Skocz do zawartości

Petardy - czego oczekujecie ?


Piromax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów :)

W związku z zaawansowanymi przgotowaniami firmy Piromax do sezonu 2014 i pracami koncepcyjnymi min. na tworzeniu nowych petard, chcielibyśmy Was spytać czego więcej oczekujecie od petard ?

Będziemy wdzięczni za Wasze koncepcje w zakresie budowy petardy, jej jakości (huku, sposobu wykonania, rodzaju lontu), a także sposobu opakowania, etc.

Za wszystkie uwagi serdecznie dziękujemy

Zespół Piromax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezawaryjności, Bezpieczeństwa obsługi, Niskiej ceny, Wykonania z dobrych materiałów, Dobrego efektu huku i chyba to wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź...

Widać, że priorytetem powinna być jakość i bezpieczeńtwo. Mam nadzieję, że to nie była przypadkowa kolejność ?

Zespół Piromax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zależy na tym , aby były jak najgłośniejsze , ale też myślę , że można by dodać do niej flarę taką jak w FP 3 tyle , że innego koloru bo w nocy daje fajny efekt a nie sam huk . Petardy też nie powinny być za drogie , ale też nie za tanie , żeby postawić na jakość tych petard . Fajnie byłoby jeśli by były też w odpowiedniej ilość w paczce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz przez forum przewijały się osoby, którym wypadł lont, bądź przygasał, a szkoda było im wyrzucic petarde, która dosłownie kosztuje 50gr, więc zaczynały się kombinowania jak ją " naprawic "...

Dlatego moim zdaniem podstawowym i najważniejszym elementem jest lont dobrej jakości, który nie będzie łamliwy przez co nie zgaśnie przy załamaniach.

O ile to możliwe to przydałyby się petardy, które byłyby w stanie konkurowac z obecnymi 859 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Oczywiście najważniejszą rzeczą jest bezpieczeństwo !

No i również cena i jakość wykonania danego produktu, gruby masywny korpus, długi lont, no i oczywiście aby było dany produkt słychać :xmas_happy:

Jak na razie RC5 są według mnie najlepszymi petardami jakie robicie, oby tak dalej :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...