Skocz do zawartości

KONKURS - muzyka pokazowa - www.fajerwerki-net.pl - dyskusja


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie też meil doszedł :)/>

Empik to najprawdopodobniej ty, czak i ja podzielimy się jedną pulą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

standardowo wygrywają ci co mają największe stuffy. A ja nawet jednej cholernej wyrzutni w tym roku miał nie będę, bo floty nie mam ;/

 

 

Hehehe :) ale teraz dowaliłeś :)

 

Ja nie mam żadnego jak na razie, MPIK też chyba nic? nie wiem a Capensis tym bardziej żadnej kostki. Widzę że spinki i hejty się zaczynają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ja?

 

edit: załapałem czytając 5 raz. Nie wiem nie wiem zobaczymy. :D/>

 

He He He :D 500, 300, 100 do podziału jak myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo wygrywają ci co mają największe stuffy. A ja nawet jednej cholernej wyrzutni w tym roku miał nie będę, bo floty nie mam ;/

 

Z tym się nie zgodzę.Ja mam jeden z największych stuffów na forum.Zdecydowana większość zawartości pochodzi właśnie ze sklepu Bigfun a mimo to nie stanąłem na podium.Jakoś tak się złożyło,ze wygrali sami weterani forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się nie zgodzę.Ja mam jeden z największych stuffów na forum.Zdecydowana większość zawartości pochodzi właśnie ze sklepu Bigfun a mimo to nie stanąłem na podium.Jakoś tak się złożyło,ze wygrali sami weterani forum.

 

W takich konkursach nie ma znaczenia czy nowi czy weterani. W innych konkursach nie miałem szczęścia a zawsze wysyła się prace czy zgłoszenia i nic. Czasem szczęście się uśmiechnie.

 

Na pewno szczęście uśmiechnie się w kolejnej edycji również do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... :)/>

znowu marudzenie?!

 

Widać inni nie znają się na muzyce do pokazów!:)/> odpowiedź jest prosta:)

To nie forum wybierało laureatów a jury złożone z pracowników firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad stuffow, ja od mojego ostatniego pokazu tj 2012/2013 nic nie kupowalem itp takze to nie o to chodzi mysle ;) w moim przypadku moglo pomoc to ze jestem muzykiem i siedze w tym po prostu ;) ja od siebie gratuluje wszystkim wygranym a pozostalym dziekuje za zdrową rywalizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad stuffow, ja od mojego ostatniego pokazu tj 2012/2013 nic nie kupowalem itp takze to nie o to chodzi mysle ;)/> w moim przypadku moglo pomoc to ze jestem muzykiem i siedze w tym po prostu ;)/> ja od siebie gratuluje wszystkim wygranym a pozostalym dziekuje za zdrową rywalizacje

 

Z ciekawości jak przeczuwasz Werdykt Jury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to stawiam na ciebie że zdobędziesz 1 miejsce potem Mpik bo dał jako pierwszy no i na końcu JA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs także uważam za lekko podstawiony, to tylko moje zdanie.

Poza tym mam kilka uwag:

https://www.youtube.com/watch?v=mj70hTrtBMw&list=UUYvL4Anx7bWok2mBbbB2rSQ

Film ten wygrał jedną z nagród. Po pierwsze w części wizualnej nie ma zamieszczonego adresu : fajerwerki-net.pl,

 

cytuję z § 3 Zasady udziału w konkursie :"6. Materiał muzyczny powinien zostać umieszczony na YouTube, a w części wizualnej

pliku powinno zostać umieszczone logo BigFun ( logo jest do pobrania z naszego profilu

na Fb ), adres internetowy : www.fajerwerki-net.pl oraz hasło „ NAJWIĘKSZY SKLEP

INTERNETOWY Z FAJERWERKAMI” ."

 

Po drugie film na ponad 5 minut.

 

cytuję z § 3 Zasady udziału w konkursie "5. Przedmiotem konkursu jest podanie propozycji muzyki mogącej stanowić podkład

muzyczny do pokazu pirotechnicznego. Czas podkładu jest określony i wynosi 5 minut.

Przesłany podkład może składać się z jednego lub kilku połączonych ze sobą utworów."

 

Cytuję także z § 5 Postanowienia końcowe "2. Osoby, które nie spełnią któregokolwiek z warunków określonych w niniejszym

regulaminie lub podadzą nieprawdziwe informacje, zostaną automatycznie wyłączone z

konkursu."

 

Dziękuje wielce za sprawiedliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo

 

Nie chodzi mi tutaj o to że ja nie wygrałem, ale zasady i regulamin konkursu jest ważny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz szukają dziury w całym...

wygrałeś i teraz masz innych gdzieś :D/>

Bardzo chętnie po ogłoszeniu wyników przesłucham sobie te podkłady ;)/>

Gratuluje wszystkim którzy wygrali.

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcy z ilości laików:

 

pierwsze miejsce:

62525 “lajków” Nicka na forum: Jacuss

 

drugie miejsce:

54089 “lajków” Nicka na forum: Nygas123

 

trzecie miejsce:

21325 “lajków” Nicka na forum: vandal1519

 

 

Zwycięzcy z głosowania:

 

pierwsze miejsce:

Nicka na forum: capensis

 

drugie miejsce:

Nicka na forum: Cooli

 

trzecie miejsce: https://www.youtube.com/watch?v=mj70hTrtBMw Nicka na forum: mpiwowski

 

 

Osoby które wygrały mogą już dokonywać zakupy w sklepie www.sklepbigfun.pl

 

Podczas składania zamówienia w polu "uwagi" proszę podawać nick z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby z konkursu lajkowego proszę zweryfikować swój nick na forum wysyłając do mnie PW.

 

Kody weryfikacyjne zostaną wysłane osobno do każdego z uczestników którzy wygrali w konkursie.

 

Będą one do wpisania w polu uwagi razem z nickiem z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...