Skocz do zawartości

[Bartosz] zakupy 2014


Bartosz

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletowanie stuffu 2014 rozpocząłem od wyprzedaży na początku roku.

 

część 1 i 2

sklep: taniefajerwerki.pl / fajerwerkimarket.pl

kwota: 643 zł

 

ajxx1g.jpg

 

 

część 3

sklep: fajerwerkimarket.pl

kwota: 353 zł

 

2eol2zr.jpg

 

Kolejne zakupy zapewne pod koniec roku. Tym razem oprócz pojedynczego odpalania planuję stworzenie na loncie jakiegoś niedużego pokazu. Są to oczywiście jedynie plany, a co będzie ostatecznie okaże się bliżej Sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ! NIE MA LIPY :D

 

Jak zwykle extra, zrób choć raz wyjątek i stwórz pokaz. Mówie ci będzie z tego większa frajda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! :xmas_w00t:/> Te zakupy to coś niesamowitego, wyrzutnie po prostu epickie i w dodatku w tak dużej ilości! 100/10 :D/> Rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymarzony początek.Dopiero tak naprawdę zaczął się rok a ty masz tak wiele wyrzutni i to jakich.Zauważyłem,że nastawiasz się chyba znów na kometę tak jak to było w poprzednim roku z tego co pamiętam.Wspomnę o wyrzutni Cypr,to jest naprawdę wyrzutnia zasługująca na jakiegoś ordera,miałem ją w poprzednim roku i powiem ci,że szerokość efektu tej kostki jest nieprawdopodobnie duża.Reszta wyrzutni które masz też będą zapewne imponujące :]

Brawo i jeszcze raz brawo za początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo piękny początek. Troszkę dużo wyrzutni z komety! No na promocjach ładnie się zaopatrzyłeś, nie ma co. A co do planu pokazu jak już ty napisałeś i kilka osób popieram bo pokaz masz z czego zrobić a to dopiero początek roku! Jakieś rakiety petardy inne zabawki się pojawią w stuffie czy same wyrzutnie? Bardzo ciekawi mnie co będzie na koniec roku ;) jak na razie mega!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolego, pokaz musi być! Przy takiej dużej ilości wyśmienitych kostek jak np, Cypr nie robienie pokazu to prawie grzech! Wszystkie wyrzutnie naprawde godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1 i 2 części ciekawe kostki. 3 część bomba !!!!!!!! . Ale moim zdaniem na Bf taniej byś dostał . Ale to od ciebie zależy gdzie kupujesz i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Po prawie 9 miesiącach czas reaktywować temat.

 

Tegorocznych zakupów część 4.

sklep: taniefajerwerki.pl

kwota: 830 zł

 

166zxq9.jpg

 

Nie wykluczam, że stuff się jeszcze powiększy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki piter! A już myślałem, że moje zakupy nikomu się nie podobają :P

Tradycyjnie już stuff kompletuję bez zbędnych drobiazgów, stawiam głównie, a może nawet jedynie na wyrzutnie. Lubię coś nowego, nieszablonowego, więc staram się wyszukiwać takie właśnie kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz ma coś czego ja nie potrafię, umie dobrać kostki by każdy efekt był różnorodny i żeby podczas odpalania się nie nudziło. Ja mam nawyk brania np. kolorowych efektów, a jak widzę crackling czy coś to już odrzuca mnie taka kostka, a tak naprawdę tak samo by na mnie zrobiła wrażenie. Dlatego zazdroszczę mu tego.

 

Stuff jak zwykle idealny, mam nadzieję tylko że kiedyś zrobisz pokaz z tego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny stuff. Ta różnorodność czyni go dość wyjątkowym. Mam ten sam problem co mpiwowski. Zawsze jak wybieram wyrzutnie to przeglądam poszukując najładniejszych dla mnie, moich ulubionych efektów, a odrzucam pozostałe, które wydają mi się nudne. W efekcie mam wszystko skupione wokół kilku efektów :D

I tu aż się prosi o pokazik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdecydowane top5 forumowych stuffów.

