieszeniach od kurtki :D zapach siarki, zwiększona aktywność użytkowników na forum, stoiska z fajerwerkami i wigilia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Filmiki Velibruma oddające klimat sylwka, rosnąca ilość postów na forum, temperatura bliska zeru, skracająca się długość dnia, widok grudnia na kalendarzu po oderwaniu wystarczającej ilości kartek, regularne odgłosy wystrzałów za oknem, obecność fajerwerków w marketach i straganów podwórkowych z fajerwerkami, a najbliżej sylwka: wysyłanie zaproszeń na pokaz do znajomych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Co was najlepiej wprowadza w klimat sylwestrowy?

A ja bliżej sylwestra lubię wracać do swoich filmików na YT sprzed 15 lat w jakości 240p :D I wspominać "kiedyś to było...". Klimat wprowadzają też sklepy internetowe, które bliżej listopada uaktywniają się i chętnie wrzucają info o dostawach, nowościach, promocjach itd. To znak, że czas pomyśleć o sylwku i zakupach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg za oknem, odgłosy wystrzałów w oddali, czas świąt. W tym roku od ~21 grudnia będę miał wolne, także poczuje się jak za dawnych szkolnych lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...