Skocz do zawartości

sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN


bigfun

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny raz się nie zawodzę. W środę wieczorem zamówione, wczoraj nadane, dziś już u mnie. Tym razem dostarczycielem była firma Delta Kurier. :xmas_smile:

Nie spodziewałem się gratisów, bo była przesyłka za 2zł a mimo to, przy zamówieniu za 200zł, ich wartość wyniosła 49zł :xmas_biggrin:

 

Trzecie zakupy w tym roku i trzeci raz pełne zadowolenie. POLECAM :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam sklep, obsługa miła nie ma problemu aby się dodzwonić i porozmawiać o szczegółach zamówienia. Zapakowane wszystko elegancko, szybka wysyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moja pierwsza tegoroczna paczka kupiona, wybór padł na BigFun. Bardzo częste, bardzo atrakcyjne promocje, znakomite egzemplarze fajerwerków (nie uszkodzone, nie zawilgocone). Tyle razy zamawiałem lont w różnych sklepach i przeważnie dostawałem mocno przyzwoity, natomiast z BF'u dostałem bodaj najpiękniejszy lont na Świecie! Dwa rodzaje, wolny i szybki, obydwa podpisane. Na szybkim nie ma ani jednego zagięcia! Na wolnym kilka się znajdzie, ale absolutnie nie są przeszkodą w udanym pokazie. Nie ma co się martwić, że zgaśnie na złamaniu

 

Wspaniały sklep i z chęcią będę do niego wracał :) Wzór do naśladowania dla innych sklepów związanych z fajerwerkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze w życiu zamówienie fajerwerków online natomiast inne zakupy robię w sieci min. raz w miesiącu.

 

Towar dotarł, zamówienie zrealizowane (prawie) zgodnie ze sztuką, ponieważ pakowanie pozostawia wiele do życzenia. Nie może być tak, że towar zostaje wrzucony po prostu do kartonowego pudełka i tak wysłany. Efekt ? Część wyrzutni ma uszkodzone rogi, połamana podstawka w jednej wyrzutni, w innych słychać sypki materiał (wyczytałem, że produkty kometa tak mają, ale mam też triplex i piromax, w nich też słychać, że jakiś proszek lata jak w grzechotce, ale nie we wszystkich, które nabyłem). Zabezpieczenia lontów uszkodzone, ale na szczęście żaden nie został zerwany. Największa wyrzutnia ma zdarty kawałek papieru u góry i widać otwór jednego cylindra choć w środku kartonu prochu żadnego nie uświadczyłem - może taką po prostu mi już nadano, nie umiem tego zweryfikować.

 

Wszystkie wyrzutnie były przecenione, więc cena trochę rekompensuje usługę, ale moim zdaniem pakowanie powinno być dużo lepsze, naprawdę te folie bąbelkowe lub stare gazety bądź powietrzne woreczki to nie jest niesamowity wydatek.

 

Mam nadzieję, że te sypkie i ta z uszkodzonym wierzchnim papierem odpalą się bez problemów. Łączny koszt zamówienia na przecenach wyszedł ~ 300 zł, dla mnie amatora na raz to nie jest mała kwota, więc spodziewałbym się odrobinę więcej staranności przy wysyłce. Oczywiście pewnie przewoźnik swoje dołożył, ale paczki powinny być pakowane solidnie - sam tak robię i nawet szklane rzeczy docierały bez zarzutów.

 

Jeżeli wszystkie wystrzelą jak powinny, bezpiecznie, co jest najważniejsze, to ocenę podniosę, pierwsze wrażenie - średnie. Ja wiem, to nie zakup Ferrari w salonie, ale naprawdę sporo paczek otrzymałem, sporo nadałem i można to zrobić lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"przesypywanie" w wyrzutniach to normalne, ja tak miałem w większości.
papier jest tylko po to, żeby nic do rury nie wleciało, to, że jest naderwany nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
  • mantis zmienił(a) tytuł na sklepbigfun.pl / fajerwerki-net.pl / BIG FUN

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...