Jump to content
pawel1985x

V Festiwal Ognia i Wody - Nysa 2014

Recommended Posts

2q8sdhd.jpg

2u9r7ye.jpg

OHNOSTROJE MINEGRIS - Czechy - 1 miejsce "ex aequo" z POL-EXPANCE:

POL-EXPANCE - Polska - 1 miejsce "ex aequo" z OHNOSTROJE MINEGRIS:

PYRON - Słowacja - 2 miejsce:

ZERO ale totalne ZERO przemyślanego scenariusza, wszystkie pokazy realizowane były na zasadzie "oby dobrze nap...", nic twórczego nie zobaczyłem od Pol-Expansa deja vu pokazu z Ustki.

Chyba mamy nowy trend w Polsce na pokazy festiwalowe, niestety mało ciekawy.

Bedąc na miejscu i jadąc z Warszawy czułbym duży niedosyt i rozczarowanie.

Zobaczymy czy trend zostanie utrzymany w Ełku, a wiele na to zapowiada..

Ciesze się że nie pojechałem bo nie było warto, widziałem lepsze pokazy i to amatorskie, pewnie znów im barki za daleko odpłyneły jak co roku. Każda firma praktycznie te same produkty, to jest tragedia co sie dzieje, strata czasu, że jeszcze ktos to nazywa festiwalem w ogóle. Firek najwidoczniej brakuje im nowych młodych osób które mogły by zaaranżować dobry pokaz.

JacuQM

No fakt totalna porażka :)/> Dobrze, że miałem blisko to jeszcze jakoś nie musiałem wyklinać na stracone paliwo ;D Poniżej filmiki w lepszej jakości :)/>

Pol Expance

Ohnostroje minegris

Pyron

Żenua, wszystkie pokazy poniżej poziomu festiwalowego, ale Pyron to już przeszedł samego siebie i strzelił totalne badziewie, latając z zapalarką można zrobić bardziej składny pokaz.

Organizatorzy chyba wybierali uczestników na chybił-trafił, a tak nie powinno być, totalna olewka dla ludzi, którzy mieli nadzieję na poziom widowisk z ubiegłych lat. Gdybym był widzem, poczułbym się wręcz oszukany ;)

Ustka, Nysa, Ełk - wszystkie 3 festiwale w tym roku osiągają najniższy poziom od powstania.