Skocz do zawartości

Klasek


czarodziej

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła sie firma która będzie dystrybuowac na Polske importera z Czech firme Klasek.

Więcej informacji jak i pełen asortyment piro na stronie:

http://www.pmcostrava.cz

W najblizszym czasie chłopaki rozpoczną mocna ofensywę na sklepy.

Czy sie to sprawdzi ? Zobaczymy.

Klasek posiada kilka produktów których na te chwile nie ma na naszym rynki.

M.in kostki 2 calowe (posiadaja CE i przeznaczone sa do sprzedaży bez koncesji).

Warto zauważyc bardzo konkretny wybór petard hukowych przy których fp3 to piccolaki (dum bum, bomb) cena tylko zacheca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasek miałem od nich petardy, jeżeli chodzi w wykonanie dobre, efekt też bardzo dobry ale jeżeli chodzi o inne produkty to nie mam pojęcia ale wszystko przed nami... :)

 

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna korona czeska kosztuje około 15 groszy czyli Dělová rána kosztuje 5 zł czyli 120 decybeli za piątaka tylko nie wiem czy jedna czy 2 bo czeskiego nie znam a po angielsku nie ładuje mi się druga strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna korona czeska kosztuje około 15 groszy czyli Dělová rána kosztuje 5 zł czyli 120 decybeli za piątaka tylko nie wiem czy jedna czy 2 bo czeskiego nie znam a po angielsku nie ładuje mi się druga strona

 

2 szt. Ale to delova rany 5 gr.

Miałem na stanie to wszyscy mysleli, że to 50 gr delovki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 gramów toż to musi walnąć z dźwiękiem pioruna . W sumie powinna się nazywać Mała Hiroszima

 

 

To jest wielka lipa a nie petarda nie opłaca się ich i na pewno nie mają 120 decybeli ;)

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ta delovka to taki syf, widziałem filmik na youtube. Mam nadzieje że stworzą tą strone w języku polskim i jakąś hurtownie u nas otworzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apelowanie o czytanie ze zrozumieniem mija się z celem...

PIROPIOTR - TEMAT JEST INFORMACYJN !! PRZEDSTAWICIELSTWO JUZ DZIAŁA W POLSCE.

PRODUKTY FIRMY KLASEK SĄ JUŻ DO NABYCIA - NA RAZIE W ILOŚCIACH HURTOWYCH, ALE SĄ JUŻ SKLEPY POSIADAJĄCE JEGO ASORTYMENT.

DELOVA RANA MADE IN KLASEK TO PETARDA HUKOWA ZAWIERAJĄCA 5GR MIESZANKI, DRUGA DELOVA RANA TO PRODUKT PROFIJEGO KONKURENCJI Z CZECH.

amen :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apelowanie o czytanie ze zrozumieniem mija się z celem...

PIROPIOTR - TEMAT JEST INFORMACYJN !! PRZEDSTAWICIELSTWO JUZ DZIAŁA W POLSCE.

PRODUKTY FIRMY KLASEK SĄ JUŻ DO NABYCIA - NA RAZIE W ILOŚCIACH HURTOWYCH, ALE SĄ JUŻ SKLEPY POSIADAJĄCE JEGO ASORTYMENT.

DELOVA RANA MADE IN KLASEK TO PETARDA HUKOWA ZAWIERAJĄCA 5GR MIESZANKI, DRUGA DELOVA RANA TO PRODUKT PROFIJEGO KONKURENCJI Z CZECH.

amen :D/>

 

 

 

 

Uwierz mi że znam się trochę na czeskich petardach i potrafie odróżnić delovke 50gr od 5gr. Wiesz może w jakim sklepie moge nabyć fajerwerki tejże firmy? Byłbym wdzięczny za pomoc. :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pojawiła sie firma która będzie dystrybuowac na Polske importera z Czech firme Klasek.

Więcej informacji jak i pełen asortyment piro na stronie:

http://www.pmcostrava.cz

W najblizszym czasie chłopaki rozpoczną mocna ofensywę na sklepy.

Czy sie to sprawdzi ? Zobaczymy.

Klasek posiada kilka produktów których na te chwile nie ma na naszym rynki.

M.in kostki 2 calowe (posiadaja CE i przeznaczone sa do sprzedaży bez koncesji).

Warto zauważyc bardzo konkretny wybór petard hukowych przy których fp3 to piccolaki (dum bum, bomb) cena tylko zacheca.

 

Witam,

 

a jak to jest z przepisami w Polsce? Wszędzie, gdzie się nie zapytam, to maksymalny kaliber dopuszczony do sprzedaży bez zezwolenia to 1,2 cala, a Klasek ma ofercie wyrzutnie z większym kalibrem. Czy Klasek spełnił jakieś dodatkowe wymogi?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Klasek miałem od nich petardy, jeżeli chodzi w wykonanie dobre, efekt też bardzo dobry ale jeżeli chodzi o inne produkty to nie mam pojęcia ale wszystko przed nami... :)/>/>

 

 

 

endriu123457

Witam. Zapraszamy na naszą stronę www.klasek.pl. Znajdziecie tam cały asortument amatorski.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wprowadzaj ludzi w błąd że tylko Klasek ma baterie 2".

Takie produkty ma conajmniej 3 importerów w Polsce. Napewno jest to Piromax oraz Euro Pyro.

Co do przepisów to CE dopuszcza w 3 klasie baterie które mają poniżej 1000g. mieszaniny pirotechnicznej i do 50 mm kaliber.

To jaki bateria może mieć kaliber określają też przepisy ADR.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja ostatnio zainteresowałem się wyrzutniami od firmy Klasek. Muszę przyznać że niektóre są naprawdę interesujące. Ja na przyszły rok na pewno kupię wyrzutnię Zluty Drak. Rozważam też sprawdzenie ich 2" wyrzutni (np. Diktator lub Enjoy it), ale Zluty drak wydaje mi się być bardzo oryginalny i interesujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem teraz od Nich petardy dum bumy i delova rana 120 decybeli :O

 

i szczerze ? dumbumy jak i fp3 bije je na glowe ! :) nic specjalnego po za ich cena i wielkoscia ktora zrobila na mnie wrazenie ktoro po odpaleniu sie skonczylo :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...