Skocz do zawartości
  • 0

WYPRZEDAŻ KTÓRY SKLEP WYBRAĆ?


Marcel123

Pytanie

Jak w temacie nie wiem który sklep ma lepszą ofertę chodzi mi oczywiście o bigfun i taniefajerwerki.pl.

Proszę żebyście pomogli mi zdecydować w którym sklepie lepiej zrobic zakupy. Budżet to około 400 złotych.

 

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ale jak mamy ci w tym pomóc jak nie wiemy w jaki rodzaj produktów celujesz, w jakie kostki, małe czy duże itp.

Na tf ceny oraz przesyłka są niższe niż na bf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chciałbym kupić kilka kostek po około 25 strzałów mogą być nawet 0,8" i jakąś większą na finał do tego drobnica czyli cyrko, rzymskie i jakaś fontanna. Nie chodzi mi żebyście pomogli mi ułożyć stuff bo z tym sobie poradzę tylko nie wiem z której promocji skorzystać :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na TF masz taniej, ale wybór produktów jest mniejszy. Mimo to myślę że bez problemu znajdziesz wszystko co potrzebujesz, wybór kostek jest duży. A jak już kupować na wyprzedażach, to lepiej jak najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

dzięki za odpowiedź ale jeśli możesz to mógłbys się jakos rozwinąć? :-)

 

oczywiście chodzi mi o wypowiedź Pyro Magika

 

JMJ właśnie nie jestem pewien gdzie jest taniej ale chyba bardziej jestem skołonny do zakupów na tf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na TF dobierasz gratisy za 90% sumy zamówienia co w przeliczeniu na rabat dla każdego produktu wychodzi 45% :) A na BF masz na większość asortymentu jedynie 33% więc na TF masz o 12% większy rabat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na TF dobierasz gratisy za 90% sumy zamówienia co w przeliczeniu na rabat dla każdego produktu wychodzi 45% :)/>/> A na BF masz na większość asortymentu jedynie 33% więc na TF masz o 12% większy rabat ;)/>/>

 

 

ale na tf mały asortyment :P/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trochę mnie śmieszy to wasze szukanie FP3. Przecież wszyscy ogarnięci ludzie kupują w tym roku TXP859, niektórzy P2000 Maxsemu. Te dwie petardy mają moc dawnych FP3/New, a tegoroczne "oryginalne" FP3 straciły w porównaniu do dawnych. Po co przepłacać za coś gorszego? Żeby mieć "oryginalną" nazwę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gdyby na TF dodali produkty pokroju FP3 i JCO5 to może bym się zdecydował u nich coś zakupić.

 

 

Na bigfunie zdecydowanie, jak lubisz pierdoły na tf prawie nic nie ma, najbardziej to mnie zszokowalo ze nie ma fp3.

 

Czyli wolicie gorsze fp3 od 859 ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie chodzi o to, że wole gorsze. Po prostu bardzo podobają mi się FP3 i chce je zawsze mieć.

 

Aha... Czy Ciebie i te FP3 łączy coś więcej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tego co wiem na tf na czas wyprzedaży nie dojdzie NIC oprócz kilku wyrzutni.

 

A skąd możesz mieć takie informacje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na tf jest drogo strasznie więc z rabatem wychodzi mniej więcej tak samo np MOSKWA na tf 129zł a na bf 118 moim zdaniem lepiej na bf zamawiać ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na tf jest drogo strasznie więc z rabatem wychodzi mniej więcej tak samo np MOSKWA na tf 129zł a na bf 118 moim zdaniem lepiej na bf zamawiać ;D

Nie dziwie się, że Was oszukują jeżeli nie potraficie liczyc :D

Co z tego jaka była poprzednia cena jeżeli tf dał większy rabat ?

Po obliczeniu wychodzi, że tf dał rabat -45% na WSZYSTKO, natomiast bf dał mniejszy i w dodatku nie stały rabat :)

Natomiast jedynym minusem jest to, że na tf jest mniejszy wybór, no ale rabat to zrekompensował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na tf jest drogo strasznie więc z rabatem wychodzi mniej więcej tak samo np MOSKWA na tf 129zł a na bf 118 moim zdaniem lepiej na bf zamawiać ;D

 

Taniefajerwerki:

129zł-45%(58,05zł)=70,95zł.

 

Bigfun:

118,08-33%(38,97zł)=79,11zł

 

Naprawdę macie problem z liczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na tf jest drogo strasznie więc z rabatem wychodzi mniej więcej tak samo np MOSKWA na tf 129zł a na bf 118 moim zdaniem lepiej na bf zamawiać ;D

 

Na BF moskwa wychodzi 79,11zł po rabacie w na TF w przeliczeniu na % produktu wychodzi 70,95zł... więc na TF wychodzi taniej :) Nie wiem kto Cie matematyki uczył (albo próbował nauczyć) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...