Skocz do zawartości

fp3 white


pilas16

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dziś robiłem test tej petardy (FP3 White) i porównałem ją ze standardową FP3 i Thunder King od Maxsema:

- co ciekawe najsłabiej wypadała według mnie właśnie FP3 White, wydaje mi się, że dorównuje JC05( FP3 small), albo nawet jest minimalnie cichsza od niej, ale jest to różnica naprawdę znikoma

- na drugim miejscu plasuje się Thunder King, który jest głośniejszy od JC05, ale cichszy od FP3 Original

- no i na pierwszym miejscu FP3 Original

 

Poniżej mój film:

https://www.youtube.com/watch?v=CUETAoNz0zc&list=UUMfkAsyv4sOwq68D28JsMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co pajacować z jakimś białym FP3 czy nie lepiej kupić paczke JCO5 ? Według mnie tak dlaczego ?

- Głośniejsze !!!

- Więcej petard o 10 sztuk !!!!!!

- I są to stare sprawdzone petardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wszyscy próbują zrobić mocniejsze i tanie petardy. Jednak fp3 i tak jest najlepsze i sprawdzone. Jednak myśle że fp3 white to też dobre petardy. Dla odmiany można kupić. Huk głośny a sama petarda nie znowu taka droga. 7,5/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wszyscy próbują zrobić mocniejsze i tanie petardy. Jednak fp3 i tak jest najlepsze i sprawdzone. Jednak myśle że fp3 white to też dobre petardy. Dla odmiany można kupić. Huk głośny a sama petarda nie znowu taka droga. 7,5/10.

Niby nie jest taka droga, a JC05 jest bardziej opłacalne, bo huk jest podobny ( ze wskazaniem na JC05) i masz 10 petard więcej. A FP3 white nie podoba mi się z wyglądu, wydaję mi się, że jest trochę niestarannie zrobiona, ogólnie mi się nie podoba. Lepiej brać JC05, albo Thunder King

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie jest taka droga, a JC05 jest bardziej opłacalne, bo huk jest podobny ( ze wskazaniem na JC05) i masz 10 petard więcej. A FP3 white nie podoba mi się z wyglądu, wydaję mi się, że jest trochę niestarannie zrobiona, ogólnie mi się nie podoba. Lepiej brać JC05, albo Thunder King

Napisałeś wprawie to samo co ja, według mnie też troszkę niestarannie.

Jest to nowość na rynku nowe Fp3 więc powinno być głośniejsze od oryginału, według mnie to niepotrzebnie to wprowadzili mogli ulepszyć oryginalne Fp3 żeby wszyscy kupowali bo ta petarda jest stara i sprawdzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Miałem w tym roku fp3 white i powiem szczerze że są słabsze, brak flary przed wybuchem i korpus jest 2 razy mniejszy! czyli grubość 1mm a fp3 stara ma 2mm.

I przez to są niektóre zgniecone i kruszy sie gips. Więc nie polecam fp3 white i ( ostrzegam) wszystkich przed zakupem dużej ilości, a najlepiej niech każdy sam zakupi jedną paczkei sprawdzi na wlasnych uszach:-) . Jorge zamiast ulepszyć fp3 to wypuszcza jakiś bubel dobrze że zakupiłem tylko jedną paczke fp3 white.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...