Skocz do zawartości

Seria Exploder


gorgol

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.witus.yoyo.pl/nr40-44.avi

Wrzuciłem na serwer filmy wyrzutni TB40, TB41, TB42, TB43 oraz TB44, czyli tak zwanych Exploderów :smile: Najbardziej spodobał mi się TB40 o bardzo ładnym efekcie chryzantemy/palmy z cracklingiem :wink: Oprócz "jedynki" spodobał mi się także Exploder 5 (palmy + komety) oraz Exploder 3 z efektem złotej chryzantemy :smile:

P.S - zmieniłem nazwę tematu na Seria Exploder, aby każdy mógł znaleźć bez problemu temat o tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne, ale to nie jest w całości prawda,... bo trwało by to troche dłużej... ale najbardziej podobała mi się ostatnia czyli TB44 chyba, pierwszy raz widziałem tego typu wybuchy
dzieki za filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tak jak witusowi spodobała mi się t pierwsza czyli TB-40. Piękne srebrne palny. Kupił bym ją sobie, ale nie mam gdzie. Dobrze by było jakby była ta wyrzutnia w nowościach październikowych na jgs. Pewnie kosztowała by ze 40zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no Exploder 5 i Exploder 1 jak dla mnie mistrzostwo. witus, masz może jakieś inne filmy wyrzutni Tropica? Teraz zastanawiam się czy brać Jorga czy może dla odmiany Tropica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatniego Sylwestra miałem Exploder 4 i muszę przyznać, że bardzo fajny.
O wiele lepiej wygląda w rzeczywistości. Niezłe, duże,czerwone efekty.

Wart uwagi jest też Exploder 2. Na DVD Tropica efekt wygląda 100x lepiej.
Jest przede wszystkim o wiele dłuższy. Eksplozje nie zniakją tak szybko, tylko utrzymują
się na niebie ok. 2 - 3 sekundy i trochę opadają.
Natomiast nie polecam "E3"... Efekt na DVD bardzo krótki i mało rozproszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tego sylwestra w planie już od stycznia jest exploder ale jeszcze niewiem który.Musze się zastanowić ale chyba kupie exploder 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzięki koledze Saperowi dowiedziałem się, że w tym roku seria Exploderów
powiększyła się z 5 do 7!
Efekt Explodera 6 TB19 - niebieski bukiet przechodzący w srebrną trzeszcząca chryzantemę.
Niestety efektu Explodera 7 nie znam.

Z chęcią wypróbuję w tym roku przynajmniej jednego nowego Explodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledze Saperowi dowiedziałem się, że w tym roku seria Exploderów
powiększyła się z 5 do 7!
Efekt Explodera 6 TB19 - niebieski bukiet przechodzący w srebrną trzeszcząca chryzantemę.
Niestety efektu Explodera 7 nie znam.

Z chęcią wypróbuję w tym roku przynajmniej jednego nowego Explodera.


Tego Exploder 7 to ja nie widziałem jakby co.Widziałem tylko 6 ale oni w hurtowni mówili że Exploder 7 też jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zawdi

dla mnie to exploadery sa bardzo dobre jak na swoja cene bardzo mi sie podobaja exploader 5,3,1 ale dwojka i trojka tez sa fajne .... na tego sylwka kupuje sobie piateczke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wg mnie 2 najgorsza, nic specjalnego, a najlepsze to nr 1 i 5, wywnioskowałem to na podstawie filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nawet dobra tylko 6 zł droższa od ceny hurtowej tylko jeszcze jaki to nr.1,2,3,4,5 :?:


Albo nie umiesz liczyć albo nie znasz ceny hurtowej :roll: .Cena hurtowa to 30zł czyli o 12zł droższe od ceny hurtowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nawet dobra tylko 6 zł droższa od ceny hurtowej tylko jeszcze jaki to nr.1,2,3,4,5 :?:


Albo nie umiesz liczyć albo nie znasz ceny hurtowej :roll: .Cena hurtowa to 30zł czyli o 12zł droższe od ceny hurtowej.


30 zł to u mnie w hurtowni za 36 zł :neutral: :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Moje filmy wyrzutni z serii Exploder:
TB40 Exploder 1 - http://pl.youtube.com/watch?v=mQlj0G-7v4M&...re=channel_page
TB41 Exploder 2 - http://pl.youtube.com/watch?v=rajPUAIKKW4&...feature=channel
TB19 Exploder 6 - http://pl.youtube.com/watch?v=2lcfn9d0mpk&...re=channel_page
TB160 Exploder 7 - http://pl.youtube.com/watch?v=GzjLM4j8xkE&...re=channel_page

Zostały mi jeszcze 3 Explodery do kupienia a mianowicie 3, 4 i 5.
Jednakże po odpaleniu tych 4 Exploderów muszę przyznać, że największe wrażenie robi Exploder 6, którego miałem na tego Sylwestra. Pociski wznoszą się z niebieskim bukietem a po chwili eksplodują wielką trzeszczącą chryzantemą.
Zdecydowanie najlepsza z dotychczasowych, które miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Po sylwku '09 powiększyła się moja kolekcja Exploderów o Explodera 3.
Film -



Szczerze mówiąc, miło mnie zaskoczył efekt TB42. Do tej pory sądziłem, że jest to jedna ze słabszych wyrzutni z serii Exploder.
Jednak złote palmy bardzo ładnie prezentowały się na niebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...