Skocz do zawartości

Forumowe Smycze


Rekomendowane odpowiedzi

Poszło zamówienie na smycze 100 sztuk więc w ciągu 2 tygodni będą już do kupienia. Jak się tylko pojawią już u mnie od razu wkleję zdjęcie. Smycz 1,5cm złączka + karabińczyk niebieska z białym napisem FORUMFAJERWERKI.PL

 

 

Zamówienia można składać na PW do mnie. Kto ma ochotę zapraszam

 

Decyduje kolejność zgłoszeń

 

Cena smyczy to 6 zł + koszty wysyłki ( 2 zł przy zakupie jednej sztuki do 350 gram)

 

Kolejnym gadżetem który pojawi się niebawem będą kubki.

 

Zdjęcia projektu:

 

smyczka1.jpg

 

smyczka2.jpg

 

I finalny produkt

 

smycz1.jpg

 

smycz2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli już naprawdę chcesz sprzedawać te smycze to nie za 6zł chyba, że kasa z tego pójdzie na forum bo koszt wykonania 100 smyczy takich to 100zł więc 1zł/sztuka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli zamowiles beznadziejne smycze :)

Ja zamawiałem juz 4 wzory - moze 2 nadaja sie na wrzucenie do neta :D

Konkretne smycze to cena 3-4 zł za sztuke.

2 stronne szerokie, albo podszywane polarkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 6zł + wysyłka?! Przecież tam jest tylko napis "forumfajerwerki.pl" na niebieskim tle.

Oby kubki były lepsze (jakiś dobry wzór) to może kupię jeśli będzie dobra cena.

:fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę smycz na 100% :)/>/>

endriu123457

 

Spoko jak tylko będą już gotowe dam znać

 

Jeżeli już naprawdę chcesz sprzedawać te smycze to nie za 6zł chyba, że kasa z tego pójdzie na forum bo koszt wykonania 100 smyczy takich to 100zł więc 1zł/sztuka :)/>/>

 

Zrób i sprzedaj za 2 zł. Powodzenia. Dla twojej wiadomości koszt smyczy jak wyżej smycz dwustronna z klamrą i karabińczykiem to koszt 280 zł brutto a nie 100 zł jak piszesz.

 

Cooli zamowiles beznadziejne smycze :)/>/>

Ja zamawiałem juz 4 wzory - moze 2 nadaja sie na wrzucenie do neta :D/>/>

Konkretne smycze to cena 3-4 zł za sztuke.

2 stronne szerokie, albo podszywane polarkiem :)/>/>

 

Polarek to na zimę polecam...

Zrób lepsze sprzedaj za 3-4 zł może będą lepsze ale nie sądzę...

Również życzę powodzenia :)/>

 

Za 6zł + wysyłka?! Przecież tam jest tylko napis "forumfajerwerki.pl" na niebieskim tle.

Oby kubki były lepsze (jakiś dobry wzór) to może kupię jeśli będzie dobra cena.

:fireworks:/>/>

 

Tak za 6 zł + wysyłka :)/> Poszukaj sobie cen smyczy dwustronnej z klamrą i karabińczykiem.

 

 

Jak któryś jest taki mądry to niech wyłoży prawie 300 zł z swojej kasy i zrobi smycze co? Jest taki?

 

I ciekawe który wyjdzie z inicjatywą wyłożenia własnej kasy na kubki...

Ja mam pomysł i go realizuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dogodzisz...

Wiem z doświadczenia forumowego że obojętnie co się zrobi to będą marudzić!:)

 

Ale do roboty niema komu, aby coś zaprojektować, zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zaraz wielki cooli napisze, że nie mam zdania w temacie bo nie jadę na spotkanie, ale żyję w wolnym kraju. Takie smycze to każdy sobie może na własną ręke wykonać bez najmniejszego problemu i będzie taniej. :P

 

Chociaż lepsze to niż nic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zaraz wielki cooli napisze, że nie mam zdania w temacie bo nie jadę na spotkanie, ale żyję w wolnym kraju. Takie smycze to każdy sobie może na własną ręke wykonać bez najmniejszego problemu i będzie taniej. :P/>

 

Chociaż lepsze to niż nic. :)/>

 

 

Zgadzam się z tym co napisałeś że każdy może sobie takie smycze wykonać tylko nie każdy ma kasę aby to zrobić.

