Skocz do zawartości

JW42 Black Cat


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum bardzo dużo mówi się o tej wyrzutni, ale nie ma odpowiedniego tematu gdzie można by się wypowiadać na temat Black Cata.
podglad1600.jpg
Nazwa - JW42 Black Cat
Producent - Jorge
Liczba strzałów - 25
Kaliber - 30 mm
Czas trwania ( około ) - 35 sekund
Cena hurtowa - 55,80 zł
Opis ze strony producenta -
RED, WHITE, YELLOW & GREEN GLITTERING TAIL & RED CRACKLING WAVE & SILVER CRACKLING CHRYSANTHEMUM & CRACKLING • YELLOW STARS & CRACKLING GREEN STARS • THE LAST 5 SHOTS GO UP TOGETHER
Film - Film

Zaopatrzyłem się w taką wyrzutnie w tym roku i mam nadzieję że będzie dobra :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ta wyrzutnia jest super. Piękne duże ładne efekty no i cena nie jest taka strasznie duża. Polecam w 100% ta wyrzutnię. Też postaram się w nią zaopatrzyć w tym roku. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość zawdi

no fajna, fajna .. ale u mnie ona stoi po 70 dyszek wiec to troche drogo .... a po ile stoi u was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza wyrzutnia do 100zł. Efekty powalają, kto nie miał a widział filmy to może być pewien że szczęka mu opadnie jak na żywo ją zobaczy. POLECAM w 100%

10/10 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Efekt super tylko ile ona tak w końcu kosztuje...? Bo różne ceny podajecie... :smile:


Jak podane w pierwszym poście cena hurtowa to 55,80 zł, a w sklepach to różnie bywa, zależy to jaką marże na dany produkt nakłada sklep. Ja za swojego Czarnego Kotka dałem 60 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Black Cat to podstawa. Nie zamienie się za żadną inną wyrzutnie do 100zł. Wq mnie każdy strzał z JW42 ma wyjątkowy, piekny i głośny efekt, do tego wielkie zróżnicowanie efektów, wielkie piwonie, chryzantemy, niebo craclingu.
I patrząc ogółem, nie wychodzi tak drogo, jeden pocisk ok. 2,30pln.

Zdrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaliber taki jak sfinx ma:) efekty naprawdę ładne za rok mój stuff będzie chyba głównie z wyrzutni więc i black cat się w nim znajdzie.
@down
wiem ale 1mm to nie dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyrzutnia jest śliczna...piękne gęste efekty, poprostu mnie zachwyciła. Ale moja ocena to 9,5/10 (to 0.5pkt bo troszkę za krótko trwa jak na 70zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dlaczego ta twoja wyrzutnia Black Cat trwała tak szybko :?: :?: :???: :???: Moja trwała około 30sek. Czyżby zła partia ze złymi lontami itp. , że tak szybko się wystrzelała. Ogólnie wyrzutnia jest najlepsza w tej cenie i ponownie ją zakupie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak szybko !? Dziwne... tak szybko tyle kasy poszło z dymem i efekty gorsze niż w Sfinx'ie ! Bardzo się zawiodłem na tej wyrzutni... poprostu zwykłe czerwone gwiazdki ( głównie ) ...ble :???: :sad: Bardziej opłaca sie kupić 2,3 Sfinx'y, a efekt będzie 5 razy lepszy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia za szybko ładowała , ale efekt był profesjonalny , zupełnie jak 1/4 achillesa.
W przyszłym roku postaram się w nią zaopatrzyć i mam nadzieję , że mi się uda :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie była do nabycia? (pytam, bo w następnego sylwestra też może tam będzie a już planuję co kupię :lol: )
P.S Sklepy, które mam do wyboru to: Biedronka(tu niestety jego nie ma), Lidl :?: , Plus :?: , Kaufland(tu tylko Hestia) to chyba tyle a może o jakimś zapomniałem, który jest w Ełku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym z wyżej wymienionych sklepów nie dostanie się JW42. Nie ma co planować zakupów mając do dyspozycji tylko hipermarkety. Gazetki wychodzą w grudniu, a i tak będzie pewnie tylko kilka wyrzutni.
Osobiście nigdzie indziej nie widziałem Black Cata niż w sklepach internetowych i hurtowniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym kupił black cata i wyrzucił w niebo przeszło 50 zł w 15 sekund albo mniej to choćby to była jedyna wyrzutnia na świecie to i tak bym jej nie kupił. bardziej podoba mi sie ten filmik od m piwowskiego.
Ocena: 5/10 (za krotko trwa i mało widać)
Brać wg uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film wyrzutni Black Cat z mojego Sylwestra 2007/2008:

:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=1HAeobVlNjQ

Chyba jak już każdy wie. Ta wyrzutnia jest po prostu super. Już drugi raz ją mam i się nie zawiodłem. Naprawdę polecam bo efekty ma świetne.

PS: Przy tym złotym efekcie ckracklingu to całe niebo było w ogniu tak to wyglądało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmie widać jak piękna w rzeczywistości była ta wyrzutnia. Crackling sięgał samej ziemi.
Dobrze że efekty się nie zmieniły. Różnokolorowe palmy również tworzyły bardzo ładny efekt.
Bardzo polecam tą wyrzutnie, bo mój przypadek był spowodowany najprawdopodobniej wilgocią. Tak więc nie była to wina wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...