Skocz do zawartości

Gdzie przechowujecie swoje fajerwerki?


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak pomyślałem i zmienilem miejsce w którym bede przetrzymywał fajerwerki :twisted: Wszystkie wyrzutnie i petardy oraz moździerze bedą w zamykanej szafce a zestaw FESTIVAL tutaj bedzie problem :evil: ale chyba dam na szafke :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie kubuje bardzo dużo petard itp. więc petardy i take małe żeczy to do małej raklamówki ładuje a baterie i rakiety(jak mam)to w pod pache biora i wychodze :wink: :razz: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zmieniłam miejsce z barku na szafę, bo ciocia z USA słodycze przysłała i wszystko do barku poszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:P Ostatnio zmieniłem miejsce trzymania fajerwerków, ze względu że coś dziś kupie sobie i się nie zmieści :P zrobiłem sobie własną ręczną szafkę, z paru pudełek i umocnienia drewnianego na dole a na górze metalowego, gdy byłem małym gnojkiem ciągle się tak bawiłem :P dziś jak wszystko kupie dam foto ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkie fajerki trzymam w szafce,ktora jest w komplecie z meblami :roll: .Wszysciutko mi sie tam miesci co mam i na szerokosc i na wysokosc :cool: ,nawet Bazooka by sie zmiescila :grin: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy szafie koło łóżka w moim pokoju ale ojciec miał mi karton załatwić to jak będe miał karton to tam je wsadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie połączone wyrzutnie, rakiety, fontanny, moździerze trzymam na sklejce w piwnicy już gotowe do wystrzału :>
A szelki narazie jeszcze stoją w kartonie u mnie w pokoju bo nie z kończyłem stojaka do rur...
Zdjęcia wszystkiego dam po sylwestrze... Powód: nie lubię jak ktoś papuguje za mną ;) a nie mało tu takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały stuff trzymam w kartonie, który stoi w pokoju. FOTKA
Karton z zawartością waży niecałe 20 kg, ale na szczęście mieszkam na
parterze i mam blisko do miejsca strzelania, więc przepukliny nie dostanę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja fajerwerki trzymam w skryjówce pomiedzy łóżkiem a szafą, a przed 24:00 wynosze je w reklamówkach. Moze zrobie tak jak wy wynosząc w pudelkach po butach itd. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jesze do wczoraj trzymałem w zejśu do pywnicy jest tam 1.5 metrowa szczelina między murem , a kominem , z teraz na sylwka zrobiłem tak :
Wziołem :
:arrow: Cały stuff
:arrow: 2 wiadra
:arrow: Kawałek srarego blatu
położyłem dwa wiadra w odledłości 0.5 m od siebie nato blat
i mam super płke na stuff trzymam to pod schodami do puwnicy, jest tam ciepło niema wilgoci , światło i łatwe wyjśie na zewnącz po obu stronach podwóraka :mrgreen:

Pięknie to wygląda , ale jutro o 23 :40 Będzie masakra
P.S. nawet pikolaki w rządku poukładane :D ( wiadomo nuda w hacie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Oczywiscie jak wielu z was fajerwerki trzymam w miejscu calkowicie dla nich biezpiecznym a dokladniej zdala od mojej mamy ;p oczywiscie ze drobnostki trzymam na widoku do zabawy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 3 wielkie lustrzane szafy w pokoju i fajerwerki trzymam w jednej z nich bo w 2 pozostałych nie ma miejsca.
myślałem nad stworzeniem małej szopy w ogrodzie ale w zime jest wilgotno itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie jak wielu z was fajerwerki trzymam w miejscu calkowicie dla nich biezpiecznym a dokladniej zdala od mojej mamy ;p oczywiscie ze drobnostki trzymam na widoku do zabawy ;]


U mnie kazdy w domu wie jakie mam hobby :wink: Mozna przywyknąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie masz racje ale jakos u mnie mama nie toleruje takiego czegos ja fajerweki .Dlatego trzymam w ogleglosci ;] a pozatym rodzinka lubi cos podbierac (siostra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...