Skocz do zawartości

Co robicie w Sylwestra?


pawcio

Rekomendowane odpowiedzi

Wstaje rano 7-8 no wiadomo jem itp. itd. i nie wiem co ze sobą zrobić co chwile patrze na stuff myśle co w jakiej kolejności odpale potem koło 18 do skelpu po% następnie do kolegi potem co jakis czas a to szelke się walnie a to rakietke i tak do 24.
Z jednej strony się ciesze że to już ale z drugiej znowu nowy rok nowe zmiany i jak ktoś wyrzej pisał znowu te 365 dni czekania :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8:00 wstaje, włączam TV dociera do mnie że :mrgreen: nadszedł TEN WIELKI DZIEŃ
I tak do obiadu(ok. 14-15) włóczę się po mieszkanku, przeglądam forum/necik.
Nie wiem jak w tym roku ale w poprzednich: O 22 wychodze do baci zabieram część stuffy, o 23 odpalanie przed 24 wracam do domu zabieram cały arsenał i dawaj!!! strzelanie itd. po pokaziku odprowadzenie dziadków do domu, powrót do domku, myjku myjku i hasiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jedno mnie ciekawi: czy wszyscy tu tak >15 lat imprezują w sylwka? Czy raczej spędzają go z rodziną/przyjaciółmi o tym samym zainteresowaniu, a potem 3 piwka i spać?

To może jeszcze powiem jaki mam co roku zwyczaj - TV na kanale TVN24 i oglądam powitania nowego roku :) AHHH...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Moje zajęcie w sylwka to posiedzieć trochę z rodzinką o 17 przyjdzie szatek pogadamy, zdejmujemy z rakiet osłonki itp
potem cały czas strzelamy przerwa na coś zjeść i znów strzelamy :P
Aż tak do naszego "pseudo" pokazu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku mam prosty plan wstać o 11 coś robić. o 17 z kumplami postrzelać do 19, potem kolacyjka i o 20:30 wyjście i robimy główny pokaz. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 16 mój tata przyjdzie z pracy to pogramy na komputerze albo na forum będe siedział gdzieś tak koło 22 pozdejmuje osłonki z rakiet, poodklejam naklejki na loncie od wyrzutni, porozpakowuje zestawy i powkładam wszystko do reklamówek a o 24 będe strzelał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja w tym roku z 3 kolegami i z 2 dziewczynami idziemy od 20 na miasto.Wiadomo fajerwerki w plecaki i o 00.00 strzelamy pod ratuszem.Odprowadzamy dziewczyny do domów i potem wracamy do kumpla na noc.

Po 00.00 coś wypijemy i tak zleci wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja w tym roku z 3 kolegami i z 2 dziewczynami idziemy od 20 na miasto.Wiadomo fajerwerki w plecaki i o 00.00 strzelamy pod ratuszem.Odprowadzamy dziewczyny do domów i potem wracamy do kumpla na noc.

Po 00.00 coś wypijemy i tak zleci wieczór.


Zamiast do kumpla na noc , to byś do dziewczyn poszedł , a nie same je zostawicie :D
A wracając do tematu to ja jak zwykle będę denerwował sąsiada hukowcami :D a jak ciemno to będę odpalał coś co ma jakiś widoczny efekt :D no a o 00.00 to wiadomo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od 19.30 ok. siadam na laptopa gram w red alert 3 w międzyczasie pójdę coś zjeść i popuszczać fajerwerki a o 00.00 odpalam arsenał (chociaż w tym roku jest on skromny a alkoholu nie pije bo nie jestem pełnoletni ale szampana tak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano wstaje, przygotowuje stuff, zanosze do kumpla, sprzątamy, robimy u niego miejsce, pryznosimy zakupy, wracamy na chate, siedze na kompie o 19 ide do kumpla, strzelamy, jakies piwko może, o 12 leci cały arsenał, a potem impreza do rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Wstaje rano, z okna kilka petard.Potem wyjście do savi po rakiety i wyrzutnie (duże przeceny :D) z savi do parku postrzelać (FP3x,FP3,Kulki dymne,karabinki),powrót do domu (forum) o 21-22 wyrzutnie :P0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9:00 - wstaję podjarany sylwkiem :D
10:00 - jem śniadanie
12:00 - idę z kumplami wnerwiać sąsiadów petardami ;)
13:30 - obiad
14:00 - 18:00 - forum :D
18:00 - idę odpalić jakieś cyrki i duperelki...
20:00 - wracam i siedzę z rodziną przy stole i oglądamy TVP2 xD
22:00 - w niebo idzie coś trochę większego :)
23:00 - przygotowuję się
24:00 - STRZELAM !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:00 - ide spać
11:15 - wstaje i mysle sobie "ło k***a to DZISIAJ i od razu mam banana na twarzy
12:00 - jade z tatą po fajerwerki bo kupuje dopiero w sylwestra gdy jest znizka 50 %
13:00 - sniadanie :P
14:00 - na rejon
14:15 - do kolegi xd
16:00 - do domu na obiad, forum, podziwianie stuffu i tłumaczenie mamie że warto wydać te 200 zł
17:00 - rejon
20:00 - po stuff i do kolegi
24:00 - idziemy na dwór popatrzec jak inni strzelają
1:00 - odpalam stuff z kolegami (łączna kwota naszego stuffu to około 1900 zł przy znizce 50 % :D)
3:00 - idziemy po całym rejonie i odpalamy achtungi/FP3new/small
4:00 - do kolegi na xboxa, kompa
9:00 - naleśniki :D
11:00 - rozchodzimy sie do domow i spimy do 18:00
18:00 ciemno ? to ide spac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 lata później...

