Jump to content

{Bartekeuro} Stuff dla Empatii <3

Recommended Posts

Siemanko. Tak jak mówiłem w tym roku tradycję strzelania podtrzymam w większości większym kalibrem.

Stuff na Sylwestra 2014/2015 będzie raczej skromny, ale będzie zabawa rakietami i wyrzutniami.

Po ubiegłym roku stwierdziłem, że wreszcie nie będę podporządkowywał Sylwestra głównie pod strzelanie dlatego jest tylko 15 wyrzutni ale za to konkretne. Nie brałem moździerza bo moździerzami sie nastrzelałem. Rakiety jak zwykle są ale mniej niż zawsze - Demony będą wraz z JR 08 DIABOLO, 2 paczki sprawdzonych PERFECTÓW i 2X JR 25. Petardy mi zostały ( kilka paczek mega piratki II z maxsema ) i teraz dokupiłem tylko po paczce JC 05 i FP3. Rzymiaków również nie zamawiałem, są 4 fontanny. Uprzedze pytania: W tym roku nie wiem gdzie spędze Sylwestra ale na 100% nie będę od tego uzależniał strzelania. Łatwiej zabrac konkretne wyrzutnie i mniej niż 30 małych. Być może wreszcie będę strzelać 1 stycznia jeśli będzie jakas duża impreza w Sylwestra. Takim stuff uważam, że starczy aby zrobić SHOW dla znajomych z którymi spędzę Sylwestra mimo, że jest on dla mnie skromny. Nie robię pokazu.

Jeśli chodzi o domówienia to zastanawiam się nad : Barceloną z komety bądź P7534 Long Parade - tylko, że nie opłaca mi się zamawiać 1 wyrzutni. Zresztą jak wreszcie będę gdzieś w centrum miasta spędzać Sylwestra to głód mogę zaspokoić oglądaniem jak inni odpalają, gdyż 2 lata z rzędu tylko ja to robiłem ( obrzeża miasta gdzie strzelałem )

Kolor czerwony i tak ma TXB 852.

Pełna lista:

Wyrzutnie:

1. JW31 Crazy Whistling Comets

2. JW418 ACHILLES

3. YHW009 SONG

4. JW408 Show of Fireworks

5. JW407 The LEGEND

6. TXB852 X-SMART

7. JW6021 TAJFUN

8. EP-5001B WYRZUTNIA VIENNA

9. JW34 NEW GENERATION 7

10. JW39 NEW GENERATION 9

11. JW03* SOLARIS

12. JW05 PLUTON

13. JW06 KASJOPEJA

14. JW07 MARS

15. JW08 WENUS

Rakiety:

2x R20072 PERFECT

2x JR25 EXCLUSIVE COLLECTION

JR8 DIABOLO

Petardy:

JC 05

FP3

Wulkany

FC4001-4 FONTANNY STOŻKOWE

Zamawiałem na fajerwerkitanio.pl

Z roku na rok zmniejszam ilość i tak będzie - kulminacja była rok temu.

• Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skromny? Ja też bym chciał taki skromny stuff ;)/>

Masz super wyrzutnie, ale petard trochę mało. Robisz pokaz ?Będzie kolorowo, ale cicho :)/> Empatia będzie się cieszyć.

ps. To ona jeszcze istnieje :o coś cicho o nich.

Bardzo skromne zakupy. Tylko kilkanaście pięknych wyrzutni ( w tym zachwycających konkretów), parę paczek dobrych rakiet i same głośne petardy ://> .

PS. Widzę że jednak dajesz szansę Achillesowi :D/>. Fantastyczny stuff, jaki każdy chciałby mieć.

Ku chwale Empatii!

Przeglądając listę twoich kostek uwagę przykuła na mnie jakaś kostka o nieznajomej nazwie. Po zobaczeniu Vienny z Europyro byłem zaszokowany. Jeżeli ta kostka na żywo wygląda tak samo jak na filmikach to ... brak słów. Szkoda, że nie zaopatrzyłeś się w większą ilość produktów tego importera. Warto by przetestować te bajery jak się nie mylę dawnego Śmieszka. Wracając do tematu, zawsze warto brać przykład z twoich stuffów bo dobór produktów jest co roku wspaniały. Zastanów się żeby zamówić coś jeszcze od Europyro.

