Skocz do zawartości

Gdzie przechowujecie swoje fajerwerki?


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie jest tak ...tata lubi fajerwerki..mama nie nawidzi...od teraz trzymam w ukryciu od kiedy siorka odpalila mi achtunga w domu i cyrcoblitza....rozwalila mi caly pokoj....oczywiscie byl do remontu.... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a u mnie przeciwnie jest :roll: za to niemało dwa korsarze do pieca wwaliłem tylko instynkt mi podpowiedział żebym zobaczył czy w paczkach które na weglu lezały czy jeszczce cos jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
u mnie jest tak ...tata lubi fajerwerki..mama nie nawidzi...od teraz trzymam w ukryciu od kiedy siorka odpalila mi achtunga w domu i cyrcoblitza....rozwalila mi caly pokoj....oczywiscie byl do remontu.... :???:


O.o nice, nice ;P

Ja zawsze kupuje większość przez Neta. Karton/paczkę z fajerwerkami trzymam na biurku owiniętą kocem, żeby było im ciepło ;) tzn. wilgoć się nie dostała. Jak coś dokupię na bazarku to chop siup do kartonu. Na dwór za to wynoszę stuff w dużych torbach ekologicznych, są wytrzymałe, poręczne i dużo się w nich mieści, a ponadto potem zabieram je do domq i jest cacy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karton/paczkę z fajerwerkami trzymam na biurku owiniętą kocem, żeby było im ciepło ;) tzn. wilgoć się nie dostała. .


Zrób sobie eksperyment, posiedź sobie w pokoju, a potem wbij się pod koc i tam też posiedź, (najlepiej kilka godzin :smile: ) I napisz w którym przypadku było Ci chłodniej i bardziej sucho...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie stoją w dumnym miejscu na półce :mrgreen: A wynoszę w reklamówkach.
Na ten rok będę musiał zmienić miejsce przetrzymywania , bo wszystko się nie zmieści xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ehhe suszy fajerwerki bardzo mądre ale ja zawsze trzymam na półce tak gdzie mam kartko do drukarki i codziennie liczę jak by coś sie mojej siostrze u widziało heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja trzymam w skrzynce metalowej ale tylko petardy bo jest niewielka a rakiety i te większe opakowania to na szafie i jest git :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuflady w komodzie/szafie - tam trzymam drobnice, mniejsze rakiety i co tam się zmieści...za łóżkiem największe rakiety ew. wyrzutnie - te drugie też w kątach pokoju . :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie ?
Chodzą pogłoski po szkole że nie można koło grzejnika[kaloryfer] trzymać fajerwerek bo ponoć wybuchną ??

To prawda ? Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...