Skocz do zawartości

Wyrzutnia


Luksfer87

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.W tym roku chciałbym się zaopatrzyć w dobrą,efektowną i nie drogą wyrzutnię.Niestety zbytnio w tym temacie nie siedzę i tutaj do was prośba abyście coś ciekawego polecili.Mam na oku wyrzutnię P7504 - DUSZANBE jednak po zastanowieniu i obejrzeniu filmów jestem troszkę sceptyczny.Porszę więc was doświadczonych piromanów o pomoc! :):]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem doświsdczony ale spróbuje Ci pomóc, polecam wyrzutnie show box na big funie za 48zł. Połącz takie dwie a zrobią Ci piękne show. Może kaliber nie jest wielki ale efekt jak na cene powalający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty za farmazony wypisujesz, nie masz porównania ani do show boxa ani do duszanbe a ocena po filmie to... szkoda słów

 

Temat wyrzutni duszanbe gdzie piszą forumowicze którzy ją odpalali: http://www.forumfaje...p7504-duszanbe/

 

Tutaj masz podobną wyrzutnię sprawdzoną tym razem i przez mnie z efektem prawie opadającym do ziemi, jest nieco wolniejsza niż duszanbe przez co dłużej można nacieszyć oko smile.gif

http://taniefajerwerki.pl/pl/p/PXB2407-P-42/983

 

Jak chcesz zobaczyć co sądzą użytkownicy o danej wyrzutni to kieruj się najpierw w subfora od poszczególnych produktów wink.gif

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszą kostką jeżeli bierzemy pod uwagę kryterium cena vs opłacaloność/jakość jest YHW009 Song. Niemiłosierny huk, różnorodne efekty, myślę, że przypadnie każdemu do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duszanbe, jak wiele produktów z Komety ma jeden zasadniczy minus - potrafi trwać nawet 9 sekund, a więc jak chcesz mieć jedną fajną kostkę to ta średnio się nadaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem show boxa na żywo a sąsiad miał raz dusznbe, bodajrze rok temu. Wyraziłem swoją opinie, według własnego gustu. Ktoś może uwarzać inaczej, to bardzo dobrze każdy ma prawo do podzielenia się swoją opinią. Może dla większości nie mam racji, ale to tylko moja opinia i nic więcej. Żeby tylko nie bylo że obrażam się jak głupie dziecko XD (którym może jeszcze jestem).

Jak kolega napisał, song to wyśmienita kostka.

 

 

JW5020 to nowość z bodajże września tego roku, resztę sobie dopowiecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z komety proponowałbym jedną kostkę :

 

P7503 Bagdad

 

I z Triplex'a :

 

TXB308 Grafitti

 

 

Co do Duszanbe myślę że sprawa rozwiązana w pierwszych postach , ja podałem ci takie wyrzutnie w granicach ceny 115zł o mam nadzieję fajnych efektach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...