Skocz do zawartości

Cobra 6 (Di Blasio Elio)


krzychu94

Rekomendowane odpowiedzi

Niedostępna w Polsce i co ważniejsze trzeba mieć koncesje :[

To 40 zł za sztuke lepiej kupić 8 paczek fp3 small na fajerwerki market. Lub jakieś inne. I wielki problem, w Polsce jest nie dostepna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w Polsce :xmas_biggrin: ale są możliwości kupna tej petardy w innych krajach jak np Niemczech, ja kupiłem ją od kumpla z pracy za 10 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalisz sie czy jak...

Liczysz sie z konsekwencjami posiadania srodkow koncesjonowanych ?

Ps kolega Cie pieknie naciagnal, bo po niektorych stronach hulaja te petardy po 4-5euro

Ps 2 a zeby pisac o zakupie fp3 zamiast coby to trzeba byc naprawde inteligentnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku pomyśl o konsekwencjach posiadania tej petardy,np ktoś cie zakabluje, że posiadasz cobre na ktora trzeba miec pozwolenie. Przeszuka mieszkanie znajdzie ja i mozesz dostac mandat lub pojsc do wiezienia. Gduby znalezli jedna to moze tylko mandat a jak 4 to mozesz miec powazne problemy. W Polsce nie mozesz miec takich petard. Za to jeszcze by odpowiadal twoj kolega, za sprowadzanie za granicy i za sprzedaż tobie. Moze z tym wiezieniem przegialem, jak tos bedzie wiedzial lepiej to niech sie wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalisz sie czy jak...

Liczysz sie z konsekwencjami posiadania srodkow koncesjonowanych ?

Ps kolega Cie pieknie naciagnal, bo po niektorych stronach hulaja te petardy po 4-5euro

Ps 2 a zeby pisac o zakupie fp3 zamiast cobry to trzeba byc naprawde inteligentnym...

Tak to kup tą cobre i cie wsadzą do więzienia, za fp3 nikt ci nic nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to kup ta cobre i niech nie zamkna za fp3 cie nie zamkna hehehe

Prosze wyjdz z tego forum i nie wracaj, ja błagam..... Albo nie zamiast tej swojej kobry i fp3 kup sobie Słownik Poprawnej Polszczyzny, bo to co ty tu napisałeś boli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

mnie zastanawia dlaczego gość na filmie odrzucił tą petardę tak daleko :D/>

 

odrzuciłem tą petardę tak daleko bo jeszcze nigdy jej nie odpalałem a spodziewałem się wielkiego BUUUM :xmas_biggrin: a poza tym jak widać na filmie stała tam ciężarówka, ale i tak strasznie głośna była :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...