 

Mpi co mają smycze do spotkania? Nie rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zaraz wielki cooli napisze, że nie mam zdania w temacie bo nie jadę na spotkanie, ale żyję w wolnym kraju. Takie smycze to każdy sobie może na własną ręke wykonać bez najmniejszego problemu i będzie taniej. :P/>/>

 

Chociaż lepsze to niż nic. :)/>/>

 

 

Zgadzam się z tym co napisałeś że każdy może sobie takie smycze wykonać tylko nie każdy ma kasę aby to zrobić ale ma tupet aby psioczyć jak wyżej...

 

Mpi co mają smycze do spotkania? Nie rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nic, tylko myślałem że jak nie napisze coś super pozytywnego to będziesz na mnie krzyczał. :(/>

 

Krzyczę wtedy kiedy ktoś naprawdę wyprowadzi mnie z równowagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli ma racje niech ktoś wylozy tyle kasy . Moim zdaniem jeżeli się wam nie podoba to nie piszcie . cooli SA TR smycze jeszcze ?

 

 

 

 

(Piropilo12)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli ma racje niech ktoś wylozy tyle kasy . Moim zdaniem jeżeli się wam nie podoba to nie piszcie . cooli SA TR smycze jeszcze ?

 

 

(Piropilo12)

 

Tak będą dopiero w ciągu tygodnia do dwóch powinny być więc na pewno nie braknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie jednego.

Nikt tu po nikim nie jedzie kto chce ten zamówi i tyle. Ja poprostu napisalem, że to co Cooli zamówił bardzo słabe jakościowo gadżety.

Niech każdy sobie odpowie na pytanie - co lepsze konkretna zabawka za 3 zł czy coś słabej jakości za 1zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooli a przy większej ilości będzie jakiś rabacik .

 

 

 

 

<piropilo12>

 

 

Oczywiście że będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie jednego.

Nikt tu po nikim nie jedzie kto chce ten zamówi i tyle. Ja poprostu napisalem, że to co Cooli zamówił bardzo słabe jakościowo gadżety.

Niech każdy sobie odpowie na pytanie - co lepsze konkretna zabawka za 3 zł czy coś słabej jakości za 1zł :)/>

 

Chłopie nie porównuj smyczy 3 zł polarkowych do tych za 1 zł podobno które sądzisz że są moje. Te które ja zamówiłem kosztują 2,90 netto Policz sobie i nie denerwuj mnie człowieku.

 

Jeszcze nie wiesz z czego są wykonane a już twierdzisz że słabo. Wskaż mi materiał który będzie według ciebie dobry bądź super dobry.

 

Może coś wyczarujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nie porównuj smyczy 3 zł polarkowych do tych za 1 zł podobno które sądzisz że są moje. Te które ja zamówiłem kosztują 2,90 netto Policz sobie i nie denerwuj mnie człowieku.

 

Jeszcze nie wiesz z czego są wykonane a już twierdzisz że słabo. Wskaż mi materiał który będzie według ciebie dobry bądź super dobry.

 

Może coś wyczarujesz?

 

 

 

Cooli ma racje a zresztą jeżeli komuś się niepodobna to niech Noe spamuje i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smycze już dotarły. Nie jest to szajs za 1 zł tak jak mówił to czarodziej. Materiał jest ok. Pierwsze osoby które zakupią na pewno chętnie podzielą się opinią.

 

Na Pw zbieram zamówienia. Pozdrawiam

 

Zdjęcie postaram się za chwilę dodać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniemy te smycze na spotkaniu ? bo jak nie to zamawiam :D/>

endriu123457 :fireworks:/>

 

Zarząd spotkania podejmuje decyzję w tej sprawie ale wszystko na to wskazuje że wpłacając zaliczkę i będąc na spotkaniu otrzymasz smycz gratis z identyfikatorem pamiątkowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...