Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA


Informujemy, że w dniu dzisiejszym o godzinie 15.15 zakończylismy wprowadzanie do sklepu dostępnych artykułów. Promocja będzie obowiązywała do końca stycznia.
Ogółem do sprzedaży w ciągu ostatnich 3 dni zostało wystawionych 749 pozycji asortymentowych. W chwili obecnej dostępne jest 595 artykułów, co świadczy o dużym zainteresowaniu obecną promocją ze strony Klientów, za co wszystkim bardzo dziękujemy.

Pozdrawiamy
fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym miejscu chciałbym pochwalić sklep, za wprowadzenie bardzo czytelnego systemu sprzedaży. Nie ma najmniejszego problemu, żeby sprawdzić dostępność towaru, a zmiany stanów magazynowych są uzupełniane z automatu. Wczoraj złożyłem niewielkie zamówienie i natychmiast po kliknięciu potwierdzenia, zmieniła się liczba szt. dostępnego towaru, co świadczy o tym, że system działa bez opóźnień, co jest bardzo ważne przy dużym ruch związanym z wyprzedażą. Bardzo dobrze, że wprowadzono limit 2 szt. bardziej chodliwego asortymentu na jedno zamówienie, dzięki temu więcej osób będzie mogło się cieszyć z dobrych artykułów w niskich cenach i zabezpiecza to przed wykupem towaru przez bazarowych handlarzy.
Jak dojedzie paczka to napiszę więcej uwag.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o info why te posty znikaja




Mi normalnie szczęka opada :O chyba niedlugo szykuje się zamówienie :)


reszta

http://www.forumfaje...um/25-smietnik/

denerwuje mnie to juz

kameleon

Napisano 12 styczeń 2012 - 17:28
Przy takim tempie sprzedaży to jutro magazyn będzie pusty.Wszystkie kostki które chciałem już są niedostępne :P





Napisano 11 styczeń 2012 - 15:18
Mam pytanie czy będzie TXB475 ?



Mało kostek..

Cytat
Co powiecie o produktach Gaoo i Pirotechnika Poznań, opłaca się coś kupi czy czekać na sprawdzone produkty ?


zawsze sie opłaca kupić bo jest taniej, jeżeli odpowiadają ci kostki wiesz co robić :)

Jednak czekam na nowe produkty :)


Napisano 11 styczeń 2012 - 15:27

Wyświetl postUżytkownik ponczo12496 dnia 11 styczeń 2012 - 15:13 napisał
Co powiecie o produktach Gaoo i Pirotechnika Poznań, opłaca się coś kupi czy czekać na sprawdzone produkty ?

Tak, opłaca się, tym bardziej, że w większości przypadków są filmy.
Można by powiedzieć, że mogą odbiegać w rzeczywistości od tych z prezentacji importera, ale potwierdzeniem są filmiki na yt niektórych osób, przykładowo:
Jest też jeszcze kilka filmików na kanale tej osoby dzięki którym się przekonałem do tego importera i zaryzykowałem :)


Napisano 12 styczeń 2012 - 11:25
Nowe kostki sie pojawiły

SP, Keller


Napisano 12 styczeń 2012 - 17:41
Na które miales chrapkę?


Napisano 12 styczeń 2012 - 19:22
kilka sztuk kolorowej rozetki chciałem.W sklepie importera 100zł kosztuje... na funie 40 była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 13 styczeń 2012 - 09:46
Jakie kostki z Jorge najlepiej kupować na BigFun ?


Napisano 13 styczeń 2012 - 12:53
Najlepiej wszystkie :)

a najlepiej pooglądaj filmy na YT które kostki ci się podobają i wtedy kupuj

druga sprawa to albo te które są max przecenione

i trzecia te mniej przecenione bo to zawsze najlepszy efekt


Napisano 13 styczeń 2012 - 15:31
Już ciekawe zamówienie poszło :-).
Zakup na sylwestra z BigFun był zadowalający lecz parę artykułów brakowało .

Mam nadzieje , że teraz zamówienie będzie piękne i zadowalające :)!.

* Czy będzie w Big Fun JW428 lub coś podobnego .?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde polecam ten sklep w 100%. Zamowienie zostalo złożone w czwartek (12.01.2012r okolo godz 23:00) a paczka jest juz dzisiaj u mnie :). Wszystko ładnie zapakowane Serdecznie Polecam ten sklep!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też polecam ten sklep wszystko bardzo ładnie zapakowane i szybka dostawa jak _SaVaz_ też zamówiłem w czwartek wieczorem polecam ten sklep na 100%!!!

