Skocz do zawartości

fajerwerki-korsarz.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

W odpowiedzi na wypowiedź użytkownika KAMELEON chciałbym tylko stwierdzić, że nie prowadzimy sprzedaży rur nie będących w kompletach z fajerwerkami. Dlatego oskarżanie nas o jakikolwiek szantaż jest niezasadne. Jeśli mamy możliwość dać komuś w coś w prezencie (jeśli jest taka potrzeba nawet rurę) musi być naszym klientem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż mogą wystąpić nieporozumienia w komunikacji z osobami zadającymi pytania szczególnie przez GG, dlatego właśnie jest to sprostowanie. Serdecznie pozdrawiam A.W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ten sklep jest najlepszy w Internecie. Szata graficzna bardzo ładna, kontakt wspaniały, przesyłka TAŃSZA (20zł przy wpłacie na konto z kurierem i 25zł przy odbiorze), gratisy znakomite. Czego chcieć więcej? Ocena 11/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam sie do postu poprzednika. Zamawiałem w zeszłym roku, zamawiam również i w tym. Jedyny problem w tym, że na stronce oferty zamiast się pojawiać - znikają. Były rakiety Big Day (jeszcze wczoraj daje słowo :grin: ) - nie ma, jeszcze po sylwestrze 08/09 były MACROCOSMOSY I - jak zniknęły tak nie ma ich do dzisiaj, były rakiety Exclusive Collection, po moim zamówieniu zniknęły z witryny i również nie pojawiły się do dzisiaj. Albo rzeczywiście nie ma ich w magazynie, albo po pewnym czasie znikają, a stronka nie jest aktualizowana. Mimo tego i tak tam zamówię :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A czy dalej istnieje możliwość darmowej wysyłki do krakowa?


Jak na stronie sklepu jest tak napisane to chyba tak jest ;)
"Dla zamawiających z Bielska-Białej i Krakowa dowóz gratis !!!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe dostawy:
- Kometa - dziś (tj. 06.11.09)
- Jorge - 13.11.09

Wiadomo jak to z towarem, nie wyklucza sie drobnego opóźnienia, ale do połowy miesiąca wszystko powinno być w magazynach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Troszeczke ale bardzo mało się zawiodłem bo zamiast Cyrkoblitz z Jorge JM01 dostałem z Komety P7022(1). Przesyłka przyszła dosyć szybko w piątek zamiawiałem a w środe przyszła (przez weekend dopiero w środę). Wszystkie produkty były, niczego nie brakowało i fajerwerki nie były połamane itd. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie złożyłem u nich zamówienie na "próbę". Zamówiłem sobie JW90, Condora i Samuraja. Jestem pozytywnie zaskoczony obsługą klienta nawet w niedzielę, nie było problemu z dogadaniem się na GG. Najlepsze jest to, że paczkę mam mieć już jutro.
Wahałem się między tym sklepem a fajerwerkimarket.pl. Ceny właściwie takie same, ale jest kilka bonusów tutaj. Jako, że mieszkam w Krakowie mam dostawę gratis (oszczędność 24 zł w stosunku do fm), 2 obsłużyli mnie w niedzielę i 3 mięli wszystko co chciałem na stanie.
Jak dojedzie paczka powiem w jakim stanie dojechała i czy wszystko było ok...

fps

EDIT# Paczka doszła, jako gratis dostałem 2x Rapid Saturn z Komety tak, że nie jest źle. Bardzo dobry kontakt i ogólne wszystko w nienagannym stanie. POLECAM!!! Niedziela zamówienie -> poniedziałek paczka z dostawą gratis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczkę dostałem Wczoraj Wszystko zgodne do tego co zamówiłem zero zmieników
jako Gratis P7048 THUNDER KING Z Komety
Bardzo Dobry Kontakt :) Miła Obsługa
Dostawa Gratis Kraków-Bielsko-Biała :) POLECAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , jeśli zamówiłbym 24 grudnia paczkę to kiedy mógłbym ją otrzymać ? Doszła by przed sylwestrem ? Aha , jestem z Białegostoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zamawiałem dzisiaj i na gg potwierdzili, że na 100% dojdzie

zresztą jak widzisz na stronie jest napisane, że do 26 grudnia tylko przyjmują
więc jak na moje oko zamawiając 26 grudnia też będziesz miał na 100%, data ta jest wprowadzona naumyślnie
w zasadzie to nie byłoby różnicy czy zamówiłbym dziś czy w sobotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: no ja zamawiałem wczoraj za 5 minut 22 :cry: i na poczte mi jeszcze nic nie przyszło :roll: ktos tak jeszcze miał? :mrgreen: bo nie wiem wkoncu czy przesyłka bedzie czy nie bedzie jak tak to zrobie wieksze zamówienie na fm dzisiaj bo 170zł piechotą nie chodzi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem 25 jakoś pod wieczór.Dziś przyszedł email 2 że zostało anulowane i dzwonili do mnie. ALe sie wku.r**łem.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy ludzie się dziwicie, obudziliście się 25 grudnia że musicie kupić fajerwerki przez internet, no bez jaj. Skoro anulowali to wiedzą że na 100% nie dojdzie na czas a jak by nie doszło to wtedy był byś wkurzony... Pozostają ci tylko supermarkety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, troche myślcie bo nikt na wasze zawołanie nie będzie latał, bo wy fajerwerki sobie chcecie kupić.
Kupuje sie z tydzień przed świętami i nie ma wtedy problemów! Koniec użalania sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w wigilię popołudniu, zdawałem sobie sprawę, że wyślą dopiero w poniedziałek. I wysłali wczoraj, a właśnie byłem pod blokiem po odbiór przesyłki :)
Dostałem całkowicie za darmo malutką wyrzutnię z komety P7205 ( wiecie coś o niej? ) mimo, ze suma moich zakupów wyniosła 89zł
fajnie :)

ta P7205 fajna, jak na jej rozmiar wręcz bardzo fajna, nie spodziewałem się normalnego rozprysku tylko jakiegoś szitu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Serdecznie

Sklep KORSARZ serdecznie zaprasza na szalone promocje jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów
Szczegóły na www.fajerwerki-korsarz.pl/sklep

Uwaga: liczba produktów ograniczona, promocja trwa do końca lutego lub do wyczerpania zapasów.

Pozdrawiam
Drużyna KORSARZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...