Skocz do zawartości

[PyroMagik] taki sobie stuff'ik na rok 2014/15


PyroMagik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Na początku chce powiedzieć że w tym roku nie wiem ile wydam na fajerwerki. W tym roku postawię bardziej na efekt czyli dobre wyrzutnie z ładnym efektem. Nie wykluczone że zrobię pokaz, lecz nic pewnego. Na pewno będzie dużo mniej petard i zabawek niż rok temu.Nie wiem czy będą jakieś rakiety ale mam nadzieje że może kilka się pojawi. Zobaczę jak będzie z funduszami. Pierwsza paczka już przyszła.

cz.1 zamówienie podczas wyprzedaży na bigfun, za ok 90zł z dostawą.

Tutaj jej fotki:

ddf58992180953e9med.jpg

Hop

W tym tygodniu przyszły do mnie dwie paczki jedna to system 4k i jakieś tam gratisy a druga to kostka 36st 30mm (od endriu123457)i też trochę petard w gratisie. Na foto jest tylko system i wyrzutnia.

Foto:

imag0021.jpg

 

A to wszystko co na chwile obecną posiadam. Jeszcze jakieś tam rzymiaki do strzelania w ciągu roku są ale nie ma ich na foto.

 

imag0022.jpg

 

Zachęcam do komentowania i oceniania.

Aktualizować będę pierwszy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wybrałeś bardzo dobrą kostke, według mnie najlepsza z wszystkch 25strzałówek. Mam nadzieje że będzie więcej tak ciekawych wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Kiedy będziesz robił kolejne zamówienie ?
hmm nie chcę nic mówić kiedy będą kolejne zamówienia bo sam nic nie wiem na ten temat.
Będzie jakaś 100 strzałówka ?
Raczej nie :/ ale za to może pojawi się jakaś 49st 30mm...
Mam nadzieje że będzie więcej tak ciekawych wyrzutni.
też mam taką nadzieję ;)

W tym tygodniu powinna dotrzeć do mnie przynajmniej jedna paczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hop aktualizacja w pierwszym poście ;) zachęcam do skomentowania. ps wiem że 4k to takie bardziej zabawkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

pasowało by do mojego stuffu jakaś 19st 1,2 i 49st 1,2? bo mam zamiar właśnie takie wyrzutnie jeszcze kupić ale nie wiem czy do 200zł może jest lepsza opcja:) a jak tak to jakie te kostki? to na tym miał by się skończyć z 1,2 potem max 5 0,8' i troche zabawek :) z góry dzięki za pomoc :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasowało by do mojego stuffu jakaś 19st 1,2 i 49st 1,2? bo mam zamiar właśnie takie wyrzutnie jeszcze kupić ale nie wiem czy do 200zł może jest lepsza opcja:) a jak tak to jakie te kostki? to na tym miał by się skończyć z 1,2 potem max 5 0,8' i troche zabawek :)/> z góry dzięki za pomoc :fireworks:/>

Hmm nie kupuj 19 tylko kup konkretną 49 sh kątówke typu jw401 jw402. A z mniejszych kostek to jakies znane sam dobrze dobierzesz do swojego gustu... :). Będziesz miał bardzo dobry stuff chyba najlepszy w historii... Pozdrawiam :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie kupuj 19 tylko kup konkretną 49 sh kątówke typu jw401 jw402. A z mniejszych kostek to jakies znane sam dobrze dobierzesz do swojego gustu... :)/>. Będziesz miał bardzo dobry stuff chyba najlepszy w historii... Pozdrawiam :christmascool:/>

no kiedyś będzie lepszy :/ w tym roku ambitny plan legł w gruzach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasowało by do mojego stuffu jakaś 19st 1,2 i 49st 1,2? bo mam zamiar właśnie takie wyrzutnie jeszcze kupić ale nie wiem czy do 200zł może jest lepsza opcja:) a jak tak to jakie te kostki? to na tym miał by się skończyć z 1,2 potem max 5 0,8' i troche zabawek :)/>/> z góry dzięki za pomoc :fireworks:/>/>

Myślę, że byłoby najlepiej, gdyby udało Ci się dorwać Tajfuna i Indonezję z fajerwerkimarket, ale to już niestety trochę ponad 200 złotych ://> Jeśli nie możesz naciągnąć troszkę tej kwoty, poczekaj na promocję która na pewno będzie (FM zawsze robi zwykłe promocje lub oferuje dowolne gratisy za jakąś sumę do wyboru).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z capodanno,bierz Tajfuna i się nie zastanawiaj.To rewelacyjna 49.Oceniając jej efekt na papierku i ten z filmów.Sam kokietuje się ta wyrzutnią.Chciałbym ją kupić,ale niestety mam już plan na tego Sylwka a w nim niema tej kostki czego żałuje,ale nie można kupić wszystkiego co się chce.O niesamowitości tej wyrzutni opowiadał mi kolega z LO,fascynował się tą kostką.Śmiało bierz ją,do tego jeszcze weź Amaretto i którąś z tych nowych 13 z triplexa,bo mają naprawdę interesujące efekty,przynajmniej niektóre.Może przeskoczyłem trochę z ceną.Tak na moje oko to wyjdzie około 210-215zł,ale chyba już dołożysz te parę złoty.Radze ci poczekać z zakupami.Pewnie gdzieś za 2 miesiące pojawi sie promo na Bigfunie w postaci gratisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Uff temat odkopany, w tym roku trochę zaspałem i też kasy nie ma za dużo ale coś tam się znalazło. Oto 3 ostatnie zamówienie :xmas_dry:/> nie jest do końca po mojej myśli,no ale ,trudno kiedyś będzie lepiej. Jak przyjdzie paczka dam fotkę całego stuffu. Zachęcam do komentowania :xmas_wink:/>

5aca125938504b0e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłeś świetną moździerz,dum bumy prawie jak każdy do sprawdzenia czy faktycznie są tak dobre :xmas_laugh: Szkoda tylko,że kupiłeś Fp3x.Tych petard od Gaoo akurat kompletnie nie polecam,bo są żałośnie ciche.Za te pieniądze miałbyś tyle piekielnie głośnych dum bumów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak że w tym roku ubogo, dzisiaj dotarła paczka z piroart, macie tutaj fotkę całego stuffu zachęcam do komentowania, pomoże mi to w przyszłości ułożyć lepszy stuff. Być może dojdzie jeszcze zestaw z biedronki za 30zł i kolega przyniesie 2 paczki fp3 ;)

6c46f5f7d53fad61med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...