Pozdrawiam KrychFire :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komentarzu zamówienia zadałem pytanie brak odpowiedzi , wysłałem drugą wiadomość na emaila już nie przez te okienko i też brak odpowiedzi.
Mogli by poprawić kontakt z klientem ale już wcześniej składałem zamówienia i było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W komentarzu zamówienia zadałem pytanie brak odpowiedzi , wysłałem drugą wiadomość na emaila już nie przez te okienko i też brak odpowiedzi.
Mogli by poprawić kontakt z klientem ale już wcześniej składałem zamówienia i było ok.


Napisz do nich na GG, jak tylko są dostępni, zawsze odpisują.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj otrzymałem paczkę z styczniowej wyprzedaży. Wszystko sprawnie przebiegło. Towar w dobrym stanie i solidnie zapakowany. Polecam wszystkim ten sklep. Jestem bardzo zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie był u mnie kurier. Kolejna paczka = bardzo dobrze obsłużone zamówienie. Wszystko dobrze zapakowane i zabezpieczone, a towar nieuszkodzony. Zamówienie złożone w weekend i paczka już jest. Nic się nie zmienia i nadal polecam zakupy na fajerwerki-net.pl

Zdjęcie zawartości paczki:

p1180010.th.jpg

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już moje drugie zakupy w tym sklepie i po raz kolejny jestem zadowolony. Towar został szybko wysłany, był dobrze zapakowany. Ceny są świetne, szczególnie teraz gdy jest wyprzedaż. Nic dodać nic ująć. Mam tylko nadzieję, że sklep nie spocznie na laurach i przygotuje więcej świetnych akcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten sklep w 100% towar nie pognieciony ani nic, szybka wysyłka, staranne pakowanie i w ogóle zaiste ceny!

pzdr vipek97 kolejne zakupy u was za pare miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep naprawę godny polecenia !
Bardzo dobrze zapakowana paczka, kontakt z klientem również dobry.
System sprzedaży dzięki któremu unikamy " wirtualnych produktów " działa bez zarzutów i za to wielki plus !
Jak przy tak dużej ilości zamówień sklep poradził sobie perfekcyjnie w porównaniu do konkurencji, zero zamienników, wszystko to co zamawiałem znajdowało się w paczce.
Jak dla mnie super sklep, naprawdę polecam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYDZIEŃ PREZENTÓW W SKLEPIE „BIGFUN”

W nadchodzącym tygodniu (od 20 do 27 stycznia ) do każdego złożonego zamówienia ( zamówienie za minimum 50 złotych bez kosztu przesyłki ) dokładamy prezenty :

- PŁYTY Z PREZENTACJĄ PRODUKTÓW : TRIPLEX, KOMETA, SUPER POWER, JORGE
- PLAKATY : JORGE, KOMETA
- KATALOGI PRODUKTÓW : KOMETA, SUPER POWER

Składając zamÓwienie wpisz w polu „uwagi „ słowo „prezent” – i to wszystko.
Rodzaj prezentu jest wybierany losowo, bez możliwości wskazania konkretnego artykułu – prosimy zatem nie pisać i nie dzwonić w tej sprawie Rodzaj prezentu nie jest zależny od wartości zamÓwienia – 1 zamÓwienie to 1 prezent Trwająca oferta wyprzedażowa jest nadal aktualna ( koniec wyprzedaży to 31 stycznia )

Pozdrawiamy fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PREZENTY OD BIGFUN NA ZAKOŃCZENIE WYPRZEDAŻY

W ciągu najbliższych 4 dni promocji ( tj. do 31.01.2012 ) do każdego złożonego zamówienia dokładamy prezenty o wartości 10% kwoty zamówienia.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na Wielkanoc od króliczka,
niech wam wpadnie do koszyczka
niezła kasa i kiełbasa,
radość życia, coś do picia
i na miłość chęci tyle,
byście mieli wszystko w tyle.

Życzy sklep Bigfun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WITAMY

Z ogromną przyjemnością chcemy poinformować, że od dnia 30.05.2012 rozpoczynamy porządki w naszym sklepie. Wszystko zostanie skrupulatnie policzone i sprawdzone, a co najważniejsze zaczniemy wprowadzać nowy asortyment.

Mamy nadzieję, że już 01.07.2012 powitamy Was pierwszą ( ale nie ostatnią ) MEGA PROMOCJĄ!!!

Pozdrawiamy
fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło to słyszeć. Czekam w takim razie z niecierpliwością na 1. lipca, akurat będę potrzebował stuff na kolejne wesele.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...