Skocz do zawartości
  • 0

Zestaw na sylwester 2014/2015


samciek

Pytanie

Panowie, budżet to 2 tysiące złotych, gości będziemy mieli na imprezie około setki.

Zależy nam na czymś efektywnym - w tym roku słabo nam poszło, chcemu kolejnym razem zaszaleć ;-)

Proszę o propozycje - jestem laikiem który jak dotychczas miał kontakt wyłącznie z bardzo słabym stuffem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Spróbuj coś zebrać samodzielnie, albo wyślij zapytanie do firm, jaki masz budżet, niech ci zaproponują co mogą dać w tym budżecie najlepszego.

Kiedy chodzi o te kilka tysięcy to się zainteresują i nawet całe filmiki podeślą. Zresztą większość tych filmów masz na YT ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zgodnie z sugestiami od pyromagic przejrzałem kilka ofert sklepów.

Zaproponujcie coś z:

 

Piro Polska

Super Power

Korsarz

 

Wybrałem ze sklepów na tym forum. Będę wdzięczny za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przyznam sie że bardzo ograniczasz potencjał w kwocie którą masz do dyspozycji, i przyjąłeś bardzo dziwne kryterium doboru sklepów w których chcesz się zaopatrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zgodnie z sugestiami od pyromagic przejrzałem kilka ofert sklepów.

Zaproponujcie coś z:

 

Piro Polska

Super Power

Korsarz

 

Wybrałem ze sklepów na tym forum. Będę wdzięczny za sugestie.

 

Chcesz dobry stuff do 2000 zł?

 

Poczytaj forum bo masz o wiele lepsze sklepy na forum niż tu wymieniłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tych firm, które się tutaj pojawiły znam tylko super power. Podaj maila to ci podeślę ich ostatni cennik jaki od nich dostałem.

Na youtube masz filmiki z większości ich zestawów - baterie, wyrzutnie, fontanny. Polataj trochę to może coś ci się spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tych firm, które się tutaj pojawiły znam tylko super power. Podaj maila to ci podeślę ich ostatni cennik jaki od nich dostałem.

Na youtube masz filmiki z większości ich zestawów - baterie, wyrzutnie, fontanny. Polataj trochę to może coś ci się spodoba.

 

moje prywatne doświadczenia z Super Power są jednoznaczne :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest dużo o wiele ciekawszych sklepów które mają bogatsze oraz tańsze oferty. 2000zł to nie już mały stuff, więc możesz dostać mały rabacik a przy takiej sumie to nie będzie mało.

Ja polecam Ci takie sklepy jak fajerwerkimarket.pl lub big funa. Na fajerwerki market możesz dostać gotowe pokazy za niecałe 2000zł lub kupić mnóstwo pięknych kostek które możesz połączyć lontem, przy takim budrzecie jest sporo możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie, ja się nie znam, nie wiem kto jest najlepszy, jeden z kolegów dał temat, żebym wybrał jakieś sklepy, a on mi złoży zestaw.

premo - za cennik dzięki, przejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No dobra, z konkretnych jakie mnie się podobają - P2409, bateria 36 strzałów, fontanna stożkowa P3203, fontanna P3204, moździerz SP0007D. W każdym przypadku masz filmiki od Super Power na Youtube. Jeśli nie poświęcisz czasu, nie pooglądasz filmików to niczego dobrego nie wybierzesz – chłopie, to ty musisz wiedzieć co się spodoba gościom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Fontanna i moździerz super, pewnie będziemy chcieli coś mieć. Siedzę na filmikach, faktycznie mogłem od tego zacząć.

Coś na pewno wybierzemy, mam trochę pomysłów. Szkoda tylko, że ci którzy deklarowali pomoc na pw, nie napisali nic w temacie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...