Skocz do zawartości

Gdzie nie lubicie kupować?


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

Może temu sprzedawcy ruble pomyliły się ze złotówkami laugh.gif

 

Albo z koronami Czeskimi. Tak sobie mysle, ze mu chyba zrobie mu konkurencje zaloze taki stragan i bede mial o wiele taniej niz on, paczke smalli puszcze za 12 zł a sztuke za 40 gr. I nic nie bede mial zmoczonego i chyba tak zrobie busa transportera mam zamiar kupic latem wiec bym zmiescil w nim na raz fajerwerki i namiot. Inwestycja we wszystko ok 7 tys. nie liczac busa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe :xmas_ohmy:/> Spadłem na podłogę jak przeczytałem o tych FP3 Small.

To nic, u mnie na bazarze były EXII za 11zł :)

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście najbardziej nie lubie kupować na bazarze i na stoiskach przed większymi sklepami . Często chce mi się śmiać gdy ptrze jak robią z ludzi jeleni :67675: i wciskają im towar po mocno zawyżonych cenach a 300 m od bazaru jest hurtownia, gdzie ceny są w miare przyzwoite, 2/3 razy taniej niż na bazarze . Jednocześnie chce mi się płakać jakie ceny mają co niektórzy sprzedawcy . Ceny z ostatniego roku, co zapamiętałem : FP3 - 5 zł/szt. , JW42 - 160 zł , JR34 - 90 zł , JW39 - 100 zł , Samuraj - 70 zł , NG 12/13 - 90 zł , JW4000 - 200 zł i wiele innych poje***ych cen ... Chociaż zdarzały się stragany gdzie nie było aż tak źle ; JC05 - 12 zl/paczka , FP3 - 16 zł/paczka , PSM-9006 - 270 zł , TW114 - 400 zł i wiele innych 100 sh./30 mm też cenie 400 zł +/- 10 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Pozwólcie, że odświeżę temat. Więc tak... Nie opłaca się kupować:

a) w Tesco przed 27 grudnia

b) Kaufland, z wyrzutniami i rakietami na czele

c) bazary przedsylwestrowe. U mnie w Łukowie za New Generation 7 sprzedawca chciał 75 zł a za Samuraja 50 zł, chociaż udało mi się kupić piratki z Maxsema 10 sztuk za 4 zł :)

d) odpusty, choć nie wszędzie. W tym roku od połowy lipca do 23-go października sprzedawałem petardy. Podam Wam ceny, a Wy stwierdzicie, czy drogo czy tanio. Dodam tyle, że prawdopodobnie mieliśmy najtańsze petardy, wulkany, bączki, trzeszczące kulki itd.

- Paczka Piccolo / Mini Corsair 3 zł

- SP1002 Crazy Robots 20 zł paczka, 2 zł sztuka

- FP3 Small 15 zł paczka, 0.70 zł sztuka

- FP3 New 20 zł paczka

- FP3 z Tropica 15 zł paczka

- Bum Bum 25 zł paczka, 1.50 zł sztuka

- Piratki z Tropica 10 sztuk 7 zł

- świeca dymna Jorge 6-7 zł sztuka

- petardy trójkąty 20 sztuk 8 zł

- petarda Jaja Dinozaura 0.60 zł za sztukę

- petardy Mega Bomb z Super Power 15 zł za paczkę

- trzeszczące kulki sześć sztuk 3 zł, bączki tak samo

- wulkan z Tropica 4 zł sztuka

- 12 rakietek z gwizdem 3 zł paczka

- EX1 4 zł paczka

 

Reszty nie pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że odświeżę temat. Więc tak... Nie opłaca się kupować:

 

b) Kaufland, z wyrzutniami i rakietami na czele

 

Oj tu bym się nie zgodził co do rakiet , w kufie są chyba najlepsze rakiety jakie można kupić w hipermarketach i to w niezłej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj tu bym się nie zgodził co do rakiet , w kufie są chyba najlepsze rakiety jakie można kupić w hipermarketach i to w niezłej cenie.

 

Tylko nie zapomnij o tym że kaufland dzieli markety na Euro-Pyro i hestie ;)

Jak trafił na hestie to ma prawo tak pisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...