Bardzo mi się podoba ze stawiasz na swoje wybory a nie oklepane pozycje.

Kto powiedział ze same kostki nie dają dużo zabawy...

 

Przydała by się FOTA całości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za opinie.

O zrobieniu pokazu słyszę od niektórych już od kilku sezonów, ale jakoś do tej pory nie mogę się do niego przekonać. Przyzwyczajony do pojedynczego odpalania, ciężko by mi było "wywalić" stuff w kilka minut. Nie wątpię, że przygotowywanie i oglądanie takiego pokazu sprawia mnóstwo frajdy ale jednak odpalanie wszystkiego po kolei i podziwianie każdej kostki osobno to jest to, co lubię :)

 

Przydała by się FOTA całości...

Będzie na 100% jak zrobię ostatnie zakupy. Najpewniej po świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upodobania do dużych kostek z Komety, Triplexa i Piromaxa mamy już od kilku stuffów podobne... Tylko że Ty masz ich wielokrotnie więcej :D! W tym roku też kilka się u nas obu powtarza - Positiv, Painting Sky, duże 19sh od Piromaxa. Różnica jest jesczcze taka, że ja robię pokaz. Rozumiem Twoje upodobanie do pojedynczego odpalania, ale tak znakomite materiały w takiej ilości aż proszą się o połączenie. Przemyśl to.

Ciekawi mnie jeszcze, czemu w zdecydowanej większości postawiłeś na Kometę, a nie na Piromaxa czy Triplexa. Większy wybór?

Gratuluję kolejnego super stuffu nastawionego na efekt. Zrobisz show.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze, czemu w zdecydowanej większości postawiłeś na Kometę, a nie na Piromaxa czy Triplexa. Większy wybór?

Dokładnie tak. Piromax dodał w tym roku dużo nowych pozycji, ale sporo z nich to kostki poniżej 30 mm, a takich raczej unikam. Więc wybrałem to, co wydawało mi się najciekawsze. Na pewno dojdzie jeszcze Hydra a i może coś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część 5 - prawdopodobnie ostatnia.

 

sklep: Carrefour, Leclerc.

kwota: 124,98 zł

 

Moje pierwsze fajerwerkowe zakupy w markecie od wielu lat. Ale grzechem byłoby nie skorzystać z takiej oferty. Hydra z Carrefoura, Armageddon z Leclerca.

 

nz4xp3.jpg

 

Co do całego stuffu - wszystko odpalam pojedynczo, jedynie te najmniejsze kostki połączę lontem i polecą razem. Zastanawiam się, czy nie dokupić kilku drobnych wyrzutni, więc możliwe że będzie jeszcze 6. ale niewielka część zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fota! Poka!

Będzie jutro!

 

A tymczasem ostatnie, skromne zakupy. I na tym etapie kończę kompletować stuff 2014.

 

sklep: Carrefour

kwota: 35,98 zł

 

2hft2lw.jpg

 

I tak jak wspomniałem, jutro będzie fota całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i on! W pełnej krasie! Kompletowany od początku roku - stuff 2014! :D

 

4hef04.jpg

 

U mnie jak co roku głównie wyrzutnie, a tym razem wyłącznie wyrzutnie. Odpalam pojedynczo. Połączę jedynie te najmniejsze kosteczki, by w kupie zrobiły nieco więcej zamieszania na niebie. Pierwotnie planowałem stworzyć jakiś niewielki pokaz na loncie, dlatego niektóre pozycje są podwójnie, a niektóre testowałem już w poprzednich latach. Plan ten jednak uległ zmianie.

W tym roku zdecydowałem się na Piromaxa i Kometę. Wybrałem kilka nowości tych firm, a także ciekawą 49-strzałówkę Tropica, bo ja jak to ja, nie lubię oklepanych pozycji, zwłaszcza Jorgowskich ;)

Całość kosztowała mnie 1987 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...