Skocz do zawartości

Co chcecie zobaczyć w serwisie?


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy dział? Nowe artykuły?

Macie może jakieś pomysły, sugestie odnośnie strony? Śmiało! Piszcie co chcielibyście zobaczyć w naszym serwisie :wink: Każdy ciekawy pomysł zostanie rozpatrzony i być może zrealizowany :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co bym chciał? opisy efektów rakiet... palmy etc (bo nowi nie rozumieja) do tego filmów wyrzutni na stronie (nawet z vmax2, bo wystarczyłoby poprosić, albo napisać skąd jest... i zamiast film1 konkretnie napisać co jest :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieszczanie filmów efektów w serwisie wymagałoby dużego serwera + wysokiego transferu miesięcznego. Jedynym wyjściem jest umieszczanie na You Tube, no ale po to zostało stworzone Video Fireworks :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że powinniśmy zamieścić właśnie filmy wyrzutni an youtubie i zamieścić je na stronie głównej. Wiele osób pyta się o filmy i w ten sposób mieli by łatwy dostęp do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To ja mam teraz takie pytnie... macie zamiar coś dodać jeszcze w tym roku w serwisie? będą jakieś zamiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dołączam się do pytania Feara i poraz drugi mówię o swojej prpozycji zrobieniia nowego działu ' dla początkujących ' po szczerze mówiąc ja jeszcze mam często wątpliwości co do niektórych rzeczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyświetlanie zdjęć jest niestety wina importerów, ale jakiś czas po sylwestrze strona przejdzie gruntowny remont - będzie można dodawać artykuły opisy komentarze - generalnie w pewnym sensie Wy go będziecie tworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie jakaś ciekawa informacja... bardzo fajnie, że my w pewnym stopniu będziemy tworzyć serwis, ale mam pytanko, czy będzie można zarejestrować się na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... no to bardzo dobrze, a czy będzie coś w stylu newsleteru?/subskrycji żeby na e-maile czy gg dochodziły info, że news na stronie? A i z tym no... czy SB będzie na stronie? żeby nie bróździło na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że struktura serwisu zmieni się na Web 2.0, to znaczy:

Web 2.0 - określenie serwisów internetowych, powstałych po 2001 roku, w których działaniu podstawową rolę odgrywa treść generowana przez użytkowników danego serwisu. Ten termin został spopularyzowany dzięki firmie O'Reilly Media, która w 2004 roku zorganizowała szereg konferencji poświęconych temu nowemu trendowi internetowemu.

Wbrew numeracji wersji oprogramowania, Web 2.0 nie jest nową World Wide Web ani Internetem, ale innym sposobem na wykorzystanie jego dotychczasowych zasobów. Uważa się, że serwisy Web 2.0 zmieniają paradygmat interakcji między właścicielami serwisu i jego użytkownikami, oddając tworzenie większości treści w ręce użytkowników. Strony Web 2.0 mają tendencję do korzystania z nowych technik takich jak XHTML, SOAP, AJAX, XUL, RDF, dużo częstsze wykorzystywanie kanałów RSS i Atom oraz bardzo szerokie rozpropagowanie Webservices.


Fear, chodzi Ci o kanał RSS? Hmm, trudna sprawa, ale nowe CMSy niby to oferują. Zobaczy się :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chodzi mi o CMS'a aha, jeszcze jedna sprawa, czy ta strona zostanie "zatwierdzona" gdzieś tam, żeby nie było problemów, że włączymy kiedyś strone a tu bum, niezarejestrowana gdzieś tam była i została zlikwidowana... są coś tam problemy z tymi rejestracjami stron www, nie pamiętam jak się to nazywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do pytania Feara i poraz drugi mówię o swojej prpozycji zrobieniia nowego działu ' dla początkujących ' po szczerze mówiąc ja jeszcze mam często wątpliwości co do niektórych rzeczy :wink:
Ja się z tym zgadzam to (najczęściej) zapobiegnie powtarzania się tematów typu pomóżcie... :wink: wszystko to, by było zamieszczone w dziale Dla początkujących przyjdzie nowy który się nie zna i zobaczy. Najwyżej jak tam czegoś nie będzie się zapyta w tym dziale, a nie będzie śmiecił np. w rakiety, petardy itd. :roll: Przynajmniej mi się tak wydaje, że to pomoże... :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Proponował bym założenie nowego działu / tematu "Wyroby własne " zdaje mi sie ze na tym forum już było coś takiego i nie wiem dlaczego zostało to usunięte . Nie musimy wcale zamieszczać szczegółowych przepisów tylko efekty swojej pracy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to forum o fajerwerkach kupnych a nie o samoróbkach. W dodatku dzieci neo by pisały takie rzeczy, które mogły by zagrać innym userom robiąc to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...