Skocz do zawartości

[Sylar] Pokaz weselny


sylar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

No to przyszła pora na mnie :) żenię się 4 października 2014. Na weselu organizuję pokaz fajerwerków :) postanowiłem wykorzystać do tego wyrzutnie wyłącznie z kolorami: złoty/niebieski/srebrny. Drobnicy do opisu nie załączam:

 

1. 53901 Jupiter |

2. PXB2304 TURBO |

3. JW6011 episode XIII \|/

4. P7411 yellow sea |

5. JW08 x3 \|/

6. P7504 Duszanbe x2 \/

7. P7452 - VIGO \|/

8. JW419 Genesis |

9. JW39 x3 \|/

10. P7662 Pacyfic ocean | + JW31 Crazy Whistling Comets x2 \/

11. P7881 Golden Crowns \|/ + 4 moździerze + 3 szelki 2" \\|||// + 10 ss X X X X X

 

One row:

JW 1018

JW 1021 x2

 

z tymi one rowami to nie wiem jeszcze gdzie wsadzę, czy na koniec, czy gdzieś pomiędzy - zobaczymy, może jakieś pomysły? :P

 

co do muzyki to jeszcze nie wiem dokładnie :)

 

czas pokazu ~5 min

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po genesisie możesz dać jw1018 a na finał po Golden crown 2x Jw1021 naraz w duzej odległości od siebie a a pomiedzy plastrami ss :) ładnie by to wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to żeby mi to było łatwo, szybko, sprawnie połączyć :D w końcu to moje wesele :) nie będę miał czasu żeby siedzieć na polu :P muszę to wszystko przemyśleć i jakoś sobie to wyobrazić w głowie :v jeśli chodzi o jw1021 to jeden będzie strzelał w lewo a 2 oczywiście w prawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to żeby mi to było łatwo, szybko, sprawnie połączyć :D/> w końcu to moje wesele :)/> nie będę miał czasu żeby siedzieć na polu :P/> muszę to wszystko przemyśleć i jakoś sobie to wyobrazić w głowie :v jeśli chodzi o jw1021 to jeden będzie strzelał w lewo a 2 oczywiście w prawo :)/>

 

No wiesz każdy ma swoją wizje pokazu :). A tak w ogóle to może jeszcze za wcześnie ale co tam, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System czy łączysz visco?

 

Jeśli system to proponuję kostki Vigo i Jw6011 podzielić na plastry

 

jw1021 na początek i na koniec

 

zerknij sobie tutaj jak to wyszło

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...