Skocz do zawartości

Problemy z rodzicami


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

Mi zawsze rodzice dają limit za ile mogę zamówić fajerwerki i się pytają czy nie lepiej wydać te pieniądze na coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W końcu mogę powiedzieć że moi rodzice powiedzieli słuchaj widzę że to jest jednak twoja pasja zamów sobie co chcesz dołożę ci coś. Wczoraj zamówiłem paczkę i powiedziałem mamie zamówiłem paczke za 176zł mama powiedziała nie ma problemu :D:cool::w00t: . Tylko wójek mówi chłopie ale tego na kupiłeś mam nadzieje że mi ogrodu nie podpalisz i dom nie pójdzie w powietrze zawsze mu odpowiadam "Nie no cos ty nie pójdzie z dymem" a w myslach mówie sobie miejmy taką nadzieje haha :D. także ogólnie jest spoko nie można narzekać na nic ani na nikogo sąsiedzi zadowoleni zw zwierzakami nie ma problemu bo się moje 2 psy nie boją fajerwerków:D także zamawiać i strzelać.

Pozdrawiam serdecznie endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i dziwne , ale w tym roku babcia mi sfinansuję parę dziesiąt % stuffu. :P
jeszcze rodzice się dokładają dziwne co nie , choć z drugiej strony ?! :D
Także ten rok powinien być extra zero gadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi zawsze rodzice dają limit za ile mogę zamówić fajerwerki i się pytają czy nie lepiej wydać te pieniądze na coś innego.

Haha ile K limitu ? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chodzi o mamę to mnie popierała jak chciałem sobie kupić pierwsze fajerwerki, ale teraz na ceny krzywo patrzy. :P Tata nie lubi fajerwerków i żadna siła go do nich nie przekona. :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, u mnie Tato wogóle nic nie mówi, za ile lub kiedy zamawiam. Natomiast mama ... Masakra, cały czas komentuje ile tego jest, łapie się za głowę i nawet boi sie spać w domu z fajerwerkami bo ma jakieś urojenia, że wybuchną itp. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taata kocha fajerwerki . Mama natoomiast neutraal , chcesz kupuj , nie chcesz nie kupuj :D/>

No to ty masz spoko :)) I widze, że też B-stok ;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda tak:
Tata lubi fajerwerki ale twierdzi że kwoty jakie na to wydaję są przesadne :)
Mama natomiast wręcz boi się fajerwerków a raczej tego co mogą zrobić użyte w niewłaściwy sposób, chociaż już ją troszkę przekonałem :)
No niestety pieniążków mi do tego nie dokładają :/
Ale ogólnie jest spoko.
Reakcja taty jak wszedł do pokoju w sylwestra jak było wszystko rozłożone była taka :
O Ja pie****ę ile tego jest, Niemcy na wojnę mniej amunicji brali :D Haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie zawsze pytają czy nie lepiej wydać te pieniądze na coś innego bo i tak to pójdzie wszystko z dymem.

U mnie jest DOKŁADNIE to samo :D "Nie lepiej na coś pożytecznego wydać a tak 250zł w powietrze "wypier****" xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie jest DOKŁADNIE to samo :D/> "Nie lepiej na coś pożytecznego wydać a tak 250zł w powietrze "wypier****" xD


:O
Zgapiacze... :D u mnie ta sama gadka , ble ble ble... a jak przyjdzie puszczac stuff to ' oo jak pięknie' .. xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam fajerwerki no ale bez przesady. Wydaję 100-200 zł, szkoda naprawde wydawać grube tysiaki, setki na 2 dni .

Moi rodzice nic nie mówią pozwalają ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi mówią, że to głupota tyle kasy wypuszczać w powietrze, ale po odpaleniu mówią, że były piękne :)
Mój kontrargument? Nie piję i nie palę, więc mogę sobie na to pozwolić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Reakcja taty jak wszedł do pokoju w sylwestra jak było wszystko rozłożone była taka :
O Ja pie****ę ile tego jest, Niemcy na wojnę mniej amunicji brali :D/> Haha



Buhahaaha rozłożył mnie ten tekst na kawałki haha :)
Ja tam nie pokazuje wyjątek to kolega ten ogląda ale też coś kupuje ale za mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mama nic nie mówi ale tata zawsze narzekał że sobie coś zrobie a teraz chętnie odpala ze mną fajerwerki. Nawet w tym roku pozwolił mi je kupić w internecie i to dosyć sporo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...