Skocz do zawartości

zestawy mieszane:)


pj.patryk

Rekomendowane odpowiedzi

jakie zestawy mieszane polecacie? firm jorge i hestii ?
ja zestaw hestii moge polecić ,,set royal,, nie pamiętam dokładnie taj nazwy , ale to duża paczka :) co prawda kosztuje aż 100zł ale warto:P
a Wy jakie zestawy polecacie , tak zeby w nim były rakiety , vulkany wyrzutnie i petardy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z jorge'a jest niezły zestaw UFO dużo rakietek średnich i małych :twisted: Miałem go kiedyś i efekty były super :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

mateo1992 może ja odpowiem na to pytanie za fireMana bo miałem ten zestaw 2 lata temu:)
Cena to od 70 do 100zł w kuflandzie ( zależy kiedy kupujesz bo kilka dni przed sylwkiem jest promocja z 100zł na 70 zł:)
w zestawie jest 15 rakiet ( 7 dużych i 8 mniejszych , rakietki godne polecenia bardzo ładne efekty nawet tych mniejszych rakiet :) ) jest też kilka wyrzutni i wulkanów i 2 paczki petard (dosyć mocne:)
ogólnie to zestawik godny polecenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://jorge.pl/prodimg/JA048.JPG
Nie wiem ile w Kauflandzie kosztowałby Festiwal, ale zauważyłem, że opłaca się go kupić. Na hurtowe ceny: Festival 58zł
- 6 rakiet w wielkości Morfeusza - jedna rakieta w wielkości Morfeusz wychodzi koło 6,75zł x6= 40,50zł
- 5 rakiet wielkości Speed IV - jedna 4,50zł x5= 22,50zł
- 3 rakiety Voo Doo - jedna ok. 2,25 x3 = 6,75zł
40,50zł + 22,50zł + 6,75zł = 69,75 czyli prawie 70zł a do tego mamy jeszcze rurkę.
Festiwal kosztuje 58zł, oddzielnie kupując te same rakiety zapłacimy 70zł.
Jaki morał? Festiwal jest opłacalnym zestawem.
58zł oczywiście to tylko na hurtowe ceny. W hurtowni inaczej, na bazarze inaczej i w markecie inaczej. W Kauflandzie przypuszczam, że będzie do 65zł. Niedawno wybudowali u mnie Kauflanda : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Z chęcią kupiłbym sobie Festival, ale miałem juz te rakiety...bardzo podobne do siebie bardzo....Meteor Regin/Apollo/Blue Man/Morfeusz....Jupiter/Speed IV/Cassiopeia.... dla tego zeby mi sie nie znudziły kupuje coś innego tyle off topicu....

Bardzo ciekawym zestawem jest Pyro-Mix
http://www.fireworks.com.pl/index.php?go=ja044

za stosunkową niską cene będziesz miał ciekawe efekty, bo nawet Jorgowe małe rakietki z zestawu UFO były świetne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawym zestawem jest Pyro-Mix
http://www.fireworks.com.pl/index.php?go=ja044

za stosunkową niską cene będziesz miał ciekawe efekty, bo nawet Jorgowe małe rakietki z zestawu UFO były świetne :twisted:


W ciągu dwóch ostatnich lat miałem ten zestaw na prawdę polecam rakiety lecą wysoko i dają fajny efekt :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jupiter z biedronki za 25 zł
6 rakiet
2 fontanny z wyrzutnią
1 fontanna
1 rzymski ogień
4 opakowania petard hukowych
strzelające myszki
Myśle ze ci sie spodoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zestaw Pyro Maniak 29.99 [Promocja] w Geant
sam kupiłem [zobacz link w moim podpisie - tam masz zdjęcie]
parę ładnych rakietek [Piękne efekty!]
chyba 3 fontanny
2 wyrzutnie
2 kamikadze
1 odpalarka
3 paczki petard draskowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość keybord

ja zestaw hestii moge polecić ,,set royal,, nie pamiętam dokładnie taj nazwy , ale to duża paczka :) co prawda kosztuje aż 100zł ale warto:P


Miałem ten zestaw na sylwestra kosztował 84zł. Moim zdaniem troche za drogi jak na takie efekty , ale petardymiał fajne. Wyglądały jak K0206 na lont ale waliły jak duży achtung!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...