Skocz do zawartości

Gdzie strzelacie?


witus

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm ja w tym roku jeszcze dokładnie nie wiem gdzie będę odpalał bo nie wiem gdzie go spędzę oraz od ilości ludzi zebranych w wybranym miejscu (jeśli za dużo będzie to szybkie przenosiny) bezpieczeństwo przede wszystkim....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


hmmm ja w tym roku jeszcze dokładnie nie wiem gdzie będę odpalał bo nie wiem gdzie go spędzę oraz od ilości ludzi zebranych w wybranym miejscu (jeśli za dużo będzie to szybkie przenosiny) bezpieczeństwo przede wszystkim....


Czyli można powiedzieć, że raczej będziesz odpadał w różnych miejsach. ^__^

bezpieczeństwo przede wszystkim....

Piątka ! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Zależy czy pojadę na ciotki na wieś xd czy będę w domu jak w domu to z balkonu petardy i inne rzeczy w parku a jak wyjadę to na polu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle strzelałem koło bloku. I trochę utwardzonego miejsca i trochę ziemi i kamieni do utwardzenia. W sam raz było. W tym roku to jeszcze nie wiem. Blok nowy postawili i moje ulubione miejsce znikło. Trzeba będzie odejść trochę dalej. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z kolei ja strzelam gdzie popadnie ale na wsi to jest fajnie bo nikt się nie czepia i cała wieś do postrzelania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak ja mam miejsce idealne do świętowania i do strzelania jestem członkiem stowarzyszenia która zajmuje się terenami starej fabryki w policach na której się znajdują potężne budynki na które można wejść. Świętujemy w poniemieckim bunkrze z ogrzewaniem z prądem i ogólnie full wypas impreza następnie przed 12 wchodzimy na dach budynku z którego strzelamy z tego budynku rozchodzi się widok na cały szczecin i na całe police więc uwierzcie jest to dobre miejsce jak ktoś jest zainteresowany to wpiszcie stara fabryka polic w google to pokażą wam się foty a jak ktoś jest zainteresowany wycieczką to mogę go oprowadzić :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja wyrzutnie itp. wystrzeliwuję na przeciwko mojego domu, na parkingu.
A petardy i art. różne odpalam albo na podwórku, albo w okolicach domu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Ja strzelam koło ośrodka.(jakieś 200 m. od mojego bloku)
Miejscówka najopłacalniejsza w całej Rawie Mazowieckiej. :fireworks:/>
Stamtąd widać fajerwerki może w całym mieście.(?)
I przy okazji tam jest dobra akustyka. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zawsze strzelam niedaleko swojego domu, jakieś 150m w lesie gdzie są fajne polany i na prawde dużo miejsca do swobodnego strzelania, możecie mi zazdrościć :)

Jacek.jpg

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...