Kamilox - Nie robie pokazu napisałem to w swojej wiadomości ;)

ponczo12496 - przejrzałem wszystkie kostki EuroPyro na stronie gdzie zamawiałem i nie przypadła mi do gustu z obecnych tam ani jedna. Oczywiście mówie o tym co widziałem po filmikach. Dzięki ;p co roku dobieram inaczej ;D Postawiłem na Jorga bo jak mówiłem chcę wrócić do początków strzelania. Tak aby koło się zamknęło :fireworks:

Jeśli się uda to zaopatrzę się w Komete jeszcze 1-2 kostki które mam na oku, ale nie opłaca mi sie bulić za wysyłkę.

Dobry i wcale nie taki mały stuff. Są większe rakiety i mnóstwo wspaniałych kostek. Masz równierz niezo mniejsze wyrzutnie takie jak mars czy solaris ale za to nie mniej efektowne. Ale mimo wszystko brakuje mi tu jakiś cyrkoblitz i tak dalej. Myśle jednak że z czystym sumieniem moge dać 9,5/10.

Jak byś mógł to dodaj zdjęcia.

Pozdro dla empati.

Przedstawiam wam mój stuff na Sylwestra 2014/2015 :fireworks:/>/>

Tak jak mówiłem i zapowiadałem rok remu - postawiłem na konkrety z domieszką zabawy. Z roku na rok będzie mniej ale chciałbym co roku symbolicznie postrzelać. Wiadomo, będą inne wydatki - nie będzie piro ( ale nie ma co myśleć o 15/16 ) Strzelanie 2,5 godzinny to za dużo, teraz będzie 45 minut ale za to konkretnie. Nie ma: Rzymskich ogni, Moździerza. Na zdjęciach nie ma 4 paczek MEGA PIRATKI II z Maxsema które mi zostały z tamtego roku. Po pierwsze sam to stwierdziłem po sylwestrze 13/14, że za dużo miałem małych kostek. Teraz nie chce uzależniać imprezy od fajerwerków. Jak będzie mocno zakrapiane to będę strzelać w Nowy Rok. Być może ja się powstrzymam do północy albo w śladowych ilościach jak będzie strzelanie Sylwestrowe. Tak czy inaczej taki stuff łatwiej ze sobą zabrać. Jest on dla mnie dosyć skromny ale konkretny. :xmas_tongue:/>/>

P.S - Już w latach ubiegłych powinienem mieć mniej a konkretniej :christmascool:

Całość

f4l69y.jpg

Wyrzutnie:

2pzmgjs.jpg

Rakiety:

15oyu7q.jpg

Na wszelkiego typu pytania z chęcią odpowiem :xmas_smile:/>/>

No w tym roku również bardzo ładnie ale szkoda że coraz skromniej. A tak wogóle wiedziałem że i tak będziesz zamawiał coś jeszcze XD. Myśle że zasłużyłeś na 10/10.

Kapitalny skład wyrzutni.Achilles-chmm,ten gigant na pewno jest wyjątkowy.Jw 408 to kostka,która musi się znaleźć w asortymencie każdego choćby średniego miłośnika fajerwerków,to rewelacyjna kostka o przecudownym craclingu,który robi piorunujące wrażenie.Widzę Songa jedną z moich ulubionych wyrzutni.The Legend też jest przyzwoita chociaż na pewno słabsza od Tajfuna czy jw 408,przynajmniej takie jest moje subiektywne zdanie,ale to wyrzutnia bardzo dynamiczna o szerokiej gamie efektów,która może przypaść do gustu.Zauważyłem też 36 z triplexa,która ciekawie prezentuje się na filmikach.Zakupiłeś widzę też jakąś mniej znano 36,kostki o 19 strzałach też najwyższej jakości,no i seria big bang,fajnie,że ją masz.Rakiety fajnie dobrane,będzie trochę zabawy z nimi,dobrze,że zakupiłeś jr 25,bo w kategorii cenowej biorąc też pod uwagę imponujący efekt są najlepszymi bez wątpienia rakietami.Świetnie się twój stuff prezentuje.Nic ci nie pozostaje teraz jak czekać na Sylwka.

:fireworks:

Siemaneczko :xmas_tongue: Bardzo zajebistyyy stuff :xmas_happy: najlepsze wyrzutnie ;) duży efekt i dużo zabawy czyli ekstra :xmas_biggrin:

Dojdzie upragniona JW 5002 - jak zobaczyłem, że znowu Empatia daje czadu to minutka więcej strzelania nie zaszkodzi ;)/> :xmas_tongue:/>/>

Tak jak pisałem wcześniej - Barcelony z komety nie będzie bo jak widzę, jak Kometa popsuła wiele kostek to odpuściłem.

To by było na tyle jeśli chodzi o ten rok.