Skocz do zawartości

fajerwerki-korsarz.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Felix

Nowa szata graficzna mi się nie bardzo podoba. Strona główna jest w takiej rozdzielczości że nawet na pełnym ekranie muszę przewijać na boki, w dodatku mój banner jest na dole :( A był na każdej zakładce. Sklep wygląda lepiej chodź nic się tam nie zmieniło poza kolorami, nie mam konto to nie wiem jak wygląda od środka ale zewnątrz może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oni dają jakieś gratisy??
Bo ceny w porównaniu z fajermarket mają lepsze.
Np Speed IV za 25zł a na fajermarket 29zł.
I w przypadku wyżutni to samo po kilka zł różnicy.
Albo rakiety Nautilus za 20zł a na fajermarkt 29zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: Paczka doszła szybko, zamawiałem 11'go przyszła 14'go.
Przy koszcie 96 zł bez przesyłki, gratisów "zero". Paczka słabo zapakowana i niektóre pudełka są wilgotne i śmierdzą stęchlizną !
Niezbyt rzetelna realizacja zamówienia: zamawiałem paczkę MegaPiratek (pakowane po 20 sztuk), dostałem paczkę MegaPiratek pakowane po 10 sztuk i paczke Srebrnych Piratek też 10 sztuk.
Jawna ściema nawet mnie nie uprzedzili o tej zmianie.
Duże Achtungi pakowane po 12 sztuk solidne petardy ale nie są to HE008 od Hestii, nie wiem od jakiego importera, wyglądają ja te ATN3 z fajerwerkimarket .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oni dają jakieś gratisy??
Bo ceny w porównaniu z fajermarket mają lepsze.
Np Speed IV za 25zł a na fajermarket 29zł.
I w przypadku wyżutni to samo po kilka zł różnicy.
Albo rakiety Nautilus za 20zł a na fajermarkt 29zł.

koszt przesyłki jest duzy bo 28zł (kiedys było 38zł) :wink: Ale do 20 zł mozesz wybrac sobie gratis jaki chcesz. ja sobie wybrałem moździerz Pumę. z kontaktu jestem zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem wyjaśnienia odnośnie mojego zamówienia. Brzmią obiecująco więc dam znać jak tylko sprawa realizacji zamówienia się zakończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupisz tam fajerwerki bo zmienili szate graficzną? :lol: Tak to zabrzmiało :lol:

Nie o to chodzi. Ten sklep jest godny zaufania. Pomysl troche, to nie gryzie :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się wyjaśniło. Omyłkowo wysłali mi tylko 10 sztuk "Mega Piratek" dlatego że tylko tak mają pakowane, nie mają paczek po 20 sztuk. Natomiast paczka "Srebrnych Piratek" to jest gratis :o).
Ponieważ zapłaciłem za 20 sztuk "Mega Piratek" w ramach rekompensaty firma "Korsarz" dosłała mi tą brakująca paczkę(10sztuk) i jeszcze jedna paczkę gratis !
W sumie mam 3 paczki "Mega Piratek" (30sztuk) i paczkę "Srebrnych Piratek" (10sztuk).

Co do Dużego Achtunga to napisali, że jest od Jorge i to ten sam produkt co Hestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem paczke za 200zł.
Kurier fatalny "SIÓDEMKA" paczka doszła na 2 dzień ale nie było nikogo w domu to miał przyjechać o 16 - nie przyjechał. Na 2 dzień dzownie do niego to mówi, że był o 16 i nikt nie otwierał i zostawił awizo, to powiedziałem że napewno bym słyszał dzwonek :wink: bo byłem w domu i cała rodzina i mówie mu że awiza też żadnego nie ma to powiedział, że wiatr może zwiał.
I powiedział, że przyjedzie na następny dzień rano o 9 - nie przyjechał. To zadzowniłem do kierownika i powiedział, że dopilnuje że by dzisiaj paczka doszła i wreszcie ją mam.

A jeżeli chodzi o sklep i zamówienie to kontakt dobry, szybko wysłali, jest wszystko to co zamówiłem + gratis dostałem wyrzutnie Fighter z komety 60 strzałów i 3 paczki zimnych ognii małych :razz: .
Ogólnie się opłaca bo ta wyrzutnia 20zł kosztuje czyli gratis o wartości takiej jak na fajermarket a ceny mają niższe.

POLECAM :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamówiłem w sobote dzisiaj już paczka byla
Wszystkie produkty sie zgadzają + gratis!

w gratisie dostalem :

Revolution JW163 za 48zl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w sobote dzisiaj już paczka byla
Wszystkie produkty sie zgadzają + gratis!

w gratisie dostalem :

Revolution JW163 za 48zl!


Sorry za off top ale za ile kupowałeś? Ja zamówiłem 25 listopada. Myślałem że na drugi dzień paczka już będzie. Nic z tego. Pisze na gg do tego Pana co sprzedaje fajerwerki co się stało. Okazało się że czeka na kontener Condorów bo zabrakło. 2 grudnia pisze glaczego mi paczka nie przyszła. Odpowiedź: kurier miał wypadek :oops: Ale na drugi dzień paka już była. Dostałem w gratisie moździerz Pumę. Sklep oceniam na 10/10!!! :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy w tym sklepie można wysyłać paczke za pobraniem? (płatne przy odbiorze) ?
Czy te 30zł + za fajerwerki trzeba wpłacić na konto?
Proszę o szybką odpowiedz bo chce dzisiaj zamówić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ja zamawiałem i miałem Gratis Przesyłkę i do 14zł mogłem coś wybrać ale płatne przy odbiorze musiałem dopłacić 2zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko o gratisowych fajerwerkach, o gratisowej przesylce chyba nic nie wspominali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac za pobraniem dostajesz gratis lub sam sobie wybierasz.

Przy zakupie powyzej 500zł dostawa gratis na całym terenie polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem tam i przysłali mi pogniecioną wyrzutnie cudak battery i nie dostałem gratisu a zamawiałem za ~330zł :/

Boże... Przy przy płatności przy odbiorze NIE otrzymuje sie gratisu :!: :!: :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...