Skocz do zawartości

N3501 Cassiopeia


Barti

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak. Walą jak Morfeusz, Apollo i spółka. Cassiopeia i inne jej odpowiedniki są najlepsze na rynku w tym przedziale cenowym. Gorąco polecam, na przyszły rok na pewno nie omieszkam je kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je miałem i jestem bardzo zadowolony zapłaciłem 17.50 po obniżce u mnie w sklepie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy efekty tych rakiet zmieniły się? Bo te z filmów mantisa bardzo mi się podobają i nie miałbym wątpliwości czy brać Speed IV czy Cassiopeję. Ale na filmie Firemana są już kiepskie...

Filmiki rakiet Cassiopeja z zestawu Halloween. Sylwester 2005/2006.

Pierwsza rakieta
Druga rakieta

Powiedzcie mi jeszcze, czy wy też macie taki rozszerzony obraz jak oglądacie z Video Google? Zastanawiam się czy nie zacząć zamieszczać video na wrzuta.pl

Filmik pierwszej rakiety, tyle, że z YouTube. Nie używam go, bo mi dźwięk spóźnia



EDIT : @down: na filmiku u PJPatryka jest 3x złoty deszcz i 1x żółte baloniki[?] A u mantisa są takie fajne, czerwone ,,ogonki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie zmieniły się mogą się zmienić za rok ale na lepsze :wink: ja efektem tych rakiet jestem bardzo zaskoczony mają mój ulóbiony efekt złoty deszcz polecam te rakiety 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie zmieniły się mogą się zmienić za rok ale na lepsze :wink: ja efektem tych rakiet jestem bardzo zaskoczony mają mój ulóbiony efekt złoty deszcz polecam te rakiety 10/10


Może troszkę sprostuję post mojego poprzednika :roll: , ponieważ może ktoś pomyśleć, że w tych rakietach jest tylko złoty deszcze(efekt), ale oprócz niego są także, m.in. czerwona fala, żółte gwiazdki i kolorowe gwiazdki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie zmieniły się, ale na podstawie filmów mantisa i firemana mamy 2 różne obrazy rakiet- wg. mnie znacznie ciekawszy na filmie mantisa... Coś tu jest nie jasne:P Ale dzięki za próby pomocy ;) Rozumiem, że mantis miał 2 sztuki więc dwóch efektów u niego brakowało... A i u pjpatryka też są troszkę inne :P

I jeszcze ten niedobór filmów rakiet speed IV też utrudnia porównanie :P


EDIT: @down - u pjpatryka widać 3x złoty deszcz i 1x takie żółte baloniki[?] A u mantisa są takie fajne, czerwone ,,ogonki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimie, poprostu film PJ Patryka jest lepszej jakości ale efekt jest taki sam ;) Oczywiście rakiety piękne. Mam też pytanie : czy Rakiety Killer (jorge) mają podobny efekt do cassiopeji lub są jej "papierowym odpowiednikiem" ? Bo na fajerwerkimarket.pl killery są po 20zł a cassiopeje po 25zł i wolałbym wziąśc te tańsze :mrgreen: (killery) i nie wiem czy nie mają czasem gorszego efektu od cassiopeji :roll: Pomóżcie czy warto wziąśc killery? bo jak taki sam efekt jak cassiopeja lub trosze inny ale podobnej wielkosci to je biore na 100% ;)
POMÓŻCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ja kupiłem jedną sztuke w ogrodniczym za 10 zeta (tam wszystko baaardzo drogo)i sie zawiodlem na maxxa :evil: :oops: rakieta poleciała dość wysoko i była gorsza od perfectów ;/ oto film klik nie poleca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakietki bardzo ladne , ale jednak wole moje speed IV . Wedlug mnie maja wiekszy rozprysk i ladniejsze efekty. Chociarz te tez sa fajne , podobne do Apollo , Morfeuszow itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Miałem te rakiety ale pod nazwą mistrzowie ogna m21. Jak dla mnie były świetne 10/10. Duże rozpryski i ładne efekty. Wszyscy byli pod wrażeniem. Chyba wezmę je na przyszłego sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tak fajne że aż piękne efekt gigantyczny
ps: ta właśnie rakieta zderzyła się z jakąś inną ehhe ale i tak efekty woow kupie ich na następnego z 2 opakowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aż takie złe nie są jednak cena mogłaby być trochę niższa. Póki co jedna mi się podobała (została mi jeszcze jedna). Zapewne ich nie kupię na następnego sylwestra, bo za tą cenę można mieć już bardzo fajną wyrzutnię, albo dobry moździerz. Moja ocena 7/10.
Film:
http://www.youtube.com/watch?v=FzV6aCFIhQ0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Miałem w ubiegłym roku zestaw duży za 25 zł był w nim sporo dupereli rakiety takie średniaki, duże 4 rakiety za 25 zł był piękne :D wolisz więcej weź zestaw, mniej a lepiej rakiety !
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miałem te rakiety w tym roku i trochę się na nich zawiodłem...nie ,żeby były złe ale stwierdziłem po prostu ,że te większe rakiety są nieopłacalne(wiem,nic nowego nie odkryłem :) przecież za te 25zł można już mieć całkiem fajną kostkę jak np.Guliwer albo coś innego.Stwierdzam ,że Casiopeie jeśli chodzi o sam efekt są dobre ale za rok większych rakiet niż Voo Doo(tak do zabawy)nie kupię. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ehh.. Patrząc na wielkość Cassiopei sprawia pozory na bardzo dobrą rakiete, lecz nie jest ona dobra.. Rozprysk może i jest spory, ale kolory nie są oszałamiające .. Rakieta nie jest godna polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...