Skocz do zawartości

Pol-Expance / pol-expance.pl / rakietowo.pl / bezpiecznefajerwerki.pl / petardyshop.pl


skalar

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny w tym sklepie są kosmicznie wysokie,każda wyrzutnia droższa około 20% w porównaniu z Big funem,top 10 czy fajerwerkitanio.Jest za to kilka plusów:bardzo duży wybór wyrzutni,sporo kostek profesjonalnych trudno dostępnych można kupić i do tego można zakupić kostki 2 calowe bez koncesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty ten sklep. Ceny nie są aż takie wysokie, a wybór towaru nadrabia wszystko. Może jak będą jakieś promocje to się tam zrobi zakupy.

Moja ocena 8/10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkty z professional pyrotechnics też są bez koncesji? Szczerze mówiąc, to zastanawiają mnie single 3".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dużo ciekawy kostek i innych produktów ,ale ceny zbyt za dużo np: JW408 kosztuje w tym sklepie 186 zł , a przeciętnie w innych sklep 150 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sklep oferuje artykuły bardzo trudno dostępne ale gdy popatrzeć na cene brutto plus koszty wysyłki, nie wiem czy warto. Duży plus za kostki 2" i za petardy typu dum bum, la bomba i saluty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dużo ciekawy kostek i innych produktów ,ale ceny zbyt za dużo np: JW408 kosztuje w tym sklepie 186 zł , a przeciętnie w innych sklep 150 zł ;)/>

 

Dokładnie i tak naprawdę każda wyrzutnia jest dużo droższa np Gold Nagoja 213zł to zdecydowanie za dużo.Z takimi cenami nie mają szans na rynku,będą mieli mało klientów jeśli choć trochę nie zniżą cen.Co do zawartości asortymentu to po prostu miazga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkty z professional pyrotechnics też są bez koncesji? Szczerze mówiąc, to zastanawiają mnie single 3".

 

 

A nie umiecie czytać? Wystarczy wejść w produkty koncesjonowane i czytać, że Produkt profesjonalny. Sprzedaż wyłącznie po okazaniu koncesji lub pozwolenia Wojewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie umiecie czytać? Wystarczy wejść w produkty koncesjonowane i czytać, że Produkt profesjonalny. Sprzedaż wyłącznie po okazaniu koncesji lub pozwolenia Wojewody.

Już przeczytałem w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Małe zakupy w tym sklepie z pozytywnym przebiegiem i zakończeniem. :D

Niestety ceny większości produktów są wyższe niż w większości innych sklepów, ale mieli akurat to czego nie znalazłem nigdzie indziej :-)

Sklep oczywiście polecam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kosmiczny asortyment!Ceny dość wysokie choć nie na wszystkie artykuły,można znaleźć tam prawdziwe rarytasy niedostępne praktycznie nigdzie ;) 

Nie mam zastrzeżeń co do obsługi sklepu,bardzo szybka wysyłka,towar dobrze zapakowany.Polecam! 

Edytowane przez Grubbert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grubbert napisał:

Kosmiczny asortyment!Ceny dość wysokie choć nie na wszystkie artykuły,można znaleźć tam prawdziwe rarytasy niedostępne praktycznie nigdzie ;) 

Nie mam zastrzeżeń co do obsługi sklepu,bardzo szybka wysyłka,towar dobrze zapakowany.Polecam! 

No niestety ceny odstraszają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Pol-Expance / pol-expance.pl / rakietowo.pl / bezpiecznefajerwerki.pl / petardyshop.pl

Zamawiałem z jednego z ich sklepów: petardyshop.pl

Paczka wysłana w poniedziałek, doszła na następny dzień we wtorek z rana. Plus za szybką realizację zamówienia ?

Sprawny kontakt mailowy i telefoniczny ze sprzedawcą ?

Otrzymałem gratis w postaci garści różnych emiterów ?

Możliwość zamówienia do paczkomatu - w uwagach trzeba wpisać "paczkomat" oraz jego identyfikator rejonowy, aby było wiadomo na jaki wysłać ?

Zapraszam do tematu ze zdjęciami: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...