Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku po raz 1-szy dokonałem zakupów na BigFunie. Musze przyznać, że kontakt jest wzorcowy i prawie całodobowy oraz całotygodniowy. Można predko ustalić wszystkie szczegóły, a w razie wątpliwości szybko je wyjaśnić. Przesyłka dotarła do mnie migiem. Została wysłana w dzień po złożeniu zamówienia. Dodatkowo miły gest od firmy, który na pewno nie zostanie zapomniany. Wszystko co zamówiłem zostało i dostarczone, brak problemu z brakami. Dodatkowe promocje zachęcają do zakupów i warto z nich skorzystać. Osobiście uważam, ze jest to jeden z wiodących sklepów internetowych (jeżeli nie najlepszy w danej chwili).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza paczka z ich sklepu i jak na razie prawie ok. Prawie, bo nie wysłali zimnych ogni za 69gr. :D Co do reszty - nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła do mnie paczka, zamówiłem w piątek ( w nocy) a w środe po południu już miałem, więc wielki szacunek. Dodatkowo szybki, sprawny kontakt. Naprawdę polecam tą firmę, mają ogromny asortyment i potencjał :) Według mnie to najlepszy internetowy sklep fajerwerkowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwsza paczka z ich sklepu i jak na razie prawie ok. Prawie, bo nie wysłali zimnych ogni za 69gr. :D Co do reszty - nie mam zastrzeżeń.


Drogi Kliencie
dla nas nie ma znaczenia wartość brakujących artykułów w przesyłce
dla nas jest to NIEDOPUSZCZALNE, nawet jeśli mówisz o kwocie 69 groszy
należało do nas zgłosić potencjalny problem abyśmy mogli go rozwiązać
wszystkie pakowane przez nas paczki są DWUKROTNIE sprawdzana przez 2 osoby
dodatkowo proces pakowania jest każdorazowo nagrywany przez system telewizji przemysłowej

zimne ognie są pakowane zawsze w papierową grubościenną rurę albo szczelnie owijane w tekturę falistą, aby nie ulec zniszczeniu podczas transportu
może po prostu je wyrzuciłeś nie będąc tego świadom

z naszej strony możesz jednak liczyć nie na jedną ale na 5 paczek zimnych ogni, które dostaniesz od nas przy następnym zamówieniu( napisz w uwagach o tym " braku " )

pozdrawiamy wszystkich forumowiczów

fajerwerki-net.pl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I to sie nazywa profesjonalne podejście do klienta :happy: .


Zgadzam się inny sklep to by się nawet nie pofatygował, żeby na forum napisać.

fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drogi Kliencie
dla nas nie ma znaczenia wartość brakujących artykułów w przesyłce
dla nas jest to NIEDOPUSZCZALNE, nawet jeśli mówisz o kwocie 69 groszy
należało do nas zgłosić potencjalny problem abyśmy mogli go rozwiązać
wszystkie pakowane przez nas paczki są DWUKROTNIE sprawdzana przez 2 osoby
dodatkowo proces pakowania jest każdorazowo nagrywany przez system telewizji przemysłowej

zimne ognie są pakowane zawsze w papierową grubościenną rurę albo szczelnie owijane w tekturę falistą, aby nie ulec zniszczeniu podczas transportu
może po prostu je wyrzuciłeś nie będąc tego świadom

z naszej strony możesz jednak liczyć nie na jedną ale na 5 paczek zimnych ogni, które dostaniesz od nas przy następnym zamówieniu( napisz w uwagach o tym " braku " )

pozdrawiamy wszystkich forumowiczów

fajerwerki-net.pl


W pudełku faktycznie znajdowały się dwie rury, w jednej schowany był Rzymski Ogień, druga natomiast wypchana była taśmą klejącą. Dno było wysłane tekturowymi "trocinami" i w nich również nic się nie znajdowało. Ja afery o te zimne ognie robić nie będę bo one i tak były mi one zbędne, ale dziękuje za propozycję dołożenia ich przy okazji następnych zakupów. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga paczka z tego sklepu jak najbardziej ok. Tym razem niczego nie zabrakło, równie szybka wysyłka i dobry kontakt. To na pewno nie moje ostatnie zakupy tutaj. Ilość dostępnego asortymentu jest powalająca. Polecam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie

w związku z dużym zainteresowaniem poprzednią promocją pozostawiamy ją do 28.12.2011 do godz. 12.00

Życzymy wszystkim wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sklep mogę bradzo polecic..produkty były bradzo dobrze spakowane i nie brakowało niczego... gratisy były bardzo fajne i polecam ten sklep w 100%
;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep we wtorek zamawiałem w środe paczka została wysłana i dziś rano już była u mnie wszystko ładnie porządnie zapakowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Mamy wielką niespodziankę dla wszystkich chcących dokonać zakupów w naszym sklepie. Od środy 11 stycznia do końca miesiąca odbędzie się WIELKA WYPRZEDAŻ 2012.

Obniżone zostaną ceny wszystkich dostępnych artykułów od 30 do 60 %.

10 stycznia zostaną wyzerowane całkowicie stany magazynowe i codziennie będziemy wprowadzali artykuły, które mamy w sprzedaży - potrwa to około tygodnia.

Zaglądajcie więc do nas codziennie - warto skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji.



Pozdrawiamy
fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA


Informujemy, że w dniu 11 stycznia od godziny 12.00 rusza wielka wyprzedaż w naszym sklepie i potrwa ona do końca stycznia.
Codziennie będziemy wprowadzali do sprzedaży kilkadziesiąt produktów, wszystkie w nieprzyzwoicie niskich cenach :D Wprowadzenie całego dostępnego asortymentu potrwa około tygodnia, warto więc zaglądać do nas i skorzystać z niepowtarzalnej okazji.
Jednocześnie informujemy, że dostępne ilości poszczególnych artykułów są ograniczone.

Pozdrawiamy
fajerwerki-net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy czym nas zaskoczycie. Ja kontrolnie zrobiłem sobie notatki na temat cen wybranych produktów w listopadzie i grudniu, żeby móc ocenić faktyczne rabaty w ramach wyprzedaży :)

Uwaga tyczy się też innych sklepów nie tylko Waszego ;)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie ceny w ramach wyprzedaży są super. Wszystko się zgadza z moimi notatkami, nie pozostaje nic innego jak zrobić zakupy ;)

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba Państwa pochwalić, bo się postaraliście.
Naprawdę bardzo dobre ceny, jedynie szkoda, że trzeba kupować na raty, bo co chwila będą dodawane jakieś nowe pozycje, a tak każdy mógłby zrobić jedne a porządne zakupy, no ale mimo to naprawdę super :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość zamawiania i nie wysyłania paczki od razu. Ja tak właśnie zrobiłem. Zamówiłem i czekam na kolejne promocje.

Poszło zamówienie na te kątówki :) FAN SHAPE CAKE i czekamy na kolejne pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, opanujcie emocje!! Prawda, że wyprzedaż nie jest tylko słowem, a ceny zmuszają do zakupów, ale wszelkie sprawy dotyczące planów itd., umieszczajcie w odpowiednich działach. W tym temacie zbieramy przydatne informacje + opinie transakcyjne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że po raz kolejny kupa postów wyleciała z tego tematu. Posty które ja pisałem były na temat sklepu BF i akcji promocyjnej. Proszę o przywrócenie ich do tego tematu!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...