Skocz do zawartości

N3501 Cassiopeia


Barti

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem rakiety typu Jupiter, Syvstjernen, w tym roku mam aż cztery tego rozmiaru. W tym też Cassiopeję. Z tego co wcześniej zobaczyłem Jupiter i ta druga miały nawet efekt. Jednak myślę, że lepiej sobie kupić zamiast kompletu Cassiopei - w tej samej cenie kupić komplet rakiet Top10. Po sylwku rostrzygnę pojedynek. Mam i Top10 i małe plastikowe :twisted:

Edit: Po sywlku stwierdzam, że rakiety Cassiopeja są bardzo dobre i widocznie lepsze od Top 10 :). Również gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

piękne efekty mają. Jeden efekt ma zielone, czerwone, niebieskie i srebrne gwiazdki razem wzięte.

W tamtym roku je miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Filmiki rakiet Cassiopeja z zestawu Halloween. Sylwester 2005/2006.

Pierwsza rakieta
Druga rakieta

Powiedzcie mi jeszcze, czy wy też macie taki rozszerzony obraz jak oglądacie z Video Google? Zastanawiam się czy nie zacząć zamieszczać video na wrzuta.pl

Filmik pierwszej rakiety, tyle, że z YouTube. Nie używam go, bo mi dźwięk spóźnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt bardzo ładny jak na tą cenę :) Tylko jakoś nie mogę wyobrazić sobie, jak wygląda w rzeczywistości. Mógłbyś mi to przybliżyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wygląda na efekt brokatu (brocade) takie opadające złote gwiazdki. Ja tez miałem Kasjopeję na sylwka 06/07 i w jednej z rakiet był Multicolor. Rakiety takie średnie. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne efekty.
Wg. mnie , to nie było różnicy między cassiopeiom , a meteor regn(wilekości rozprysku).....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miałeś obydwie rodzaje tych rakiet casjopeje i meteory bo po filmiku nie oceniaj bo i tak nie stwierdzisz. Trzeba to na żywo widzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Bardzo fajne efekty.
Wg. mnie , to nie było różnicy między cassiopeiom , a meteor regn(wilekości rozprysku).....

Meteor Regin lecą troche wyżej dlatego efekt wydaje się być tej samej wielkości. :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
piękne efekty mają. Jeden efekt ma zielone, czerwone, niebieskie i srebrne gwiazdki razem wzięte.


Zgadzam się z +mpiwowskim efekty mi się bardzo podobały i uważam że jest to jedna z lepszych rakiet Jorge'a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja ich widziałem w plusie ( Voo Doo nie było )
za 23zł 4 rakiety . Chciałem wziąść , ale mi tata nie pozwolił :oops: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze cassiopeia czy speed IV? Bo kupiłem te drugie i nie wiem czy dobrze zrobiłem






:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...