Skocz do zawartości

KONKURS - muzyka pokazowa - www.fajerwerki-net.pl - dyskusja


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co z prawami autorskimi danych utworów? Serwis YT blokuje muzykę... np przy filmikach.

 

Zawsze ci będzie blokował chyba, że posiadasz prawa do tego utworu lub stworzysz swoją muzykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ci będzie blokował chyba, że posiadasz prawa do tego utworu lub stworzysz swoją muzykę :)/>

 

Youtube nawet jak wykryje muzykę to blokuje zaledwie 1-5% filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko nie sam nawet umieszczam filmy z pokazów z podłożoną muzyką i jeszcze mi nie zablokowali tylko zatwierdziłem politykę prywatności i prawa właściciela.

mpik ty umieszczasz to wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRA A TERAZ DO RZECZY. Dla niedoinformowanych

 

Konkurs jest ustawiony z góry, nie wygra najlepsza muzyka. Wygra ta osoba, która jest oszustem i nabije lajki za pomocą odpowiednich serwisów typu like4like. Już mamy jedną taką osobę, ma już 130 lajków, do jutra z 1000 mogłaby mieć. Prawda jest taka, że nawet liczba lajków nie będzie decydować o tym czy komuś muzyka się podoba czy nawet o jakości muzy. Konkurs jest ustawiony, żenujący i ogółem do d*py, zrobiony dla oszustów a firma chce tylko sobie pozyskać podkłady pod pokazy mając gdzieś tych co je robią. Nikt niczego nie przemyślał. DNO!!!

 

Mówię to wam, by was ostrzec. Mam gdzieś czy wygram fajerwerki.

 

PS: Mój podkładzik :)/>

 

http://www.youtube.com/watch?v=mj70hTrtBMw

 

 

 

edit WAP; jak masz gdzieś to poco startujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połączenie z Facebookiem jest najbardziej żenujące, a co z ludzmi którzy facebooka nie posiadaja, sklep ma ich w d*pie? nie mówie o tym że akurat ja nie mam ale np. inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje by było tak jak kiedyś, firma wybiera które są najlepsze i tyle. Bo obecnie jest po prostu nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce nic mówić, ale zobaczcie KTO lajkuje ten filmik na fejsie (ma juz 150 lajków)... jakieś araby z nazwiskami takimi, że aż trudno wymówić.. z pewnością zainteresował ich filmik polaka, który chce wygrać fajerwerki za pare stów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mówię, to są kpiny. Nikomu się nie podoba obecne ocenianie. Mam nadzieje, że firma wyciągnie rozsądne wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłajcie po znajomych link z prośbami o like jeśli się podoba i udostępniajcie gdzie się da link do filmiku to będziecie mieli dużo like itp :) a BigFun o to chodzi by konkurs dotarł do grona jak największej ilości osób, dlatego też na największym portalu organizowany jest konkurs :) Normalka, a i nie używam żadnego bota czy coś w tym stylu jeśli istnieje, bo to ja mam najwięcej Like ;) za zasługą znajomych z fb, ask itp. , zresztą wiosenny konkurs na like z FM też wygrałem z bardzo dużą ilością polubień :) Pozdrawiam :xmas_dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z obecnym konkursem wyszło faktycznie, nie do końca tak, jak zakładaliśmy. Pragnąc uniknąć niepotrzebnych emocji, a jednocześnie okazać chęć zatarcia niepozytywnych wrażeń związanych z konkursem, informujemy, iż :

 

PODWAJAMY PULĘ NAGRÓD W KONKURSIE

 

Oprócz nagród przewidzianych regulaminem konkursu, przyznane będą 3 nagrody dodatkowe w postaci kuponów do naszego sklepu w wysokości 500, 300 i 200 złotych.

O przyznaniu dodatkowych nagród zadecyduje komisja składająca się z pracowników naszej firmy. Na kolejność zajętych miejsc wpływ będzie miała jedynie wartość merytoryczna przesłanej pracy.

 

Pozdrawiamy

Bigfun Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę Was zrozumieć!!

Staram się o pozyskanie firm do konkursów i to z niemałymi pulami nagród! Firma staje na wysokości zadania, daje z siebie wszystko abyście byli jak najbardziej usatysfakcjonowani!

Po pierwsze sugerujecie ustawianie konkursu. Poco? Nie na tym to polega!

Po drugie szukacie dziury w całym. Fb to medium społecznościowe, po to była łatwa forma konkursu aby wiadomość o sklepie i forum rozeszła się po jak największej ilości osób. Reklama, konkursy po to się robi!

 

Jest mi wstyd za Was Wszystkich i naprawdę będę się musiał mocno zastanowić czy będę się jeszcze starał o jakie kolwiek konkursy dla Was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tej pory Wszystkie wiadomości off topowe/niezwiązane stricte z konkursem będą kasowane bez ostrzeżenia i informacji. Poprzednich nie kasuje bo była by wojna że robię cenzurę itp itd!(jedna wiadomość została edytowana pod względem wizualnym, a 2 usunięte bo naprawdę nic więcej nie wnosiły do tematu tylko zajmowały miejsce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to samo chce wiedzieć. :)/>

Witam, podczas udostępniania filmów na "YouTubie" gdy serwis ten odnajdzie w waszych plikach muzykę która jest chroniona prawami autorskimi należy się z tym zgodzić, wtedy film zostanie opublikowany i mogą być wyświetlane reklamy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...