Skocz do zawartości

fajerwerki-korsarz.pl


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Na korsarzu pojawiła się promocja na kostki w układzie FAN i mieszanym. Rabat 30% - ceny na prawdę kuszące.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zapraszam do skorzystania z promocji - 25% na wszystkie produkty Komety. Ceny promocyjne widoczne są po rejestracji i zalogowaniu do sklepu.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Dla wszystkich, którzy byli grzeczni………….
a także Ci, którzy się starali ale im nie wyszło……….
Mikołaj-Korsarz przygotował prezenty!

Wszyscy, którzy zamówią d
o niedzieli – 9 grudnia do 23:00, za kwotę większą niż 200* zł otrzymają PREZENTY
- Wyrzutnię JW90 – Show Of Fireworks-Jorge
- WYSYŁKĘ za 1 zł!!!

Natomiast wszyscy klienci otrzymują 2 razy więcej punków za zakupy!

*Kwota od której liczony jest próg gratisu nie obejmuje kosztów przesyłki, oraz dotyczy tylko odbiorców detalicznych.


Jak co roku wszyscy klienci, którzy dokonali u nas zakupów w zeszłym sezonie otrzymają miły prezent "NIESPODZIANKĘ" od naszej firmy*!

(*w uwagach prosimy koniecznie wpisać adnotację o należnym prezencie)
Zapraszamy serdecznie !!






Źródło: http://www.fajerwerki-korsarz.pl/sklep/index.php?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie czytałem całego tematy, więc nie krzycznie.

 

Można po Panów z korsarza osobiście pojechać, i zakupić sobie hukówki? W jakich godzinach sklep jest otwarty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem całego tematy, więc nie krzycznie.

 

Można po Panów z korsarza osobiście pojechać, i zakupić sobie hukówki? W jakich godzinach sklep jest otwarty?

 

Jasne, że możesz podjechać. Na miejscu fachowa obsługa i gratisy. Godziny otwarcia 9-17.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że możesz podjechać. Na miejscu fachowa obsługa i gratisy. Godziny otwarcia 9-17.

 

fps

 

Dzięki za szybką odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować, że ruszyła promocja "wyprzedaż 2013"! Zapraszam na stronę sklepu: www.fajerwerki-korsarz.pl i zapoznanie się z zakładką "wyprzedaż 2013". Sa rabaty cenowe oraz sporo produktów "2 za 1"

Pozdrawiam w imieniu drużyny Korsarza i życzę udanych zakupów!!!

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z promocji, jak zawsze bez żadnych problemów, błyskawiczna wysyłka oraz fachowa obsługa, fajerwerki solidnie zapakowane. Zamawiałem juz u nich któryś raz z kolei i nigdy sie nie zawiodłem. Tylko można polecać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ciągu ilu dni dochodzi przesyłka? bo chciałem dzisiaj i moje pytanie czy kurier zdąrzy przywieśc paczke do piątku?

Jak zamówiłeś dzisiaj to pewnie przyślą w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ciągu ilu dni dochodzi przesyłka? bo chciałem złorzyc zamówienie dzisiaj i moje pytanie czy kurier zdąrzy przywieśc paczke do piątku?

 

Zazwyczaj 24-48h od zamówienia jest kurier, ale musisz zamówić przed południem dnia poprzedzającego dostawę, bo kurier odbiera paczki z firmy ok 15.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to myślałem, że lepsza będzie ta promocja. 2 w 1 jest to dobry pomysł, ale żadne ciekawe produkty nie są nią objęte. Rabat 30% również objęty jest tylko na wybrane produkty. Mimo wszystko miło, że kolejny sklep posiada promocje;) Pare razy zamawiałem i sklep polecam w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to myślałem, że lepsza będzie ta promocja. 2 w 1 jest to dobry pomysł, ale żadne ciekawe produkty nie są nią objęte. Rabat 30% również objęty jest tylko na wybrane produkty. Mimo wszystko miło, że kolejny sklep posiada promocje;) Pare razy zamawiałem i sklep polecam w 100%.

 

Teraz jest taka promocja, potem będą inne. Korsarz odróżnia się tym od innych sklepów, że na nowe promocje można liczyć cały rok a nie tylko po sylwestrze.

 

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekam na kolejną partię przecen. Miło jakby znów było coś dla kibiców z mocnych hukowych, może pojawią się też jakieś flary i strobo?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zapraszamy na nową promocje.

Przy zakupach za odpowiednią kwotę otrzymasz paczkę rakiet

GRATIS !!! http://www.fajerwerki-korsarz.pl

 

 

zakupy za 100zł zł paczka 3775 Voodoo Gratis,

za 150 zł paczka JR35 Neon Gratis,

za każde wydane 200 zł paczka 6842 Jupiter Gratis,

przy zamówieniu za kwote 250 zł w prezencie paczka JR101 Thunder Rockets,

po przekroczeniu kwoty 300 zł paczka N3502 Casiopeia

powyżej 350 zł opakowanie JR28 Master Rockets w prezencie

 

Promocja obowiązuje do końca marca lub do wyczerpania zapasów.

Zapraszamy do Zakupów.

 

 

Pozdrawiamy Drużyna Korsarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowość !

 

Od dzisiaj w asortymencie sklepu nowy produkt. JB1 - THUNDER KING

 

Efekty:

 

zielona wznosząca się gwiazdka + huk

 

KLASA CE: 2

 

Pakowanie: 72/6

 

Liczba jednostek sprzedaży w kartonie: 72

 

Kaliber: 18 mm

 

Ilość strzałów: 1

 

Produkt dostępny na stronie sklepu: http://www.fajerwerki-korsarz.pl/sklep/jb1-thunder-king-p-541.html

 

pozdrawiamy Korsarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowość !

 

Od dzisiaj w asortymencie sklepu nowy produkt. JB1 - THUNDER KING

 

Efekty:

 

zielona wznosząca się gwiazdka + huk

 

KLASA CE: 2

 

Pakowanie: 72/6

 

Liczba jednostek sprzedaży w kartonie: 72

 

Kaliber: 18 mm

 

Ilość strzałów: 1

 

Produkt dostępny na stronie sklepu: http://www.fajerwerki-korsarz.pl/sklep/jb1-thunder-king-p-541.html

 

pozdrawiamy Korsarz

 

 

Super na ten produkt czekałem:)Mam nadzieję,że będzie dostępny w waszym sklepie już na stałe:)Pozdrawia piroman z Czechowic :D/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzcie do sprzedaży rakiety jorge JR70 Stardust, chętnie bym je przetestował :)/>

 

Jeżeli tylko produkt będzie dostępny u nas w sklepie od razu o tym poinformujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj rano weszłem na e-sklep fajerwerki korsarz a tam Fatal error : Unsupported operand typy linia 79 co jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano weszłem na e-sklep fajerwerki korsarz a tam Fatal error : Unsupported operand typy linia 79 co jest???

 

Wszedłem*

Pewnie zamknęli sklep na jakiś okres czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona sklepu nie działała przez część weekendu. Związane to było z pracami na stronie. Aktualnie wszystko działa jak należy. Przepraszamy za chwilowe utrudnienia.

 

Zapraszamy do zakupów Korsarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...