Skocz do zawartości

fajerwerki-korsarz.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

N0 to człowieku masz takiego farta ;D A co dokładnie brałeś ;) Ja kupowałem w tym sklepie i przesyłka doszła w 1 dzień do bydgoszczy naprawdę polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość Nazwa Symbol
3 Arctic JW14
1 Korsarz 1 strz
2 Decybele Nitro
1 Diablo JR1
1 Wariat JM08
1 Kolorowe kulki dymne
4 Flash JF66
1 Ballet JW11
1 Tiger JA002
3 SATURN MISSILES 25 JW01
3 Rzymskie ognie T6236
1 Orient JW4072
1 EXCLUSIVE COLLECTION
1 MACROCOSMOS III
1 Jaguar JW10
1 MARS - BIG BANG SERIES JW07
1 Kasjopeja JW06
1 NEW YORK SM9833

Suma ok. 250zł i wszystko x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem paczkę we wtorek i do dzisiaj nie doszła. Zaraz zadzwonię do kuriera, ale jest taki problem, ze dostałem 2 nr. listów przewozowych( jeden w środę, drugi w czwartek) i żaden nie działa na trackingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka jest dopiero w Rawie Mazowieckiej (Łodzie), a ja mieszkam w Gdańsku.. Wiec na 31 ciężko będzie skoro jest niezłe zamieszanie..
P.S
Rozumiem, ze musiałeś za obydwie zapłacić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem paczkę przed świętami i wczoraj doszła. :)
POZYTYW
TAK TO (1-2 DNI ROBOCZE) BO BYŁY ŚWIĘTA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostał ktoś z zamawiających przez święta potwierdzenie, ze paczka została wysłana?
edit:
dzwoniłem tam i dzisiaj wysyłali paczki tylko na poczte nie dostałem numeru przewozowego z niewiadomych przyczyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sklep, gorąco polecam! zamówiłem paczkę w Wigilię wczoraj była! :w00t: do tego super gratisy, wszystko pięknie zapakowane, na pewno będę robił tu a nie w FM zakupy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten sklep, jestem pozytywnie zaskoczony:) Dostałem wszystko co chciałem, nawet gratis mogłem sobie wybrać:) Paczkę zamówiłem w niedziele, a dostałem dziś rano. Na pewno nie raz tu jeszcze zrobię zakupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety.....paczka doszła dzisiaj, brakuje Samuraja, 2 paczek FP3 no i obiecanego gratisu....a zapłaciłem za całość bez braków.... :rolleyes:
ciekawe jak to sie skończy....


edit:
Póki co zapowiada się dobrze, miła Pani zaproponowała albo zwrot pieniędzy albo wysyłke jeszcze dzisiaj z gratisem za zamawianie w tamtym roku do 20zł.
Mam nadzieje, ze dojdzie to na sylwestra i z czystym sumieniem będę mógł uznać ten sklep za wręcz profesjonalny.

edit:
no i paczka dziś doszła, nigdy nie kupie w innym sklepie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi paczka ma przyjść po nowym roku 3 lub 4 stycznia, ale dzwoniłem do fajerwerki-korsarz i powiedziała, że zadzwoni czy nie da się nic zrobić. Naraziue to się wszystko wali :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma cen, to na pewno będą nowe ceny (podniesienie VAT-u). Na razie nic nie wiadomo, jeżeli się dowiem czegoś, to powiadomię Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem do nich na gg, ale bez odpowiedzi ... nie zależy mi tak żebym dzwonił, ale jak ktoś się czegoś dowie, to niech napiszę od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Ja się dowiedziałem telefonicznie ;) Strona jest w przebudowie lecz powinna ruszyć w tym tygodniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

W niedalekiej przyszłości sklep zorganizuje wyprzedaże,wiec z robieniem zakupów polecam się wstrzymać bo w tamtym roku było -25% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FP3/N jest tylko pod nazwą Decybele Nitro FP3-BIG, sam je kupiłem i to było FP3/N. Ja trzymałem fajerwerki od lutego w domu i nic się z nimi nie stało, leżały w szafie i wszystko odpaliło. Nie rozumiem o co ci chodzi z tym że jedynie jest jw90 i mars przecież jest wiele innych wyrzutni z jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, a myślisz że gdzie oni to trzymają, w bunkrze?! W takich samych warunkach jak w domu, albo nawet może ciut gorszych...

A wracając do tych fp3. TO nie wiem czy Ty udajesz takiego głupiutkiego, czy nim jesteś, bo czytając Twoje posty odniosłem takie wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Taa, a myślisz że gdzie oni to trzymają, w bunkrze?! W takich samych warunkach jak w domu, albo nawet może ciut gorszych...

A wracając do tych fp3. TO nie wiem czy Ty udajesz takiego głupiutkiego, czy nim jesteś, bo czytając Twoje posty odniosłem takie wrażenie


Dokładnie,nie wiem Bartek o co ci chodzi,FP3 z FK jest takie same jak z FM ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...