Skocz do zawartości

[abuk] Zakupy, Plany, Projekty 2014/2015


abuk

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na podsumowanie efektu mojej dwudniowej pracy nad pokazem.

 

Pokaz wyszedł w 90% tak jak chciałem. Były 2 krótkie przerwy:

- pierwsza spowodowana złą kolejnością podpięcia zapalników - wyglądało to tak, że ja ślęczałem nad systemem na kawałku styropianu a mój tata rozplątywał zapały od kostek i podawał je. Mimo moich wyraźnych wskazówek pomylił 3 pierwsze wyrzutnie. Plan był taki:

1. Future Game Blue

2. Red Meteor

3. Sweet Dream

a wyszło na odwrót... Niestety to moje niedopatrzenie, po podłączeniu wszystkiego powinienem sprawdzić czy wszystko jest podpięte w odpowiedniej kolejności.

- druga wyraźna przerwa wyszła przez Festival Day z Maxsema - strzelała o 2 sekundy za szybko niż się spodziewałem i przez to nie zgrała się z JW1018 :/

 

Kamerzysta stał za blisko, ale dalej stanąć się już nie dało ponieważ drzewa przeszkadzałyby w filmowaniu. W finale chciał uchwycić szelki, przez co 2x JW1020 i BS-ek prawie nie widać. Szelek zresztą też, ponieważ poleciały wysoko i mgła zasłoniła ich efekt :(

 

Jednak moc finału przeszła moje oczekiwania, filmik tego nie oddaje, to trzeba przeżyć :)

 

Kilka fotek:

ztsxm0.jpg

2nrd9n8.jpg

1tn4w1.jpg

mjo0as.jpg

24n4ax5.jpg

11khw29.jpg

2s61tt0.jpg

24go9p0.jpg

2uha337.jpg

212sfbd.jpg

 

Filmik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość DreSzCzyK

Fajne są wrażenia bo obejrzeniu twojego pokazu :)/> ogólem za***iście Ci to wyszło.

jakbyś dodał co strzela i w której kolejności byłoby miodzio, tak wgl czym nagrywałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne są wrażenia bo obejrzeniu twojego pokazu :)/>/> ogólem za***iście Ci to wyszło.

jakbyś dodał co strzela i w której kolejności byłoby miodzio, tak wgl czym nagrywałeś?

Dzięki :) tu masz moją odręczną rospiskę, mam nadzieję że się doczytasz xd http://i60.tinypic.com/2af066o.jpg

Pokaz zagrywany kamerą Panasonic HC-X900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny pokaz jak dla mnie całkowicie udany. Dobrze wykorzystałeś swoje materiały i nie zmarnowałeś potencjału tych kostek. Mimo błędu na początku i tak wszystko wyszło bardzo dobrze. Według mnie 9.5/10 za ten pokaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pokaz! :D:fireworks: Mam tylko pytanie,gdyż nie widziałem lub nie zauważyłem na filmie wyrzutni Caliber 50? Jak oceniasz na tak duży kaliber był szał? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pokaz! :D/> :fireworks:/> Mam tylko pytanie,gdyż nie widziałem lub nie zauważyłem na filmie wyrzutni Caliber 50? Jak oceniasz na tak duży kaliber był szał? ;)/>

Caliber został odpalony oddzielnie, powiem szczerze że d*py nie urwał, spodziewałem się czegoś lepszego po tej kostce. Pociski leciały wysoko przez co sam efekt był niewiele większy niż w kostkach 1,2", a może to ja po wystrzelaniu sporej ilości piro w życiu mam już zbyt wysokie wymagania xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...