Skocz do zawartości

[abuk] Zakupy, Plany, Projekty 2014/2015


abuk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

W tym roku koniec z pierdołami (których i tak mam jeszcze całkiem sporo), czas na konkrety. Jak co roku planuję zrobić pokaz sylwestrowy. Będzie skromniej, co wcale nie oznacza, że gorzej niż w stosunku do roku ubiegłego. Nie chcę przekroczyć granicy 1500 zł, zobaczymy co z tego wyjdzie. Skorzystałem ze styczniowych promocji na Big Funie i fajerwerkimarket. Wydałem nieco ponad 1000 zł, a oto co udało mi się kupić:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a553621901e7de5.html

 

Postanowiłem również wyciągnąć z kartonów pozostałości z zeszłego roku. Fotka wszystkiego co mam w domu na chwilę obecną:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f3583c8788a49676.html

 

Żeby tradycji stało się zadość przygotowałem karabinek wielkanocny.

 

Skład:

-50 szt JCO5

-20 szt P2000

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4f5ac0929de69e9b.html

 

Zachęcam do komentowania i śledzenia tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak na razie to chyba wypadłes najlepiej ze wszystkich tegorocznych stuffowiczów. Mamy Wielkanoc a tu już wszystko na miejscu, czekam na twoje dalsze kroki. Stuff super, powodzenia w zbieraniu kasy na reszte ;)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w stuffie wszystko co najlepsze :D Piękne wyrzutnie, konkretne rakiety...właściwie stuff już na chwilę obecną jest fantastyczny, ale myślę że na tym się nie skończy ;) Zakupy 10/10. Powodzenia w dalszym kompletowaniu stuffu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odjazdowy stuff z wieloma znakomitymi wyrzutniami.Widzę 4 Duszanbe,Samum i wiele innych kapitalnych wyrzutni.Na pewno twoja zawartość kandyduje w tym roku do największego i najbardziej efektownego stuffu.Cały ten twój stuff jest boski,tyle wyrzutni i jeszcze do tego rakiety i art różne.Gdy patrze na takie osoby jak ty to mam jeszcze większą ochotę do tego,by w tym roku postarać się przeznaczyć jeszcze więcej pieniędzy na fajerwerki niż do tej pory :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku zadowalasz :) widać że będzie to jeden z lepszych stuffów w tym roku... Bardzo ładnie się prezentują kostki i mają bardzo dobre efekty, widzę sporą ilość kostek Duszanbe które mają znakomity efekt jak i inne kostki... 10/10

 

 

 

endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na pewno pojawi się klasycznie zestaw baterii. SP2000 na bank, nie wiem co do tego dojdzie. Nie chcę robić ponownie dokładnie taki sam pokaz jak rok temu - chciałbym trochę pokombinować. Powinny się pojawić petardy. Fajne wrażenie zrobiły na mnie lampiony, tylko zastanawiam się, czy to będzie odpowiednie akurat pod sylwestrwa. Bo chyba bardziej pod walentynki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, stuff konkret, kilka pięknych 36 strzałowych kostek oraz kilka kątówek. Jak na razie to bardzo ciekawie się to prezentuje.

A jak się spisały dum bum? Chyba już po testach, mocniejsze od FP3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się spisały dum bum? Chyba już po testach, mocniejsze od FP3?

 

Dum bum na 100% mocniejsze od FP3 Big.

Testowałem je z 859 - wielkiej różnicy nie było, jednak przewaga była po stronie dum bum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

@piotrpiotr123 masz jak byk napisane bs101 i ten srebrny to jw1018.

 

Cieszcie się plastrami póki możecie, bo jak sklepy wyprzedadzą to co mają na magazynie to już nie będzie można ich dostać. (przeszły na WP) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w planie jeszcze jakieś zamówienia?

Na pewno złożę jeszcze 2 zamówienia - jedno na Maxsemie, drugie gdy sklepy internetowe zaczną swoje wyprzedaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...