Skocz do zawartości

[abuk] Zakupy, Plany, Projekty 2014/2015


abuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejna paczuszka, tym razem z Fireworld. Zapłaciłem 127 zł, w ramach promocji wybrałem darmową przesyłkę, a jako gratis dostałem jeszcze 2 paczki petard.

Na zdjęciu są również produkty, których jeszcze nie pokazywałem ;)

2193zlz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiałem, kto mógł wykupić wszystkie Red Peony na Fireworldzie :D Zapowiada się nieziemsko, robisz piękne pokazy, oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiałem, kto mógł wykupić wszystkie Red Peony na Fireworldzie :D/> Zapowiada się nieziemsko, robisz piękne pokazy, oby tak dalej.

Chciałem kupić jeszcze kilka sztuk, ale niestety się skończyły :( Bardzo miło, że komuś podobają się moje realizacje, mam nadzieję że i tym razem nie zawiodę :) Film z pokazu oczywiście będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam ostatnią część mojego stuffu. Zakupy na PiroArt i dostawa od Cooliego:

k1cn00.jpg

 

Cooli jeszcze raz dzięki ;)

Zdjęcie całości wrzucę na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni zakup jest bardzo dobry min. z takiego względu,że znalazły się małe bardzo przyzwoite kostki,piękny konkret i jeszcze coś do zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i dostawa od Cooliego:

Cooli jeszcze raz dzięki ;)/>

 

 

Na Mikołaja masz ;)

 

Ja dziękuję za system :) Przydaje się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co moje oczy widzą. Rzymiaki z Arki :D Dawno ich nie widziałem, fajnie polecam. Super stuff, miałem wiele produktów tych co masz u siebie i bardzo byłem zadowolony. Życze udanego strzelania sylwestrowego + licze na fotkę całości :D

 

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co moje oczy widzą. Rzymiaki z Arki :D/> Dawno ich nie widziałem, fajnie polecam. Super stuff, miałem wiele produktów tych co masz u siebie i bardzo byłem zadowolony. Życze udanego strzelania sylwestrowego + licze na fotkę całości :D/>

 

 

 

 

 

JacuQM

 

 

Hehe z Arki mam tego jeszcze sporo :) Od Kameleona kiedyś chyba zakupiłem tego karton i do dzisiaj mi leżą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła połowa grudnia, czas na zdjęcie całości :)

 

Wydane: ponad 2k

Wartość: trochę więcej ;)

 

W tym roku nie kupowałem pierdół, a mimo wszystko mam ich jeszcze całkiem sporo... Są to gratisy i pozostałości z lat ubiegłych.

 

Wszystkie FP3 small i Crazy Robots będą użyte w karabinku.

Crazy Robots są przeznaczone na polski rynek (NWP).

 

Na zdjęciach nie ma systemu MB32.

 

2ajaoep.jpg

 

35m1vnq.jpg

 

xlwade.jpg

 

zlur78.jpg

 

350m79k.jpg

 

Oceniajcie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gigantyczny stuff i nie wierze że tylko 2tyśe na taką ilość poszło. Karabinek szykuje się naprawdę konkretnie. Masz również spori pięknych szeleczeki niesamowitą ilość wyrzutni. Tych mniejszych i większy też nie zabrakło. O zabawie też nie zapomniałeś więc jednym słowem 10/10 a rakiety też super. A one row to system rozwaliłeś, finał pokazu masz zapewniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak na razie jeden z największych stuffów na forum. Pojechałeś ostro :D Życzę miłego, udanego i bezpiecznego sylwestra :)

 

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...