8:00 wstaje

8:01 szaleje ze szczęścia,że jest sylwester

8:35 śniadanie

9:30 zakupy w markecie

11:00 forum

11:30 strzelanie petardami i innymi pierdołami

12:30 forum

13:30 obiad

14:00 strzelanie petardami

15:30 oglądam tv

16:35 strzelanie rakietami i petardami

17:20 forum

19:00 pierwsze kostki

20:00 sylwester w tv

21:00 kolacja

24:00 kostki i pozostałe

Spanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Wasze plany na tegorocznego Sylwestra

Plany na Sylwestra 2020

 

10:00  petardy na leśnej ścieżce

12:00  petardy na dalekiej łące

14:00  główny pokaz dzienny z wyrzutniami

16:00  race pistoletowe przed domem

18:00  wyrzutnia Shark 1 - odpalana wczesnym wieczorem póki wyjście z domu jest legalne

20:00  race pistoletowe przed domem

24:00  parę rzeczy koło domu: fontanna Riesen 1, fontanna Riesen 4, raca świetlna biała

 

w przerwach między strzelaniem czytanie forum : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Co robicie w Sylwestra?

8:00 Wstaje

9:00 Uświadamiam sobie że dziś Sylwester

9:30 Analiza pogody

10:00 Rzucam pierwszą TP4 z okna na podwórko w ramach uświadomienia sąsiadów o hucznej nocy. xD

12:00 Wyjście na podwórko i odpalanie smołków

13:00 Obiad

14:00 Wynoszenie całego stuffu na powierzchnię do garażu oraz przygotowywanie co idzie w pierwszej kolejności i o jakiej godzinie.

15:00 Przygotowywanie plecaka czyli pakowanie do środka piro bajerów i emiterów i różnego typu art.różnych tak aby był cały pełen.

16:00 Przygotowywanie termosu z herbatą i palników.

16:30 Wyjście na strzelanie do parku, boisku i osiedlu oraz strzelanie zawartości z plecaka do całkowitego opróżnienia.

19:00 Powrót do domu 

19:30 Biorę pierwszy z kilku kartonów z piro które poleci o 20:00 (małe kostki wulkany,rakiety itp.) 

20:00-23:00 Strzelanie non stop tak jak wyżej.

23:15 Przygotowanie do pokazu o północy czyli rozstawianie kostek a po tym na spokojnie odpalam rakiety i jakieś średnie kostki i duże wulkany do godziny 0:00

24:00 Główny pokaz.

Oczywiście w wolnych chwilach czytanie forum. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

10:00 - wstałem, zrobiłem sobie herbatę, zjadłem śniadanko, aby mieć siły na ten szczególny dla Nas dzień :D

11:00 - pojechałem na domowe zakupy, w nich znalazły się przekąski, aby było co pochrupać na wieczór. Dokupiłem również ostatnie rzeczy do stuffu

13:00 -  wrócilem do domu, rozłożyłem moje wszystkie fajerwerki

13:30 - poszedłem posprzątać w samochodzie, później porobiłem w i koło domu

15:30 - ponownie poszedłem po jeszcze parę rzeczy do sklepu, ostatnie szlify 

16:00 - pierwsze strzelanie, odpaliłem wyrzutnię i 3 rakietki

17:00 - trochę poleżałem, pooglądałem TV, oczywiście przeglądałem forum

18:00 - robiłem przekąski, przygotowywałem pizzę itp.

20:00 - włączyłem sylwestra z Polsatem, oglądałem wraz z innymi domownikami :D

22:00 - pojechałem się przejechać samochodem po mieście, mała rundka.

22:30 - zawitałem do domku, dalszy ciąg oglądania, jedzenia i siedzenia na forum

23:30 - postanowiłem na ostatnoą chwilę połączyć 3 małe wyrzutnie, aby zrobić mini pokaz 😛

0:00 - oczywiście wyszedłem z rodzinką na plac, toast za nowy rok, składanie noworocznych życzeń

0:03 - rozpocząłem strzelanie

0:20 - wróciłem do domku po moim pokazie, oczywiście uśmiech na twarzy każdego się pojawił :D

0:30 - przeglądanie forum, włączona muzyka w TV

2:00 - wyszedłem pogadać z kolegą

4:00 - powrót do domku, położyłem się i poszedłem spać.

 

Mimo wszystko było miło spędzić sylwestra w domu, z rodziną, na spokojnie odpalić fajerwerki i cieszyć się chwilą :)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...