Skocz do zawartości

Godzina "ZERO"


Saek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamierzam wyjść popatrzeć na pokazy (szczególnie na jeden, niedaleko domu jest restauracja, zawsze coś porządnego jest), i potem bede swoje strzelał. Nie zamierzam nic zostawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przed godziną zero to tylko jakieś shity "petardy itp..." a punktualnie o 0.00 (w tym roku) z qmplem puscilismy Sphinxa Jw97 ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ja puszczalem od 23:55 do 00:15 :D moim zdaniem nie oplaca sie puszczac o 01:00 czy naweet od 00:30 bo wtedy juz nikt nie patrzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:razz: a ja zaczolem juz za 5 12:00 i tak mi zeszlo do 1:00 a potem jeszcze chodzilem z ziomkami i gralismy w zoske widowmakerami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed godziną zero strzelałem całym stuffem, zostawiłem tylko moździerz i Hot'a ;) Potem o 24:00 jak mówiłem był pokaz pod blokiem :) , wtedy poszedł Moździerz już cały i Hot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także strzelałem wszystkim przed godziną zero. I to zajęło mi bardzo dużo czasu. O 00:00 to oglądałem jak inni ludzie strzelają. I powiem, że w tym roku było słabiej niż w zeszłym i to znacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie o godzinie zero była dosłownie rzeźnia nie było skąd strzelać cyrkoblice latały nad głowami normalnie apokalipsa ludzie z każdej strony rakiety nad blokiem cały czas latały xD ja zacząłem strzelać około o godzinie 00:05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ja od 0:00 do 3:07


To twój stuff:
Mój stuff 07/08

1xZestaw sztucznych ogni ABC

2xPetardy K0203-3SN

1xFontanna +Wyrzutnia Extreme F6

2xPszczółki

Niedługo dam fotki

więc jak można strzelać tym ponad 3 godziny?? :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A japodzieliłem sobie stuff na 3 części
1 część(17:30-19:00): troche pikolaków, korsarzy achtungów, 10 rakiet, pare cyrkoblitzy, rzymiak, wulkany motylki pszczolki i baczki
2 część(22:30-23:30)tylko petardy i zimne ognie - chodze z nimi po wiosce(trzymalem je w plecaku bo w foliówce sie nie pomieściły :grin: )
Potem 15 minut przenosimy główny stuff w Miejsce Przeznaczenia(pole)
3 część(23:45-2:00) wszystko w górę!!! Wyrzutnie, rakiety, petardy bączki, pszczółki i wszystko co miałem ze suffu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja miałem dość dużo i strzelałem o 23:50 i tak do 00:20 bo sie nie dało wytrzymać tak walili a jeden kapturek rakiety walnoł moją babcię w plecy hhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzina zero niczym się nie różni od godziny np. 12 w dniu sylwka-nawalam petardami i małymi rakietkami
ale w tym roku to się zmieni!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze elegancko czekam do 0:00 wzniosę toast z rodzinka i z kumplami/kumpelami i wynoszę stuff i strzelam
i kończę przeważnie po 1:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja zawsze tak 5 minut po pólnocy,bo najpierw odliczanie i szampanik oraz życzenia. Przeważnie to ja, brat siostra i 2 ziomków razem najpierw rzucamy jakieś achtungi, albo mega jumbo, żeby zagłuszyć wszystko. A potem reszta stuffu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja 5 minut przed 0 wystawiam stuff przed dom i punktualnie o godzinie 0 odpalam najlepszą wyrzutnie,rakiete.Jednak w tym roku planuje zrobić jak Mpiwowski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23:00-23:30-%
23:30-24:00- Przygotowania
24:00-1:00- odpalanie(nie spieszę się) :lol:
1:00-??- Impreza u kumpla

taki jest mój coroczny rozkład zajęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.00 - 17.00 - petardy
18.00 - 22.00 - wulkany , bączki , petardy , motylki itp.
22.30 - 23.30 - mniejsze rakietki , małe wyrzutnie
24.00 - wyrzutnie i rakiety , ewentualnie większe petardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...