Skocz do zawartości

fajerwerki-korsarz.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Mam dobrą wiadomość :mrgreen:

Po moich wysłanych meilach o dużej kwocie przesyłki w tym sklepie chyba wzięli sobie to do serca.:mrgreen: i teraz nie dawno otrzymałem meil w którym mi powiedzieli, że od końca września kwota przesyłki będzie stała i będzie wynosiła 30zł. :mrgreen: No teraz to może coś od nich kupie :wink:

[ Dodano: 2007-09-28, 17:47 ]
Podali mi jeszcze swoje GG :mrgreen: .

GG 7456772

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
wlasnie gadalem z gosciem bardzo spoko gosc i mozna sie dogadac co do cen hurtowych :D i dowozu rowiez ;)


no i czego się dowiedziałeś o tych cenach hurtowych??

jest jakiś limit pieniędzy ile trzeba wydać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma limitu ale tzreba od 50zl minimum zamowic i pierwszym razem trzeba do nich przyjechac zeby omowic ceny hurtowe jakie beda odpowiadaly itd. jak zamowisz za min. 250zl to przesylka gratis i to wszytsko najgorsze to to ze pierwszym razem trzeba do nich przyjechac zeby kupowac hurtowo a potem mozna juz prze neta sie z nimi kontaktowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma limitu ale tzreba od 50zl minimum zamowic i pierwszym razem trzeba do nich przyjechac zeby omowic ceny hurtowe jakie beda odpowiadaly itd. jak zamowisz za min. 250zl to przesylka gratis i to wszytsko najgorsze to to ze pierwszym razem trzeba do nich przyjechac zeby kupowac hurtowo a potem mozna juz prze neta sie z nimi kontaktowac :D


no to za dużo osób sobie na to nie pozwoli :???: a szkoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak zamówię 2 festivale i paczke korsarek to mi normalnie przyślą nie będe musiał do nich jeździć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Spotkałem przdstawiciela tego sklepu na odpuście u mnie i mi nawet wizytówke dał :]
Sklepik dobry napewno nie oszukany (tzw. realny ) . Szczegulnie polecam te piłeczki huk jak achtung miooże więkrzy a 25 sztuk 9.80 zł . Umnie na odpusie były po 25gr sztuka .
Sklepik spoko , ale uważam że są leprze ... . Moja ocena 9,90 Ceny takie niezbyt take ...
( Festival drogi )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Jak zamówię 2 festivale i paczke korsarek to mi normalnie przyślą nie będe musiał do nich jeździć ??


Ponawiam pytanie. Bardzo mi na tym zalezy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie.
Po przeczytaniu wszystkich postów postanowiłem w imieniu firmy podziękować wszystkim za cenne uwagi dotyczące działania naszego sklepu i firmy. Rady i uwagi traktujemy bardzo poważnie, bo to dzięki naszym klientom możemy się rozwijać. Staramy się cały czas ulepszać naszą ofertę tak by coraz więcej osób robiło u nas zakupy.
Jeśli są jakieś pytania zawsze chętnie odpowiadam (mail na stronie).
Odwiedzajcie nas i wypatrujcie ciekawych promocji.
Pozdrawiam
KORSARZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział aktualnie jest promocja w ich sklepie

SUPER OKAZJA - OD 01-10-2008 DO 23-12-2008 DLA KLIENTÓW Z BIELSKA-BIAŁEJ I KRAKOWA DOSTAWA GRATIS!!

Dla mnie jest to akurat bardzo dobra wiadomość :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep http://fajerwerki-korsarz.pl/www/ zmienił swoją stronę.

Pojawiła się taka wiadomość
"Drodzy Użytkownicy

W związku ze zmianami jakie zaszły na naszym serwisie prosimy o sprawdzenie działania Swojego konta. Prosimy o zalogowanie się a w razie braku konta o założenie nowego. Zaletą nowego konta jest jego duża funkcjonalność oraz możliwość przeglądania historii zamówień.

Za utrudnienia przepraszamy!

Drużyna KORSARZ "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...