Skocz do zawartości

[abuk] Zakupy, Plany, Projekty 2014/2015


abuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wyborny stuff :D potężna ilość niesamowitych kostek, które stworzą niesamowite show na niebie, ogromna ilość petard, które na pewno narobią dużo hałasu :D Mam tylko jedno pytanie co to za ciekawa rakieta obok egoisty ?? :xmas_tongue: Życzę udanego sylwestra, choć z takim arsenałem na pewno taki będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pochlebne opinie :D

Mam tylko jedno pytanie co to za ciekawa rakieta obok egoisty ??

Jest to rakieta TXR069 Gigant/007 Callisto, tylko bez tekturowej osłonki z poligrafią. Byłem ciekaw co jest w środku tego "giganta" i oto co zobaczyłem:

91awkl.jpg

Z tego co pamiętam szelka ma kaliber ok. 55 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff prezentuje sie bardzo dobrze. Bardzo dużo dobrych kostek, pierdół sporo jest. Rowniez czekam na zdjecie i filmik karabinku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można było się domyślać że cała rakieta nie jest wypełniona prochem. Troszke oszukali ale efekt tych takiet mimo to jest wielki i ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to na własne oczy a jak to leżało to efekt był o wiele lepszy

Bo Ty widziałeś jeszcze szelki z Pumy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś niebywałego.Po prostu zachwycający stuff.Taka ilość wyjątkowych wyrzutni.Do tego piękne rakiety,cudowne szelki i moździerz światowej klasy do tego sporo artykułów do przyjemnej zabawy.Jesteś wielki.Kapitalny dobór wyrzutni no i te 4 wyśmienite Duszanbe :xmas_smile:/>/> Widzę,że ilością wyrzutni prześcignąłeś mnie.Szykuje się imponujący Sylwester u ciebie. :)/>/> :)/>/>

 

W tej chwili stuff nr 1 na forum bez wątpienia :xmas_smile:/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy marketowe uważam za rozpoczęte!

Część pierwsza - E.Leclerc

Wydane 140,96 zł ;)

2ic9thy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abuk jesteś niesamowity.Jeszcze zakupy w marketach.Kolejne dwie znakomite pozycje.Co jeszcze zamierzasz kupić i ile jeszcze planujesz wydać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abuk jesteś niesamowity.Jeszcze zakupy w marketach.Kolejne dwie znakomite pozycje.Co jeszcze zamierzasz kupić i ile jeszcze planujesz wydać?

Dzięki :) Na pewno po świętach kupię jeszcze Tajfuna, Fire 1, kilka rakiet 2,5" z Kauflanda i może 2 sztuki NG1 z Biedry żeby ustawić je w FANie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można było się domyślać że cała rakieta nie jest wypełniona prochem. Troszke oszukali ale efekt tych takiet mimo to jest wielki i ładny.

 

Nie oszukali bo większość rakiet tak ma

A stuFF w porządku , chociaż jak dla mnie za dużo ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukali bo większość rakiet tak ma

A stuFF w porządku , chociaż jak dla mnie za dużo ;o

Niestety to ostatni rok z tak dużym stuffem, więc można trochę poszaleć :P W kwietniu 18, trzeba będzie się trochę ogarnąć z piro, będzie czym postrzelać ale na pewno nie będą to już takie ilości jak w tym czy w zeszłym roku.

 

@DawidPirotechnik - Nic mi na ten temat nie wiadomo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to ostatni rok z tak dużym stuffem, więc można trochę poszaleć :P/> W kwietniu 18, trzeba będzie się trochę ogarnąć z piro, będzie czym postrzelać ale na pewno nie będą to już takie ilości jak w tym czy w zeszłym roku.

 

@DawidPirotechnik - Nic mi na ten temat nie wiadomo :P/>

 

Szkoda,że już kolejna osoba deklaruje,że kończy z dużą ilością piro.Zobaczymy za rok czy tak będzie. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooł niewiedzialem że piromax ma wyrzutnie 50 mm możęsz zdradzić w jakiej cenie ta 50 ??

Dorwałem ostatnią sztukę, zapłaciłem dokładnie 118,50 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wyśmienite zakupy.Przepiękne wyrzutnie.Tajfun rewelacja,ta kostka z Piromaxa zrobi pewnie też imponujące widowisko.19tka też jest ładna.Naprawdę wspaniały stuff.Zamienił bym się z tobą na stuffy :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff po prostu rewelacja,klasa światowa :D Ciekawy jestem tej wyrzutni Caliber 50 od Piromaxa sam chciałem kupić ale wybrałem co innego,czy jak na tak duży kaliber będzie wypas ;) Będzie jakiś film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff po prostu rewelacja,klasa światowa :D/> Ciekawy jestem tej wyrzutni Caliber 50 od Piromaxa sam chciałem kupić ale wybrałem co innego,czy jak na tak duży kaliber będzie wypas ;)/> Będzie jakiś film?

Postaram się nagrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...