Jump to content

{Bartekeuro} Stuff dla Empatii <3

Recommended Posts

Przedstawiam wam CAŁOŚĆ na mojego Sylwestra 2014/2015. Podczas noszenia zdążyłem się zmachać w domu a co dopiero będzie w Sylwestra albo w Nowy Rok gdzie dojdą cegły. :fireworks:/>

Kilka zdjęć plus dosłownie garstka pierdółek.

34qwzuo.jpg

11cbomf.jpg

256gznt.jpg

• Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo zaszalałeś troche :D Z tymi konkretami, ale co powiem to powiem Czesia i tak nie przebijesz z kostkami na ilość :P Spokojnie dojdą cegły, zrobisz pare rundek na dwór i już masz odrobioną dniówkę na siłce. Bardzo mi sie podoba twój stuff, jest tam to co lubie, Jw39, Diablo, Jw418 i Jw408. Miłego sylwestra i udanego strzelania !

JacuQM

Jak chcesz ilość to zobacz stuff z tamtego roku :xmas_biggrin:

Jest mniej jak rok temu, i z roku na rok tak będzie maleć. Być może jak POKI zrobię sobie rok przerwy albo tylko 1-2 kostki 30 mm symbolicznie.

jeden kolega napisał że coraz to skromniej każdy wydaje na fajerwerki, gdyby w tym kraju człowiek zarabiał normalne pieniądze, jak w innych krajach europy przystało to zupełnie inna bajka :)/> szkoda.... ale takie są realia .

:xmas_biggrin:/>

Ja bym nie powiedział,że coraz mniej właśnie od kilku lat ludzie wydają na fajerwerki nienormalne sumy po tysiąc złotych,albo i kilka tysięcy na fajerwerki a kiedyś taki mpiwowski jak wydał tysiąc złotych to był jeden wariat w zasadzie na cały internet jeszcze dobre kilka lat temu...

Euro Ty chyba zwariowałeś :xmas_laugh: Po co Ci tyle pieniędzy ładować w fajerwerki i po co Ci tyle fajerwerków? Otwarcie sklepu robisz czy co? :xmas_biggrin:

Bardzo fajny stuff sama kostka achillesa kosztowała sporo,widzę że lubisz też rakiety,a petard chyba nie lubisz?

Co do kopiowania zdjęć róbcie tak jak ja-daje sobie znak wodny na zdjęciu tzn.mój nick z forum i to najlepiej w dwóch miejscach i z głowy,żaden zazdrośnik nie będzie kopiował :xmas_happy: .

mateo - petardy lubię, ale nie tyle, żeby mieć ich z 500-1000. W okolicach 100 starczy wiem z lat ubiegłych.

Po co?? No po to aby strzeeelać ;D :fireworks: :fireworks:

O matko *.* Stuff marzenie! O takiej ilości wyśmienitych kostek i rakiet śni niejeden piromaniak. Naprawdę rewelacyjny zestaw na sylwestra, widać że wszystko dobierałeś z głową. Konkretnie, bez zbędnych pierdół, trochę głośnych petard też masz w razie czego. Będziesz miał niezapomniane widowisko :) I powodzenia w wynoszeniu tego wszystkiego na dwór :D

Co roku staram się dobierać produkty jak najlepiej. Wiele dni, setki godzin na układanie, ale warto. W tym roku nie mam TXB 506 i JW 90 w pewnym stopniu symbol mojego Sylwestra, ale kiedyś trzeba coś zmienić. Nastał właśnie ten rok. Ilościowo właśnie jest o 1/2 mniej tego co było rok temu.

Rok temu mówiłem, że będzie mniej a konkretniej i tak też jest. Dzisiaj mi wybiło 24 wiosen więc czas z ilością schodzić w dół. Za rok może coś totalnie nowego - Sala, Bal itp więc wtedy piro nie będzie albo symbolicznie.

Jeszcze nie jest powiedziane, bo w najgorszym przypadku jak będzie : wiatr,mgła, deszcz od 31.12 do 2-3.01 to Fajerwerki zostaną.

Co do ACHILLESA to wziąłem go bo mam nadzieję, że tym razem nie będzie strzelać seriami jak SUPER SHOW 5 tylko zrobi dym kanonada od 1 do 100 wystrzału jeden po drugim.

Piękny oraz gigantyczny stuff z mnóstwem efektów. Jedynie to szkoda że achilles bo są lepsze w tej cenie 1,2" 100sh. Dobrze że jednak nie tak skromnie jak miało być. Masz też coś konkretnego do zabawy. 9.5/10.

Po prostu brak słów.Tyle wyrzutni o kalibrze 1,2 i o jakiej liczbie strzałów.Stuff dobrany perfekcyjnie.Zabawa rakietami w wieczór Sylwestrowy a potem mega odjazd o pólnocy.Dla takich chwil się zyje musze to powiedzieć.Odpalenie takich wyrzutni w takiej ilości na jednego Sylwka to prawie jak sen dla nas ludzi,którzy kochają piro.Szkoda tylko tego co powyżej napisałeś,że w przyszłym roku nic nie kupujesz.Roczna rozłonka z fajewerkami moze podziałać różnie.Możesz zatęsknić porządnie i w następnych latach znów rzucić sie na kupowanie piro w dużych ilościach,albo niestety nie czuć takiego pociągu to fajerwerków co wpłynie na zakupy bądź nawet jego brak.Póki co żyjemy tym najbliższym Sylwestrem a ty masz na niego wyśmienite kostki.Powiedz Bartek ile dałeś za wszystko?

Tradycyjnie jak co roku nie lubię mówić ile zapłaciłem ponieważ każdy może sprawdzić ile kosztuje dany produkt. Nie ma tutaj złośliwości, lecz moja zasada którą stosuję od samego początku.

Do zabawy jest jeszcze MOŹDZIERZ 2' który wtopił się w kostki :xmas_biggrin:

Jest na forum kilka stuffów, które z miłą chęcią bym zobaczył u siebie w domu, ten na pewno do nich należy :D Dobre sprawdzone kostki, konkretne rakiety i mała ilość petard, czyli wszystko tak jak być powinno :xmas_tongue: z takim stuffem sylwester na pewno będzie udany :)

• 2 weeks later...

To już się nazywa uzależnienie, jak ktoś nie potrafi się zatrzymać. To trzeba leczyć !!! :D/>

Mpi ale to jest nieuleczalna choroba :xmas_tongue: Tez próbowałem no i nie idzie tegu wyleczyc I oby sie nie dało wyleczyc :xmas_happy: